Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Dom > Architektura  

Linki
Sortuj wg :


91. B2 Architekci Biuro ProjektoweB2 Architekci to biuro architektoniczne specjalizujące się w projektach mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej, dla którego architektura to pasja. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem starając się za pomocą oszczędnych środków stworzyć obiekt niebanalny (dom jednorodzinny, wielorodzinny czy też usługowy) stanowiący nową wartość dla swojego otoczenia. W ten właśnie sposób udało nam się stworzyć grono zadowolonych klientów.

B2 Architekci kompleksowo realizuje wszelkie prace projektowe począwszy od studium wykonalności, koncepcji, po pełnobranżowy projekt budowlany i wykonawczy. Zaprojektujemy wnętrza Państwa domu, dom na wąską działkę, budynek wielorodzinny, przedszkole czy też inny obiekt usługowy. Posiadamy niezbędne uprawnienia zawodowe, współpracujemy z doświadczonymi projektantami branżowymi oraz rzeczoznawcami Sanepid, BHP i P.POŻ.
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Jun 7, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

92. Wizualizacje - FMD 3DFirma FMD 3D wykonuje profesjonalne wizualizacje i animacje 3d. Wizualizacje są realizowane w najwyższej, fotorealistycznej jakości. Mamy na koncie już wiele większych i mniejszych realizacji. Przykłady można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Zamów wykonanie wizualizacji lub animacji mailowo, lub telefonicznie. Zapraszamy
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Jun 12, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

93. BobSTUDIO Pracownia ArchitektonicznaKażdy projekt wyceniany jest indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania, powierzchni, kształtu budynku, ilości kondygnacji itp. Jeśli chcą Państwo poznać koszt projektu domu proszę o wypełnienie poniższego formularza. Nasz Architekt udzieli odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Jeżeli macie Państwo pomysł na swój wymarzony dom, nie znaleźliście go wśród projektów gotowych to jesteśmy do dyspozycji. Proponujemy możliwość sporządzenia projektu indywidualnego "wymarzonego domu" w atrakcyjnej cenie.
Zakres opracowania całości dokumentacji to cztery egzemplarze projektu architektoniczno-budowlanego wraz z projektem zagospodarowania działki , przygotowany i złożony zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury. Termin wykonania dokumentacji projektowej to 30 dni roboczych. Dzięki tej ofercie nie muszą Państwo iść na kompromis i budować domu, który do końca Państwu nie odpowiada.

Pracownia Architektoniczno - Konstrukcyjna BobSTUDIO
ul. Wileńska 7e/9
31-413 KRAKÓW
tel/fax: (0 12) 358 15 63
e-mail: biuro@bobstudio.eu
www.bobstudio.eu
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Jun 27, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

94. Domki jednorodzinneOlbrzymia ilość zrobionych projektów gotowych przez firmę Haas pozwala mieć pewność, że nasz upragniony dom będzie pozbawiony pomyłek konstrukcyjnych. Poziom wykonania domów może być potwierdzona przez grupę nieuszczęśliwionych klientów. Budowa domów nie jest zadaniem banalnym. Najistotniejsza jest faza projektowa gdzie ważne jest dokładne przeanalizowanie potrzeb klienta w celu dostosowania jego projektu domu. Pozwala to na ominięcie nieoczekiwanych błędów w następnych fazach.
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Jun 30, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

95. ARANŻ STUDIO WNĘTRZCelem ARANŻ STUDIO jest dostarczenie wysokiej jakości usług w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz.
ARANŻ Studio świadczy usługi w zakresie:
- Projekt i aranżacja wnętrz;
- Modernizacje wnętrz;
- Kompletna pomoc w dobieraniu poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz;
- Projekt mebli jak i poszczególnych kompozycji meblowych - typu: kuchnia, garderoba, biblioteka;
- Projekt pojedynczych pomieszczeń (kuchnia, łazienka, gabinet, pokój dziecięcy, piwniczka na wino);
- Dobór elementów wyposażenia i dekoracji wnętrz - tkaniny, zasłony, oświetlenie, meble, bibeloty;
- Nadzór nad projektem;
- Współpraca z profesjonalnymi ekipami remontowo - budowlanymi jak i fachowcami typu stolarz, tapicer itp.;
- Dopasowanie do indywidualnego stylu i oczekiwań klienta.
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Jul 17, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

96. Pracownia architektoniczna TomdoorBiuro projektowe Tomdoor świadczy swoje usługi w zakresie projektowania architektonicznego. Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, adaptacje projektów, inwentaryzacje budowlane oraz szereg innych projektów. W naszych projektach staramy się połączyć tradycję z nowoczesna formą i bryłą budynku. Każdy projekt jest omawiany na bieżąco z klientem, któremu już w fazie projektowania przedstawiamy szereg rozwiązań w formie wizulizacji 3D. Zaprojektujemy Państwu "wymarzony dom" który będzie wizytówką Państwa stylu życia. Zapraszam do współpracy z Pracownią Architektoniczną TOMDOOR.
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Jul 25, 2010 Trafień: 1 Ocena: 1.00 Głosów: 10
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

97. Bernidesign - Architektura WnętrzBERNIDESIGN - to studio architektoniczne, zajmujące się profesjonalnym doradztwem, projektowaniem wnętrz, a także obiektów architektonicznych. Projektujemy budynki zarówno na potrzeby dużych inwestorów, jak również prywatnych odbiorców. Zapewniamy fachową obsługę i wykonastwo na najwyższym poziomie, począwszy od prac budowlanych po wykończeniowe oraz nadzór autorski.
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Aug 4, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

98. wnętrza mieszkań - projektowanie wnętrzSpecjalizacją NatusDESIGN jest: projektowanie wnętrz, architektura wnętrz, modernizacja, adaptacja, aranżacja wnętrz. Projektujemy wnętrza o różnej kubaturze i lokalizacji. Projektujemy wnętrza mieszkań, wnętrza domów. Zaprojektujemy wnętrze apartamentu, rezydencji, domu i biura. Architekci wnętrz wykonują aranżacje w stylistyce współczesnej- wnętrza minimalistyczne. Często jednak po za przyjaźnieniu się z Inwestorem i poznaniem jego charakteru i potrzeb, zdarza się że na surową minimalistyczną bryłę narzucane są elementy wybrane ze stylizacji wnętrza francuskiego, czy angielskiego. Zwieńczeniem pracy projektanta wnętrz jest realizacja jego pomysłów, założeń, rozwiązań. Realizacja, która przewyższa oczekiwania klienta. W ramach projektu wykonujemy szczegółowe nadzory autorskie. Pracujemy głównie w Warszawie, woj. mazowiecki. Mamy także doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu realizacji na odległość, w różnych częściach kraju.
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Aug 7, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

99. Nadzór budowlanyNadzór budowlany Warszawa i okolice - kierownik Budowy, oferta w zakresie nadzoru budowlanego. Pełnienie funkcji Inspektora Budowlanego i inspektora nadzoru. Okresowe przeglądy techniczne budynków, certyfikaty energetyczne, inspektor nadzoru, odbiory mieszkań, doradztwo techniczne, opinie techniczne, inwentaryzacje budowlane. Budownictwo, prawo budowlane, kierowanie budowami. Szeroka oferta usług budowlanych związanych z kontrolą i audytem poszczególnych faz przebiegu budowy.
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Aug 24, 2010 Trafień: 1 Ocena: 1.44 Głosów: 9
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

100. Projektowanie domów BobSTUDIOPracownia BobSTUDIO świadczy kompleksowe usługi w zakresie:

- Projektowanie domów: drewnianych , z bali , kanadyjskich, nowoczesnych , energooszczędnych
- Projektowanie domów weselnych , pensjonatów, karczm
- Projekty biur , restauracji , sklepów , dyskotek
- Projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych
- Projektowanie i aranżacja powierzchni biurowych , usługowych
- Sprzedaż i Adaptacja projektów gotowych
- Zmiany w projektach gotowych
- Projekty zagospodarowania działki
- Nadzory autorskie
- Realizacja stanu surowego / pod klucz


KOSZT PROJEKTU BUDOWLANEGO:
Jeśli chcą Państwo poznać koszt projektu budowlanego proszę o wypełnienie poniższego formularza.

BobSTUDIO Pracowania Architektoniczno - Konstrukcyjna
tel: (12)358 15 63
kom.880 953 861
biuro@bobstudio.eu
Kategoria:   Dom > Architektura

Data dodania: Aug 24, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0