Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Firmy wg branży > Rolnictwo  

Linki
Sortuj wg :


41. Zbiorniki staloweW ofercie przedsiębiorstwa Agrotex znajdują się wszelkiego typu zbiorniki o dużych pojemnościach. Specjalizujemy się w sprzedaży używanych zbiorników, które zostały poddane specjalnej renowacji. Nasze zbiorniki (plastikowe, stalowe, oraz ze stali kwasoodpornej) znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz w rolnictwie. Aktualnie posiadamy ponad 200 rodzajów zbiorników, maszyn oraz cystern kolejowych, które można sprawdzić w siedzibie naszej firmy (pod Bydgoszczą). Zapewniamy również odpowiedni transport, co przy tak wielkogabarytowych produktach wymaga doświadczenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Feb 28, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

42. Sadownicze.info-wszystko dla sadownictwa-opisy, dane techniczneSadownicze.info to otwarta baza danych o produktach i usługach dla sadowników i całego sadownictwa. Znajdziesz tu podstawe informacje o niemal wszystkich markach i akcesoriach sadowniczych. Oczywiście lista jest otwarta i jeżeli brakuje jakiejś pozycji możesz wysłać do nas materiały a my postaramy się je umieścić, oczywiście zachowując bezstronniczość i obiektywizm.
Nie musisz już godzinami przechodzić ze strny na stronę żeby dowiedzieć się czegoś o nowym sprzęcie, maszynach, czy innych produktach, wszystko znajdziesz w jednym miejscu- maszyny sadownicze-ciągniki, opryskiwacze,platformy do zbiory owoców i cięcia, wózki widłowe-narzędzia-sekatory ręczne, elektryczne-zakładanie i ochrona plantacji-sadzonki i materiał szkółkarski, systemy ochrony plantacji przed dradem, deszcze i wiele innych.
Zapraszamy
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Mar 13, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

43. DOMINO wysłodziny browarnianePrzedsiębiorstwo Domino specjalizuje się dystrybucją wysłodzin browarnianych. Działamy na rynku od wielu lat, więc posiadamy duże doświadczenie. Swoją wiedzę wzbogacamy, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Działamy na terenie całego kraju. Pragniemy zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzy wyspecjalizowana kadra, która podejmie się każdego wyzwania. Zapraszamy do współpracy rolników indywidualnych, mieszalnie pasz, fermy zwierząt hodowlanych oraz dostawców surowców. Klientom oferujemy fachową pomoc i doradztwo. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Apr 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

44. Lewików - Plantacja BorówkiZapraszamy na stronę firmową borówki amerykańskiej lewików gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej uprawy. Zajmujemy się hodowlą borówki na dużą skalę, posiadamy duże ilości sadzonek dwu i try letnich jak również wiele odmian owoców. Sprzedajemy zarówno w mniejszych i większych ilościach, przy zamówieniach hurtowych jesteśmy skłonni negocjować cenę. Nasza uprawa ulokowana jest na powierzchni ponad czterech hektarów w miejscowości Lewików. Naszą działalność prowadzimy od przeszło ośmiu lat co gwarantuje, że zarówno sadzonki jak i owoce borówki są bardzo dobrej jakości. Zapraszamy na naszą stronę firmową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Sep 5, 2012 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

45. RolnictwoNa stronie agrodziennik każda osoba zainteresowana rolnictwem z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie. Serwis adresowany jest przede wszystkim do nowoczesnych rolników, hodowców i plantatorów, którym nie straszne są wyzwania. To co można u nas znaleźć to na przykład nowości ze światowych rynków, ciekawe artykuły, technologiczne nowinki oraz ostatnie odkrycia naukowe. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Sep 5, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

46. produkcja biopaliwW współczesnym świecie najistotniejsze znaczenie mają technologie przyjazne środowisku. Najbardziej bezpieczne dla środowiska są biopaliwa - paliwa ekologiczne. Wśród nich rośnie znaczenie peletu - biopaliwa ze słomy i peletu drzewnego. Produkcja peletu może odbywać się za przy użyciu specjalistycznych urządzeń i zaawansowanych linii technologicznych. Pelet charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością energetyczną, niską zawartością popiołu i tym samym niskim kosztem ogrzewania wnętrz. Linia technologiczna do produkcji peletu musi być zawsze wyposażona w dozownik do granulatora, mieszarkę, odsiewacz, rozdrabniacz, prasę granulacyjną i chodnicę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Nov 14, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

47. ROLPAKO Naprawa maszyn rolniczychJuż od bez mała dwudziestu lat trudnimy się produkcją mączki rybnej oraz oleju rybnego. Nie mają więc one przed nami żadnych tajemnic. Stosujemy jedynie najnowocześniejsze technologie, a także podejmujemy ścisłą współpracę z najlepszymi firmami przetwórczymi, które dostarczają nam wysokiej jakości surowiec. Aby mieć pewność, iż nasze produkty reprezentują wysoką jakość, poddajemy je regularnym badaniom przeprowadzanym przez Zakład Higieny Weterynaryjnej w Koszalinie, a także Katedrę Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej Akademii Rolniczej w Poznaniu. Ponadto, podjęliśmy się prowadzenia działalności rolniczo- usługowej - trudnimy się uprawą rzepaku, zbóż i kukurydzy, produkcją surówki spirytusowej ze zbóż, hodowlą bydła rasy Simmental mleczny, jak również naprawą maszyn rolniczych i ciągników. Detale oferty firmy Rolpako znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Nov 14, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

48. AgrimpexJarosławska firma Agrimpex dostarcza na rynek rolniczy produkty niezbędne do prawidłowego rozwoju i ochrony roślin. Wśród asortymentu oferowanego przez firmę można znaleźć przede wszystkim wielorakie rodzaje agrowłóknin przeznaczonych do przyspieszenia wzrostu roślin i ochrony przed chwastami czy mrozem. Na wyróżnienie zasługuje agrowłóknina brązowa oraz szpilki do agrowłókniny. Poza tym każdy rolnik może nabyć tutaj folie ogrodnicze do sadzenia truskawek oraz folie na tunele. Agrimpex dostarcza jedynie produkty rolnicze najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, a zatrudniony zespół zawsze służy fachową poradą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Dec 7, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

49. H.A.R.S.iP. PAWEŁ KACZMAREK handel bydłemCelem działalności firmy H.A.R.S.iP, jest pośrednictwo w obrocie bydłem hodowlanym i rzeźnym. Wieloletnie przeżycie w realizacji całościowych usług związanych ze skupem i sprzedażą bydła czyni nas znanym i cenionym dostarczycielem w tym odcinku rynku. Kompleksowa propozycja, wycelowana do hodowców i rolników, mieści skup cielaków i cieliczek, jałówek i krów rzeźnych oraz byków rzeźnych, a także sprzedaż cielaków czarno-białych oraz ras mięsnych. Posiadane wieloletnie doświadczenie oraz znakomite stosunki z hodowcami, a także znajomość procedur żądanych przez ARiMR, daje nam ewentualność realizacji każdego Państwa zadysponowania. Jesteśmy obecni na rynku od 20 lat i dzięki temu zdołaliśmy dokładnie poznać potrzeby naszych Klientów. Działamy na terenie całej Polski. Drobiazgowe informacje na temat usług na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Dec 10, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

50. FUNGIPOL. UPRAWA, EKSPORT GRZYBÓW JADALNYCH pieczarkarniaKtóż znas nie lubi pieczarek? Te aromatyczne i pyszne grzyby są składnikiem niezmierzonej ilości potraw oraz pierwszorzędną zakąską. Czołowym producentem oraz eksporterem tego najpopularniejszego na naszym lądzie grzyba jest firma Fungipol, działająca na polskim rynku już od 1978 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz pełna wiedza powodują, że znamionuje ją dbałość o otoczenie naturalne oraz wysoka świadomość ekologiczna, co tłumaczy się na strategię zakładu w sferze utylizacji odpadów oraz prowadzenia upraw w taki sposób, ażeby zmniejszyć ich pejoratywny wpływ na otaczającą naturę. Zamieszczone na portalu zdjęcia pieczarkarni w Poraju koło Myszkowa objawiają nam świetną skalę aktywności Fungipolu, a dodatkowo zaznajamiają nas bliżej z inżynierią produkcji grzyba, który naprawdę często ląduje następnie na polskich talerzach. Szczegóły na.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Dec 28, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0