Kategorie katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324

Top > Firmy wg branży > Szkolenia  

Linki
Sortuj wg :


101. Szkolenia BHP WarszawaOferujemy bogaty wachlarz usług obsługi bhp Warszawa - w małych i dużych firmach. Jesteśmy organizacją szkoleniową. Organizujemy i przeprowadzamy kursy bhp z zakresu Bezpieczeństwa i higieny Pracy oraz Przeciwpożarowego. Okresowe szkolenia bhp - potwierdzane są wymaganym certyfikatem. Szkolimy szybko, tanio i niezawodnie. Oferujemy także pomoc prawną i szeroko pojęte tzw. zarządzanie bhp w firmie. Ponadto zakresie tzw. kompleksowych usług bhp i obsługi bhp w naszej ofercie mamy: szkolenia okresowe BHP dla pracowników administracyjno – biurowych, pracowników inżynieryjno-technicznych, pracodawców i osób kierujących pracownikami,pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Kursy bhp Warszawa - Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Sep 21, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

102. Obsługa kadrowaEureka jest firmą oferującą usługi outsourcingowe a także szkolenia. Zapewniamy Państwu outsourcing księgowy, który jest na najwyższym poziomie, obsługa księgowa jest oparta, jest zbudowana się na naszej wiedzy potwierdzonej Certyfikatami Ministerstwa Finansów. Zadbamy o Państwa obsługę kadrową i płacową, w której posiadamy ogromne doświadczenie i bez problemów radzimy sobie z rozliczeniami wynagrodzeń, które są zależne od specyfiki pracy, branży a także szczególnych grup pracowniczych. Zajmujemy się Payroll?em, dzięki któremu zostaną Państwo odciążeni od śledzenia błyskawicznie zmieniających się przepisów Prawa Pracy i rozporządzeń ZUS. Oferowane przez nas szkolenia zapewniają podniesienie kompetencji uczestników, prowadzimy również szkolenia współfinansowane przez Unię Europejską. Oferujemy także outsourcing bhp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Oct 28, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

103. Rozwój osobisty i szkolenia motywacyjne - opinie i recenzjeBlog z recenzjami szkoleń dotyczących rozwoju osobistego, szkoleń motywacyjnych oraz zawierający opinie na temat warsztatów rozwoju osobistego. Zawiera subiektywne wnioski i przedstawia szkolenia widziane z punktu widzenia uczestnika.

Pozwala osobom zainteresowanym rozwojem osobistym podjąć świadomą decyzję co do tego, w którym szkoleniu chcieliby wziąć udział, a które kompletnie im nie będzie pasowało, dzięki czemu mogą zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Nov 11, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

104. Kurs prawo jazdy KatowiceSzkoła jazdy Euro Klasa organizuje kursy kategorii B. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, w przyjaznej atmosferze. Nasza szkoła do każdego kursanta podchodzi indywidualnie.Nasi profesjonalni instruktorzy, nauczą Państwa jak bezpiecznie i pewnie poruszać się po drogach. W OSK Euro Klasa istnieje możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach. Oferujemy również badania lekarskie na miejscu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Nov 24, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

105. Project ManagementFirma MT&DC zajmuje się szkoleniami, doradztwem i certyfikacją z dziedziny Project Managementu. Proces szkoleniowy przebiega wg. metodyki Project Management Institute (PMI) zawartej w PMBOK Guide. Szkolenia przygotowują do egzaminu Project Management Professional, którego ukończenie gwarantuje otrzymanie certyfikatu sygnowanego przez George Washington University.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Dec 19, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

106. Szkolenia z gastronomii - HorecaNieustanny rozwój i poszerzanie swoich umiejętności i podnoszenie swoich kwalifikacji to w dzisiejszych czasach czynności niezbędne by utrzymać się na swoim stanowisku pracy. Dlatego też warto podejmować się nowych wyzwań i poszerzać swoje kompetencje nieustannie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która proponuje szkolenia i warsztaty głównie z zakresu hotelarstwa i gastronomii (m.in. kurs menedżera gastronomii, baristyczny, kelnerski). Dodatkowo firma zajmuje się rekrutowaniem kandydatów do lokali gastronomicznych i hotelarskich. Zapraszamy do kontaktu z nami!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Jan 19, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

107. SzkoleniaKursy podwyższaja wiedzę i poprawiają predyspozycje zawodowe. Skorzystaj z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci szybko wynaleźć dobre dla Ciebie kursy. Najciekawsze kursy z branży informatyki i zarządzania w całej Polsce. W polsce jest wiele miast tętniących życiem toteż warto udać się do niego na kurs po którym odprężyć się można w jednej z świetnych dyskotek. Kursy branżowe nie tylko powiększają poziom kwalifikacji zawodowych lecz również są świetną okolicznością do integracji. Doskonałym sposobem na podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające zakresowi ich profesji. Jeżeli zależy Ci na dobrym standardzie szkolenia wybierz jedno z najciekawszych szkoleń zawartych w naszej bazie. Nowoczesne szkolenia, najlepsze kursy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Mar 28, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

108. Kormex - ADR szkolenia - wyposażenieFirma świadczy usługi doradcze i szkoleniowe oferujemy szkolenia ADR, kurs na wózek widłowy, szkolenie na stanowisko - operator żurawia.
Oprócz działalności szkoleniowej zajmujemy się handlem hurtowym i detalicznym akcesoriów samochodowych, w tym produktów specjalistycznych wchodzących w zakres obowiązkowego wyposażenia pojazdów przewożących towary niebezpieczne ADR. Sprawdź naszą ofertę!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: May 14, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

109. Uprawnienia na wózek widłowyKażdy pracownik bez wątpienia zdaje sobie sprawę z tego, iż przestrzeganie norm BHP w pracy jest nader istotne. Ale czy Twoja firma ma stosownie wykwalifikowanych pracowników? Jeżeli nie, sprawdź ofertę firmy gdbhp.pl, wśród naszej propozycji znaleźć można: wysokiej klasy szkolenia bezpieczeństwa i higieny pracy, które zapewnią Twojej załodze bezpieczeństwo podczas pracy. Skorzystaj z nich.

Przedstawiana tutaj firma oferuje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej już od niemal dekady. Inspektorzy, pracujący w naszej firmie mają pełne kwalifikacje, aby fachowo wykonywać swoją pracę, dzięki miedzy innymi ukończeniu kursów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

W firmowej propozycji są np.: zewnętrzne usługi bhp oraz ppoż, szkolenia na operatorów wózków widłowych, szkolenia bhp, kursy metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, ocena ryzyka zawodowego, ochrona ppoż, a także szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Prace w zakresie nadzoru BHP wykonywane są przez specjalistów w swojej branży posiadających właściwe wykształcenie oraz o doskonałej praktyce w rożnych zakładach pracy. Dlatego jeśli nie masz w swoim zakładzie pracy, pracownika odpowiedzialnego za BHP rozważ zlecenie tego typu działań nam. Outsourcingowe usługi BHP gwarantuje ograniczenie ceny zatrudnienia a także uzyskanie wysokowykwalifikowanego. Zadania realizowane przez naszą firmę po sygnowaniu umowy to np; opracowywanie oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie wykazów wypadków przy pracy, kontrolowanie jakości bezpieczeństwa i higieny pracy firmie, reprezentacja klienta w trakcie kontroli BHP. Te działania, ale zakres aktywności może być stosownie dopasowywany do wymogów klienta.

Możemy pochwalić się takimi mocnymi punktami jak:: grupa wykwalifikowanych ekspertów do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy, wysoka jakość wykonywania obowiązków przez specjalistów firmy GD PARTNERS S.C. BHP-P.POŻ dzięki znajomości wszelkich norm bhp, troska o właściwe warunki pracy naszych klientów, solidność realizowanych przez GD PARTNERS S.C. BHP-P.POŻ usług.

Jeśli Twoja firma szuka profesjonalnej firmy outsourcingowej z zakresu bhp, zapraszamy do zapoznania się ze stroną gdbhp.pl, gdzie zgłębisz przydatne wiadomości, aby wybór oferowanych przez nas usług był dobrany do branży działania Twojej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: May 14, 2012 Trafień: 0 Ocena: 4.50 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

110. Platforma e-learningSpecjalnością naszej firmy jest wszystko związane z e-learningiem. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, gwarantując naszym klientom najlepsze rozwiązania e-learningowe oparte na najnowszych technologiach. Przygotowujemy między innymi platformy e-learningowe, szkolenia dedykowane w wybranych formach, wirtualne klasy, systemy zarządzania wiedzą, systemy e-learning w modelach SaaS oraz ASP, a także gotowe kursy online. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Jun 5, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0