Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Muzyka > Zespoły  

Linki
Sortuj wg :


41. Oficjalna strona zespołu Second ImpactOficjalna strona zespołu Second Impact. Second Impact czyli dr Ugi i dj Space zapraszają od zwiedzania, słuchania i oglądania. Do posłuchania stare i nowe utwory Second Impact, a także zdjęcia i newsy związane z zespołem. Księga gości, utwory do posłuchania, galeria, biografia członków zespołu, słowo na niedzielę - czyli co znów Ugi wymyślił
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Dec 19, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

42. TatuMiędzynarodowa witryna o zespole t.A.T.u. z polską wersją językową. Wiele informacji, ciekawe działy, bieżące aktualizacje, ciekawostki, ogromna galeria zdjęć, obszerny dział plików multimedialnych, słowem, najlepsza polska strona o zespole t.A.T.u.! Wiele informacji o najnowszym wydaniu zespołu pt. Waste Management (pol. Gospodarka Odpadami).
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Dec 22, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

43. Zespół muzyczny AllToneZespół muzyczny Alltone- profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, wesela, studniówki, zabawy itp. Wykonujemy muzykę tylko na żywo bez użycia podkładów, czy tego typu rzeczy. Wszystko, co wydobywa się z naszych głosników jest w 100% naszym dziełem. Utwory wykonywane przez nas nierzadko cechuja sie oryginalnoscia. Posiadamy wykształcenie muzyczne, ciagle rozwijamy się i na bieżaco uczymy się nowych utworów, zarówno tych z najnowszych list przebojów, jak i takich przy których zakręci się łezka w oku tej "starszej młodzieży".
Posiadamy również spory bagaż doswiadczeń w obsłudze imprez okolicznosciowych, gdyż każdy z nas działa kilka o ile nie kilkanascie lat w tego typu zespołach.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Dec 31, 2009 Trafień: 29 Ocena: 5.00 Głosów: 6
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

44. Zespół Muzyczny Chopcy z ŁaziskOprawa muzyczna uroczystości rodzinnych,spotkania integracyjne z zakładów pracy, program w gwarze śląskiej Biesiada Śląska. Trzy osobowy skład zespołu, utwory wykonywane to nowości i utwory z tamtych lat. Atrakcją występu estradowego jest Baba Hyjdla. Zespół ma też program na karczmę piwną. Działalność zespołu trwa już kilkanaście lat.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Jan 11, 2010 Trafień: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

45. Music Line - zespół muzyczny z Koszalina.W Lipcu 2002r Wojtek założył zespół Music Line, aby akompaniował tenorowi Markowi Torzewskiemu, z którym współpracuje do chwili obecnej.
- Duet stanowi trzon tej formacji.
- Oferujemy oprawę muzyczną imprez okazjonalnych - gramy na koncertach, balach, zabawach, bankietach, studniówkach oraz uroczystościach weselnych.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Jan 11, 2010 Trafień: 14 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

46. Zespół muzyczny MIZAROferuje Państwu usługi jedynego profesjonalnego na rynku włocławskim
zespołu składającego się z trzech osób które ukończyły wyższe uczelnie muzyczne.Zespół posiada wieloletni staż muzyczny.Gramy muzykę na żywo posiadamy szeroki repertuar muzyczny,posiadamy świetny i niepowtarzalny wokal potrafimy świetnie bawić gości.Zespól posiada dwie wokalistki jedna z nich gra na saksofonie altowym i sopranowym,wokalista zespołu gra na akordeonie który jest nie zastąpiony do zabaw biesiadnych ,ognisku i grillu.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo obejrzeć film ,posłuchać muzyki dowiedzieć się więcej o nas.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Feb 5, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

47. Zespół muzyczny MALIBU Live Band - KaliszZespół muzyczny MALIBU Live Band poleca się na wesela, imprezy okolicznościowe. Posiadamy pełny 5-cio osobowy skład. Gramy wyłącznie na żywo. Podczas koncertu używamy do gry około 11-12 instrumentów. Nasz zespół jest zarejestrowany jako firma, dzięki temu mają Państwo gwarancję udanej imprezy.
W celu poznania lepiej naszej oferty, zapraszamy na stronę www.malibuliveband.pl - tutaj także znajdą Państwo nasz repertuar, DEMO oraz galerię zdjęć.

Polecamy się na przyszłość
MALIBU Live Band
Tel. 694433957, 501335876, 661100876
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Feb 19, 2010 Trafień: 29 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

48. Zespół Muzyczny Kors&Relax z PodlasiaZespół Muzyczny z Podlasia z 11 letnią tradycją
Vockal damski i męski(3+3)
Gramy i śpiewamy repertuar światowy(polski, angielski, francuski, włoski, rosyjski, ukraiński, białoruski)
Wesela(katolickie i prawosławne, cywilne)
-oprawa muzyczna Ślubów kościelnych( Ave Maria, Psalmy i Hymny na wesjście)
-Biesiada z akordeonem za stołami
- konkursy w trakcie wesela dla Wszyskich gości i tradycyjne oczepiny!!!
-Poprawiny w cenie promocyjnej!!!
- Zadzwoń i Zapytaj 504872669 lub 511853208
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Feb 23, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

49. Drugi Tydzień Coverband - zespół 100% na żywo!Drugi Tydzień - zespół coverowy wykonujący znane i lubiane przeboje muzyki polskiej oraz zagranicznej. 100% na żywo! Posiadamy bogate doświadczenie w graniu wszelkiego rodzaju imprez, zarówno eventów firmowych jak i wielu innych, o czym świadczą nasze referencje. W ofercie programy tematyczne jak Fever Night, KomuShow, Wampiriada, i wiele innych. Drugi Tydzień to coś więcej niż tylko muzyka! Z nami na imprezie nie będziesz się nudził!
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Mar 10, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

50. ImprezyWeekendowe spotkania towarzyskie to bardzo popularna metoda na spędzanie wolnego czasu wśród młodzieży. Imprezy są dla wielu ważnym elementem życia. Dzięki takim chwilom relaksu można przetrwać ciężkie chwile. Obecnie wszechstronność internetu powoduje, że nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby wziąć udział w fajnej imprezie. Nasza strona umożliwia wszystkim wirtualne spotkania z ludźmi z całej Polski. Dzięki nam można poznać nowych przyjaciół i bawić się non stop.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły

Data dodania: Mar 19, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0