Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Nauka > Geografia  

Linki
Sortuj wg :


1. Geografia Polski, Krainy geograficzne PolskiStrona zawiera prezentację wybranych krain geograficznych w Polsce, a także wiele informacji geograficznych przydatnych każdemu zainteresowanemu geografią. Na naszej witrynie znajdziesz opisy gór polskich, wyżyn, nizin, pobrzeża, oraz wiele innych wartościowych informacji geograficznych. Odwiedź naszą stronę a dowiesz się wiele ciekawych informacji na tematy geograficzne i turystyczne.
Kategoria:   Nauka > Geografia

Data dodania: Oct 12, 2009 Trafień: 134 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Państwa Świata, Kraje - panstwa.comPaństwa Świata to strona, która zawiera informacje, zdjęcia i poradniki o wszystkich krajach. Można pobrać hymny, flagi, godła i mapy. Wszystko jest za darmo i bezpłatnie. Oprócz tego można poczytać o wspólnej europejskiej walucie jaką jest Euro oraz pobrać flagę Unii. Na stronie znajduje się alfabet Morse’a oraz wiele innych i przydatnych danych.
Kategoria:   Nauka > Geografia

Data dodania: Nov 11, 2009 Trafień: 16 Ocena: 3.67 Głosów: 3
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Polskie Towarzystwo GeopolitycznePTG zajmuje się promocją i rozwojem geopolityki w Polsce, rozumianej zarówno jako nauka akademicka o charakterze interdyscyplinarnym, jak i jako paradygmat badawczy. Towarzystwo stawia sobie ponadto za cel pomoc organizacjom pozarządowym prowadzących badania geopolityczne, wspieranie szkół wyższych w tworzeniu naukowych komórek organizacyjnych zajmujących się badaniami geopolitycznymi, pomoc dla naukowców zajmujących się geopolityką oraz współpracę z instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi, szkołami wyższymi w zakresie promocji i rozwoju myśli i badań geopolitycznych.
Kategoria:   Nauka > Geografia

Data dodania: Dec 19, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. Atlasy i mapy - mapy.com.plPrzedsiębiorstwo Mapy Ścienne Beata Piętka oferuje szeroką gamę usług i produktów, które są tworzone we współpracy z naszymi kontrahentami. Od lat współdziałamy z wieloma firmami, które doceniły skuteczność produkcji kartograficznych. Nasza oferta to albumy, atlasy, encyklopedie i mapy które są podstawą nie tylko wiedzy i potrzebnych informacji, ale także doskonałym sposobem na zabawę jak i na naukę. Proponujemy Państwu również umieszczenie reklamy na mapach składanych oraz ściennych znajdujących się w naszej ofercie. Aby przybliżyć naszą propozycję zamieściliśmy na naszej witrynie internetowej kilka przykładów wykonanych przez nas reklam na różnorodnych mapach.
Kategoria:   Nauka > Geografia

Data dodania: Jan 10, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. GEOXX S.C. badania gruntów OlsztynGeoxx to doświadczona i fachowa pracownia geologiczna, która działa na rynku od 2010 roku. Specjalizujemy się w usługach z obrębu geologii-inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii złożonej. Pracujemy, zarówno dla klientów indywidualnych, developerów, firm, biur projektowych także przedsiębiorstw budowlanych i developerów. Proponujemy klientom przygotowanie dokumentacji hydrogeologicznej, badań zanieczyszczeń gruntu również wody. Dodatkowo kontrolę zagęszczenia gruntu i obliczenia stateczności skarpy. Prowadzimy konsultacje geotechniczne oraz geologiczno-inżynierskie. Więcej danych o pracowni geologicznej podano na witrynie internetowej.
Kategoria:   Nauka > Geografia

Data dodania: Jun 29, 2015 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. Get To Know About Some Of The Most Well-Liked Adidas TrainersYou will not only look stylish but also extremely trendy when you are wearing these trainers.

As long as you go in peace the biggest reward is to give parents! And so what are the very best choices these days?
Kategoria:   Nauka > Geografia

Data dodania: Jan 2, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. www.geomarko.euJeżeli szukają Państwo profesjonalnej i sprawdzonej firmy geodezyjnej, serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Geomarko z Brzeska w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki zakres usług - wykonywanie pomiarów, sporządzanie map do celów projektowych, inwentaryzacje, tyczenie obiektów, obsługę geodezyjną inwestycji, sporządzanie dokumentacji oraz wykonywanie rozgraniczeń i podziałów nieruchomości. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i kadrą wykwalifikowanych specjalistów. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Nauka > Geografia

Data dodania: Feb 27, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. GEOGIS geodeta BiskupiceSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy GeoGis z Gdowa w województwie małopolskim. Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne, a działalność naszego przedsiębiorstwa sięga 2003 roku. Można nam powierzyć wykonanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, sporządzenie map, tyczenie budynków oraz uzbrojenia terenu, inwentaryzacje podwykonawcze oraz pomiary geodezyjno-prawne do podziału i rozgraniczenia nieruchomości, ustalenia granic czy też do celów prawnych. W pracy używamy najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego oraz korzystamy z licencjonowanego oprogramowania. Więcej szczegółów na stronie.
Kategoria:   Nauka > Geografia

Data dodania: Feb 27, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0