Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Biznes i ekonomia > e-Biznes  

Linki
Sortuj wg :


101. Paxonta.com - ankiety on-lineSzybki, wydajny i profesjonalny system do tworzenia, wysyłki i analizy ankiet on-line, oferujący między innymi automatyczne raporty, eksport danych, wsparcie dla wielu języków, zaawansowaną logikę pytań czy pytania obowiązkowe. Serwis stworzony został w bardzo przyjaznej jasnoniebieskiej oprawie graficznej. Wraz z prostym i przejrzystym interfacem.

Z podstawowej wersji aplikacji możemy korzystać całkowicie za darmo.
System dostępny w kilku wersjach językowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Jan 6, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

102. obrazy na ścianęWszystko w jednym miejscu. Na stronach naszego sklepu internetowego znajdą państwo bogaty wybór systemów wystawienniczych takich jak listwy, trybunki, barierki ochronne, ścianki materiałowe. Wszystko co jest potrzebne na akcjach promujących firmę. Oferujemy również druki offsetowe i wielkoformatowe, zarówno na papierze jak i foliach samoprzylepnych, czy płótnie. Druki wielkoformatowe robimy technologiami, które gwarantują wysoka wytrzymałość bez potrzeby dodatkowej konserwacji, ponieważ są odporne na czynniki zewnętrzne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Jan 18, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

103. Wycieraczki samochodowe - ABC WycieraczkiABC Wycieraczki oferuje bardzo szeroki asortyment wycieraczek samochodowych do szyb. W ofercie produkty marki Bosch, Valeo, Good Rain, Magneti Marelli, OEN i innych. Wycieraczki do praktycznie wszystkich marek i modeli samochodów, osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferuje także silniczki do wycieraczek, żarówki samochodowe, cewki zapłonowe i inne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Mar 8, 2016 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

104. Promocja startupówJak efektywnie promować startupy? Jakie rozwiązania przyjąć, by nowy projekt jak najszybciej stał się rentowny? Tego właśnie dotyczy nowy blog promocjatstartupow.pl
Startupami nazywamy najmłodsze projekty internetowe realizowane przez mały lub jednoosobowy zespół. Jedną z powszechniejszych metod zdobywania początkowego kapitału na prowadzenie przedsięwzięć określanych jako startup jest przekonanie do współpracy prywatnych inwestorów, którzy zechcą wyłożyć środki na nowe przedsięwzięcie. Nierzadko są to osoby, którym udało się już osiągnąć sukces z własnym projektem i które teraz zamiast zakładać własne nowe biznesy, inwestują w przyszłościowe przedsięwzięcia. Projekty startupowe wyróżniają najczęściej relatywnie niewielkie koszty zorganizowania projektu, względnie duże ryzyko, a także niekiedy możliwość osiągnięcia szybkich zysków w krótkim okresie czasu. Promocjastartupow.pl to blog prowadzony przez pracowników agencji reklamowej Alec's Red House. Teksty ukazujące się na łamach Promocjastartupow.pl omawiają kwestie dotyczące tworzenia, prowadzenia i promocji startupów. Na blogu Promocjastartupow.pl przez projekty typu start-up należy rozumieć nowe przedsięwzięcia wykorzystujące internet. Przedsięwzięcia te są zarówno w fazie planowania, ja też już od jakiegoś czasu walczą o pozycję na rynku. Promocja startupów to temat szczególnie newralgiczny dla wszystkich zakładających nowe projekty. To właśnie umiejętna promocja startupów stanowi jedną z najważniejszych spraw w drodze do przeanalizowania zasadności finansowej danego projektu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Mar 1, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

105. www.wiszniewski.infoBlog o mediach społecznościowych, nowych trendach i ebiznesie z garstką porad dla początkujących. Podstawowe informacje dla wszystkich którzy pragną wtargnąć w świat social media, facebooka oraz ebiznesu. Najnowsze informacje z krajowych i zagranicznych blogów poświadczywszy tematyce ebiznesu. Aspekty prawne handlu na allegro, sklepie internetowym, wszystko oecommerce. Jak założyć sklep na facebooku.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Mar 3, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

106. Firmy i usługi - Warszawa i cała Polskabogza.pl to serwis łączący w jednym miejscu katalog firm, katalog usług oraz system zarządzania zapytaniami ofertowymi. Każda firma ma możliwość szczegółowego przedstawienia swojej oferty oraz tworzenia zapytań ofertowych, które pozwolą na wybranie optymalnego zlecenia.
Krok pierwszy to utworzenie wizytówki w katalogu firm. W tym miejscu firma przestawia profil działalności oraz dane teleadresowe.
Krok drugi to wyszczególnienie usług oferowanych przez firmę w katalogu usług. Każda usługa jest opisana osobno, co znacznie ułatwia jej wyszukanie.
Ostatnim krokiem jest utworzenie zapytania ofertowego, w przypadku gdy firma ma zlecenie do wykonania i poszukuje wykonawcy. Zapytanie jest rozsyłane do kliku firm jednocześnie. odpowiedzi na zapytanie przchowywane są w serwisie, więc wybór najlepszego kontrahenta jest prosty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Apr 4, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

107. Pożyczki społecznościoweJeśli chodzi o inwestowanie online, na całym świecie wielką popularnością cieszą się tak zwane pożyczki społecznościowe, czyli social lending. Jest to dość nowy model biznesowy, ponieważ postał w 2005 roku, dlatego warto się mu przyjrzeć, ponieważ wszystko co nowe niesie ze sobą wiele szans oraz potencjału. Zasady inwestowania w internetowe pożyczki społecznościowe są proste i czytelne nawet dla osoby, która dopiero rozpoczyna tego typu inwestowanie. Na łamach specjalnych serwisów internetowych (w Polsce istnieje kilka serwisów tego typu) rejestrują się Inwestorzy, czyli osoby posiadające kapitał (nawet niewielki), który są gotowe zainwestować w oprocentowane pożyczki oraz Pożyczkobiorcy, którzy chcą zaciągnąć intratny kredyt na warunkach dogodniejszych niż w bankach i co najważniejsze – bez ich pośrednictwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Apr 14, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

108. MLM-Lubuskie.pl - pracuj już dziś !!!Zapraszam Panstwa na moją stronę internetową, na której chciałbym podzielić się ze wszystkimi zainteresowanymi moimi doświadczeniami, przemyśleniami i wiedzą z zakresu marketingu, w tym zwłaszcza marketingu wielopoziomowego (MLM), który nie cieszy się w Polsce dobrą opinią. Wszystkim, którzy się o to zwrócą, chętnie i bezinteresownie doradzę, odpowiem na wszelkie pytania a w konsekwencji może także pomogę. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i wiedza będą wystarczające by temu sprostać. Na stronie dostępne są również artykuły na temat grafologii i badań porównawczych pisma, gdyż od wielu lat tematyka ta bardzo mnie interesuje, tak bardzo, że ukończyłem podyplomowe studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego.
Zainteresowani znajdą tu również informacje na temat wybranych produktów z branży wellness.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Apr 22, 2011 Trafień: 0 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

109. Szkolenia OracleSposób naszej pracy gwarantuje maksimum zaangażowania w powierzone nam obowiązki, zdobywanie cennego doświadczenia dzięki uczestnictwu w ambitnych projektach oraz wykorzystanie eksperckiej wiedzy do zapewnienia sukcesu naszych klientów. Nasze cele to dostarczanie najwyższej jakości szkoleń informatycznych, ale także zapewnianie usług eksperckich wspierających IT w biznesie. Nasze cechy to akredytacja Microsoft Certified Partner, wpis do Rejestru Instytucji szkoleniowych, elastyczność, kompleksowość.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: May 20, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

110. Wynajem aplikacji dla biznesuAutoryzowany doradca subskrypcji office 365. Dostęp do zaawansowanych narzędzi internetowych. Sharepoint , Poczta

Exchange, Microsoft Office, Hosting aplikacji. Aplikacje w modelu SaaS. Wynajem aplikacji to optymalizacja kosztów

posiadania oprogramowania niezbędnych do prowadzenia firmy. Szkolenia z obsługi oprogramowania Sharepoint,

Exchange.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Data dodania: Jun 26, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0