Kategorie katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323

Top > Firmy wg branży > Maszyny  

Linki
Sortuj wg :


91. pasty diamentowe, cbnFirma produkuje supertwarde narzędzia diamentowe - Grupa Firm Dialeks ofeujr materiały i narzędzia ścierne - wiertła rurowe, obciągacze diamentowe, ściernice cbn, wgłębniki diamentowe, Pcd, narzędzia borazonowe, pilniki, zawiesiny i pasty diamentowe. Produkujemy różnego rodzaju obciągacze i ściernice diamentowe. W ofercie noże tokarskie, obciągacze, honowniki osełki, narzędzia diamentowe i ściernice trzpieniowe. Regeneracja obciągaczy, diament.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Feb 18, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

92. Myjki parowePoszukujesz ciekawych, ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań w zakresie dostawy urządzeń do mycia parą? Planujesz otworzyć myjnie lub poszukujesz ekologicznej myjki do czyszczenia parą? Zapraszamy na naszą stronę - firma Marem to dystrybutor maszyn parowych wiodących producentów. Nasze urządzenia jak myjnie i myjki parowe świetnie nadają się do mycia samochodów, tapicerek, wykładzin i dywanów. Nasze certyfikowane urządzenia są najwyższej jakości - zapraszamy na naszą stronę po szczegóły oferty bądź kontakt telefoniczny gdzie uzyskają Państwo wszelkie informacje o naszych produktach i usługach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Mar 14, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

93. Utylizacja zwierzatNasza jednostka zajmuje się sprzedażą i dystrybucją spalarni różnego rodzaju odpadów w 82 krajach na wszystkich kontynentach. Dysponujemy piecami świetnie nadającymi się do kremacji zwierząt, seryjnego spalania: resztek, odpadów poubojowych, lekarskich, weterynaryjnych, makulatury oraz drewna.
Szczególna struktura i technologie zastosowane w budowie naszych spalarni Inciner8 sprawiają, że stają się one jednymi z najbardziej skutecznych urządzeń tego rodzaju na świecie oraz pozwalają na wielce duże zastosowanie.
Duża wydajność odzyskiwania energii wytworzonej w piecu podczas przebiegu kremowania jest bardzo ważną cechą sprzedawanych przez nas Systemów Odzyskiwania Ciepła. W naszej propozycji znajdą Państwo także piece na przepracowany olej, które utylizując go zastępują działanie centralnego ogrzewania, zaopatrując pomieszczenia w cieple powietrze.
W rozległym wachlarzu naszych usług można znaleźć także serwis urządzeń, co sprawia, że kontrahenci nie muszą się niepokoić w momencie usterki.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Mar 1, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

94. PaleciakiNasza instytucja juz od 1990 roku zajmuje sie dystrybucją komponentów oprzyrządowania składów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wózki paletowe, wózki magazynowe, wózki elektryczne oraz wózki widłowe. W olbrzymim wachlarzu naszego asortymentu wyszukać można regały paletowe, a także półkowe. Obsługa serwisowa oraz sprzedaż części zamiennych zapewnia bezproblemowe użytkowanie bez zmartwień o naprawę. Rampy, podesty, wciągniki linowe i łańcuchowe także możecie Państwo zamówić w naszej instytucji. Zajmujemy się także zaopatrzeniem w wyroby i półwyroby z tworzyw syntetycznych (poliamidu , poliuretanu gumy). Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w tym segmencie biznesu sprawia, że nasze przedsiębiorstwo jest liderem} tej branży w naszym kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Mar 4, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

95. Agregaty prądotwórczeNasza firma zajmuje się dostawą systemów gwarantowanego zasilania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo agregaty prądotwórcze o różnych mocach oraz różnej specyfikacji. Agregaty prądotwórcze na bazie silników diesla (Perkins, Volvo, Yanmar, Deutz, Lombardini, Mitsubishi, ... itd.) oraz benzynowych (Vanguard, Honda, Subaru, Kohler).
Agregaty prądotwórcze w obudowie wyciszonej i w wersji otwartej. Generatory prądotwórcze stacjonarne oraz przenośne. Specjalistyczne agregaty dla straży pożarnej, budowlane, do zasilnia elektroniki ... itd.
W ofercie również Motopompy, Agregaty spawalnicze (motospawarki), Agregaty Traktorowe, Najaśnice (maszty oświetleniowe, systemy oświetlenia diodowo – akumulatorowego), ... Prowadzimy serwis oraz naprawę wszelkiego typu generatorów prądotwórczych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Mar 11, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

96. Maszyny czyszcząceBlisko klienta, blisko rynku. Z tym przesłaniem Gustav Staehle skonstruował w roku 1926 pierwszą maszynę polerującą z odsysaniem do podłóg. Tym samym odkrył "ziemię nieznaną", jaką było w tym czasie profesjonalne czyszczenie. Nazwał więc swoją maszynę "columbus". Dzisiaj, dziesiątki lat później marka Columbus zobowiązuje do konsekwentnego dążenia do konstruowania i produkowania coraz to bardziej innowacyjnych maszyn. W Stuttgarcie, w mieście w którym powstała firma pracuje obecnie wielu pracowników tylko po to, by sprostać Waszym wymaganiom, by produkować maszyny czyszczące trwałe i niezawodne. Nasza oferta spełni Wasze oczekiwania. Columbus to zarówno automaty sprzątające, maszyny czyszczące, maszyny jednotarczowe (szczotkarki, polerki, maszyny polerujące, szorowarki) maszyny piorące, odkurzacze przemysłowe m.in. kolumnowe i sucho mokro oraz zamiatarki. Maszyny do małych, średnich i dużych powierzchni, do podłóg twardych i tekstylnych, do wewnątrz i na zewnątrz. Do czyszczenia wszystkich typów podłóg.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Mar 11, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

97. Chłodnictwo KielceChłodnictwo Kielce - Elchłod Poniewierski Karol. Urządzenia chłodnicze, urządzenia zastępcze, kostkarka lodu, wytwornice lodu, stoły ekspozycyjne, łuskarki do lodu. W ofercie firmy też serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Akwaria morskie, stoły na kiszonki i łuszczarki, wytwornice lodu łuskowego, urządzenia chłodnicze Gainer, Ziegra, Maja, Higiel, Scotsman i Funk.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Mar 14, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

98. BROMAZ - przecinarki Bomar, piły Lenox, serwis bomar, palniki harrisJesteśmy dostawcą przecinarek taśmowych Bomar oraz przecinarek plazmowych Cebora, Kjellberg, Hypertherm mających zastosowanie w przedsiębiorstwach zajmujących się obróbką metali. Kilkadziesiąt modeli przecinarek zapewnia klientom cięcie szerokiego zakresu metali. W oparciu o długoletnie doświadczenie w branży metalowej staramy się profesjonalnie dobierać maszyny pod dane zapotrzebowanie przedsiębiorstwa. Poza dostawą maszyn zajmujemy się również ich serwisem, zapewniamy materiały eksploatacyjne i części zamienne. W swojej ofercie posiadamy również wysokiej jakości piły taśmowe Lenox do cięcia metalu, charakteryzujące się dużą niezawodnością i solidnym wykonaniem. Naszym atutem jest wiedza, doświadczenie i znajomość branży metalowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Mar 28, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

99. Wentylacja przemysłowa nietypowaSprężone powietrze i sprężarkownie to główna oferta Tespo-System W Warszawie, woj. mazowieckie. Firma proponuje sprężarki, osuszacze sprężonego powietrza oraz zbiorniki i filtry sprężonego powietrza. Wentylacje sprężarek warszawa - Wentylacja sprężarkowni, wentylacja przemysłowa nietypowa, wykonanie instalacji pneumatycznej - instalacje pneumatyczne. Także nietypowe instalacje nawiewne i wyciągowe. Klasa czystości, jakość i uzdatnianie sprężonego powietrza. Wysokiej jakości sprężarki i instalacje oraz separatory sprężonego powietrza.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Apr 14, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

100. RAPA - Urządzenia chłodnicze / lady chłodnicze / szafy chłodnicze / szafy gastronomiczne / witryny cFirma RAPA posiada na rynku 14-letnie doświadczenie w produkcji lad i szaf chłodniczych. To, co wyróżnia nasze urządzenia, to wysoka bezawaryjność gwarantowana długoletnim doświadczeniem w branży, oraz nienaganna estetyka, doskonale połączona z prostotą obsługi. Nasze urządzenia skierowane są do klientów, którzy oprócz atrakcyjnej ceny, poszukują wyrobów o starannym wykończeniu i wysokim poziomie jakości i funkcjonalności. Urządzenia produkowane są wg nowoczesnych technologii, co wpływa na ich niezawodnść i długotrwałość pracy. Priorytetem naszej firmy są krótkie terminy oczekiwania i rzetelność w realizowaniu zamówień.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Data dodania: Apr 14, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0