Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Motoryzacja > Inne  

Linki
Sortuj wg :


111. Orbiter nauka jazdyOSK Orbiter to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców w Ciechanowie. Ponad 25 letnia historia ośrodka świadczy sama za siebie. Posiadamy naprawdę ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w podnoszeniu jakości nauczania. Nasi instruktorzy cechują się przystępnością, otwartością - dzięki czemu potrafią przekazywać wiedzę w sposób zindywidualizowany. Z powyższych względów - i oczywiście dużej zdawalności na egzaminie państwowym - do naszej szkoły przychodzą osoby z poza Ciechanowa, np. Płońska, Mławy czy Pułtuska. Zachęcamy do zajrzenia na nasza stronę internetowa, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące szkoleń i terminów. Prowadzimy kursy kat. B, kursy kwalifikacji wstępnej i zawodowej, kursy dla niedosłyszących i słabosłyszących.
Kategoria:   Motoryzacja > Inne

Data dodania: May 12, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

112. Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżonyJeśli szukasz parkingu w Katowicach, który jest całodobowy i strzeżony, Obiekt Plus to strzał w dziesiątkę!
Obiekt Plus to parking strzeżony - całodobowy w ścisłym centrum Katowic, tuż przy dworcu PKS.
W najbliższym otoczeniu strzeżonego parkingu znajduje się również dworzec PKP w połączeniu z Galerią Katowicką (500m). Parking strzeżony całodobowy powstał w 2000 r. na bazie wieloletnich doświadczeń w zarządzaniu placami parkingowymi zlokalizowanymi na terenie miasta Katowice. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy ogrodzony parking z nocnym oświetleniem, całodobową ochroną. Przez ostatnie lata infrastruktura obiektu była modernizowana oraz rozbudowywana o kolejne obiekty przede wszystkim zaplecze sanitarne oraz wyodrębnione miejsce postojowe przeznaczone dla autokarów turystycznych i grup wycieczkowych.
Parking jest idealny dla podróżnych korzystających z dworca PKS w Katowicach przez całodobowy dostęp, turystów odwiedzających miasto, szukających parkingu strzeżonego w Katowicach oraz dla ludzi pracujących w centrum miasta.
Kategoria:   Motoryzacja > Inne

Data dodania: Jul 19, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

113. zawieszenie gwintowane - OEM AutomotiveFirma OEM Automotive oferuje klientom  zawieszenia pneumatyczne oraz różnorodne akcesoria z nimi związane. Oferowane są zawieszenia przeznaczone do przeróżnych marek samochodów osobowych. Dodatkowo można się też zdecydować na pneumatyczne zawieszenia do motocykli, dzięki czemu znacznie usprawnić można pracę  swojej maszyny. Firma posiada spore doświadczenie w zakresie dostarczania zawieszeń na polski rynek. Oprócz tego klienci zdecydować mogą się na zamawianie amortyzatorów, poduszek, czy też specjalnych miechów. 
Kategoria:   Motoryzacja > Inne

Data dodania: Apr 23, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

114. Holiday SportIstniejemy na rynku ponad 20 lat, zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą domków holenderskich. co wraz z rosnącą jakością towarów  i obsługi pozwoliło naszej firmie uzyskać bardzo dobrą pozycję na polskim rynku. Świadczymy również usługi transportowe na terenie Polski z załatwieniem wszelkich formalności włącznie. Posiadamy profesjonalne samochody do przewozu domków holenderskich, przyczep kempingowych i maszyn rolniczych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
PHU Holiday Sport Roman Kunert
Nowe Bielice 40
76-039 Biesiekierz
tel. 608 306 400
tel. 608 306 500
sprzedaz@holidaysport.pl
Biuro:
biuro@holidaysport.pl
Kategoria:   Motoryzacja > Inne

Data dodania: Jul 19, 2019 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

115. Zabezpieczenia auta przed kradzieżąWarto w porę pomyśleć o zabezpieczeniach antykradzieżowych samochodu i zaoszczędzić sobie nerwów. Czołowym producentem zabezpieczeń antykradzieżowych jest firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia koło Poznania.W ofercie firmy dostępne są:

blokada kierownicy
blokada skrzyni biegów
Joylock uniemożliwiający poruszanie drążkiem skrzyni biegów
blokada Cargo - zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej aut dostawczych
safe boxy ‒ skrytki przeznaczone do montażu pod siedzeniem auta

Zabezpieczenia są odporne na wszelkie próby uszkodzenia, a ich demontaż wymaga kilkugodzinnej pracy i użycia specjalistycznego sprzętu.
Kategoria:   Motoryzacja > Inne

Data dodania: Jan 16, 2020 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0