Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Nauka > Inne  

Linki
Sortuj wg :


211. SARBO kurs na prawo jazdy BemowoJest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu ofertę Ośrodka Kształcenia Kierowców i Centrum Szkolenia Motocyklowego Sarbo. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Prowadzimy szkolenia na kategorię B, A+B, A, A1, A2, AM, C, C+E, B+E i kursy dla osób niepełnosprawnych bądź kategorię B z automatyczną skrzynią biegów. Zapewniamy najwyższy poziom kształcenia, odpowiednio wyposażoną bazę dydaktyczną, niezbędne pomoce naukowe, wsparcie wykwalifikowanych instruktorów i własny plac manewrowy oraz nowoczesne pojazdy. Uruchomiliśmy także wygodny e-learning. Szczegóły oferty dostępne są na naszej witrynie.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Jan 10, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

212. Programowanie PLC | asapel.plZastanawiałeś się kiedyś jak nowoczesne technologię wpływają na uproszczenie pracy ludzkiej? My wiemy, że bardzo, dlatego właśnie powstała firma Asapel, która oferuje usługi programowania PLC dla zakładów przemysłowych na terenie całej Polski. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy specjalistami z dziedziny automatyki i elektryki dla przemysłu. Programowanie PLC jest podstawą funkcjonowania tych dwóch dziedzin. To dzięki niemu maszyny i urządzenia wykorzystywane w przemyśle mogą pomagać w pracy, wykonywać cięższe zadania. Z dnia na dzień rozwijamy swoją działalność i umiejętności, dlatego nasza oferta stale jest poszerzana o nowe usługi. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników maszyny i urządzenia wykorzystywane w każdej branży przemysłu mogą być jeszcze bardziej dokładne i niezawodne. Wiemy, że programowanie PLC wpływa na jakość i funkcjonowanie przedsiębiorstwa, dlatego w myśl społecznej odpowiedzialności biznesu pomagamy nie tylko we wdrożeniu, ale także w obsłudze takich sterowników. Jesteśmy pionierami jeśli chodzi o nowoczesne technologię wykorzystywane w branży automatyki i elektryki przemysłowej. Działamy nieszablonowo i nie boimy się wyzwań, dlatego też jesteśmy wybierani przez wiele firm specjalizujących się w różnych gałęziach przemysłowych.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Jan 26, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

213. Cyfrowanka - programowanie dla dzieci ŁódźCyfrowanka – zajęcia dodatkowe w Łodzi, na których Twoje dziecko rozwinie skrzydła. Prowadzimy kursy informatyczne dla dzieci i kursy programowania dla dzieci. Opracowaliśmy bardzo skuteczne sposoby nauki programowania oraz kursy komputerowe dla dzieci. Nasza profesjonalna kadra dostosuje tempo i metody pracy do indywidualnych predyspozycji każdego dziecka.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Aug 11, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

214. www.bajeczne-przedszkole.plBajeczne Przedszkole to wyjątkowa niepubliczna placówka, która mieści się w Gdańsku. Dla naszych podopiecznych ( dzieci w wieku 2-6 lat) przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną oraz profesjonalną ofertę edukacyjną. Realizujemy program dydaktyczno-wychowawczy i organizujemy szereg zajęć dodatkowych - język angielski, rytmika, zajęcia logopedyczne, taniec, teatr, imprezy okolicznościowe, zajęcia kulinarne, wycieczki, muzykoterapia oraz program Akademia Bystrzaków. Nad rozwojem i bezpieczeństwem dzieci czuwa kadra wyspecjalizowanych opiekunów i pedagogów. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Aug 21, 2017 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

215. www.otwarteokno.edu.plOtwarte Okno to niepubliczne prywatne przedszkole. Tychy tutaj zlokalizowane jest przedszkole i szkoła podstawowa bowiem nasza placówka ma dwa oddziały w których kształci swoich podopiecznych. Niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa zapewniają opiekę i najlepszy poziom kształcenia. Oprócz tych obu placówek działa i nas także przedszkole z oddziałami specjalnymi. Sprawdź ofertę edukacyjną i wybierz najlepszą formę edukacji dla swojej pociechy. Otwarte Okno - szkoła podstawowa, prywatne przedszkole. Tychy tutaj najczęściej wybierana jest nasza placówka.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Jun 11, 2018 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

216. Organizacja Szkoleń i Dni Zdrowia - Team PreventFirma Team Prevent zajmuje się przeprowadzaniem różnego rodzaju szkoleń. W ofercie między innymi szkolenia audytorskie, trenerskie, motywacyjne, jakościowe, BHP i wiele innych. Dodatkowo Team Prevent zajmuje się przeprowadzaniem dni zdrowia. Organizując w swojej firmie prozdrowotny event, pracodawca wzmacnia swój wizerunek jednocześnie dając wyraz dbałości o zdrowie i samopoczucie pracowników. Pełna oferta firmy znajduje się na ich stronie internetowej. Team Prevent to zespół specjalistów, świadczących usługi na najwyższym poziomie, dlatego warto zapoznać się z ich ofertą.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Mar 22, 2019 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

217. Uprawnienia budowlane- Testy, akty prawne, aktualnościJak zdobyć uprawnienia budowlane? Poznaj poszczególne etapy. Dowiedz się jak uzupełniać dziennik praktyk. Przygotuj się do egzaminu z aktualną wersję pytań i aktów prawnych. Nasze testy na uprawnienia budowlane oraz program ułatwią i przyspieszą przyswajanie wiedzy. Wygodna wersja mobilna i stacjonarna. Aktualności związane ze zmianami w prawie i sesjach egzaminacyjnych.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Apr 23, 2019 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0