Kategorie katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324

Top > Internet > Inne  

Linki
Sortuj wg :


31. Gry po polskuSzybki dostęp do spolszczeń i ich przejrzyste wyszukiwanie zapewnia portal www.spolszczenia.pl W serwisie można znaleźć niemalże tysiąc różnorodnych plików. Liczba spolszczeń jednak wciąż rośnie. Korzystanie z bazy jest płatne. Jest to jednak symboliczna kwota, wynosząca zaledwie 3 zł + opłata VAT, która gwarantuje 7-dniowe pobieranie zawartości całej bazy spolszczeń.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 5, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. hotspotyW serwisie, każdy może dodać informację o darmowym hotspocie w mieście lub ośrodku wypoczynkowym. Hotspoty są podzielone na kategorię, co umożliwia łatwiejsze szukanie "gorących punktów". Dodatkowo, każdą informację można zweryfikować poprzez skomentowanie i oddanie głosu pozytywnego lub negatywnego.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 5, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. kolczykiAleŁadne to galeria z ręcznie robionymi, unikatowymi, ładnymi rzeczami. W ofercie galerii są takie przedmioty jak biżuteria, kolczyki, naszyjniki, klipsy, bransoletki, broszki, pierścionki, komplety biżuterii, wisiory, breloki, elementy wyposażenia wnętrz, ilustracje i rysunki, magnesy na lodówkę, torebki, kartki okolicznościowe, notesy, scrapbooking.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 10, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. testamentZostawŚlad.pl to emocjonalny testament- załóż profil w serwisie, prowadź pamiętnik w formie bloga, dodawaj podziękowania na swojej liście podziękowań dla osób które odegrał szczególną rolę w Twoim życiu, wrzucaj pamiątki formie zdjęć, muzyki, filmów i plików tekstowych. Jeżeli opuścisz nas na zawsze upublicznimy Twój profil dla wszystkich internautów lub umożliwimy oglądanie jego zawartości tylko zaufanym wskazanym, przez Ciebie osobom.
ZostawŚlad to wirtualny skarbiec- zakładając profil w serwisie masz możliwość przechowywać w nim swoje najcenniejsze cyfrowe aktywa takie jak pliki muzyczne, tekstowe, wideo oraz hasła i loginy do innych serwisów i kont mailowych (np. do naszej klasy). Jeżeli kiedykolwiek twój plik ulegnie zniszczeniu lub zapomnisz swoich haseł możesz je z powrotem ściągnąć na swój komputer korzystając z profilu na ZostawŚlad.pl. Dodatkowo jeżeli umrzesz Twoje pliki i hasła mogą zostać przekazane wcześniej wskazanym osobom tak aby mogły uregulować Twoje sprawy w sieci gdy Ciebie już zabraknie (np. usunąć konto na naszej klasie)
ZostawŚlad to doręczyciel naszej duchowej woli - zostaw każdemu kogo znasz osobistą wiadomość pożegnalną która zostanie doręczona kiedy już Cie z nami nie będzie. Przygotowuje treść takiej wiadomości za pośrednictwem swojego profilu na ZostaŚlad.pl i wskazujesz odbiorcę, a gdy przyjdzie odpowiednia chwila wiadomość zostanie doręczona do adresata bez Twojego udziału.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 11, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Biuletyn informacji publicznejBiuletyn Informacji Publicznej w skrócie BIP jest to system obiegu informacji o publicznych instytucjach. Gdy szukamy wiadomości na temat danego urzędu lub instytucji to zazwyczaj wystarczy wejść na jej Biuletyn BIP i tam powinniśmy znaleźć to czego szukamy, znajdują się tam również informacje o działaniu tych instytucji.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 14, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. AutostopPortal będący pośrednikiem pomiędzy osobami jadącymi do określonego miejsca a także tymi, które transportu poszukują. Wymiana następuje to zamieszczeniu ogłoszenia, mającego formę informującą zainteresowanych o swojej potrzebie bądź usłudze. Szczegóły na stronie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 15, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Polish NetworkPolish Network to portal społecznościowy skierowany do osób z Polski oraz Polonii zamieszkującej na calym świecie.

Teraz możesz dodawać swoje filmy, akceptowane są większości formatów video. Wrzuć film ze swojego telefonu lub kamery bez żadnych opłat. Jeśli posiadasz filmy w serwisie You Tube, możesz je również dodać do swojej galerii.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 18, 2009 Trafień: 16 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. Portal zunoPortal zuno to serwis dla każdej osoby która chce się nauczyć podstaw pozycjonowania. Serwis stworzony jest przez amatora pasjonata. Wszystkie informacje które się tam znajdują są przeznaczone dla każdej osoby. Również każda osoba która chce zrobić sobie przerwę w pozycjonowniu może zacząć przeglądać jeden z blogów rozrywkowych. Idealne dla każego kto chce odpocząć chwilę od nauki pozycjonowania. Dodatkowo na portalu znajduje się strona poświęcona eudemonom.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 19, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. Chomikowane.pl, wyszukiwarka w chomikuj.plDzięki tej stronie będziesz mógł wyszukiwać za darmo dowolne pliki takie jak zdjęcia, programy, gry, filmy w divx, rmvb w zasobach serwisu chomikuj.pl. Szybko, przyjemnie i do tego totalnie za darmo przeszukuj terabajty danych w poszukiwaniu tych, których naprawdę potrzebujesz. Dodatkowo udostępniona jest wtyczka wyszukiwarki dla Firefoksa, która czyni wyszukiwanie jeszcze szybszym i przyjemniejszym.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 22, 2009 Trafień: 258 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. Jak zrobic dobre wino - WINIARNIA.ORGW serwisie znajdziesz również informacje, jaka jest właściwa temperatura serwowania przechowywania wina w zależności od gatunku, rocznika oraz regionu pochodzenia. Dowiesz się, jakie wina podawać do poszczególnych potraw, aby uzyskać ich jedyny niepowtarzalny, pełny smak.
Odkryć tajemnice win to odkryć nowy smak życia.
Kategoria:   Internet > Inne

Data dodania: Aug 28, 2009 Trafień: 30 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0