Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Dom > Ogrody  

Linki
Sortuj wg :


51. Akcesoria ogrodowePrzedsiębiorstwo Decostar z Wrocławia zajmuje się sprzedażą kostki brukowej firmy Semmelrock. W orbicie naszej działalności znajduje się projektowanie ogrodów, aranżacja ogrodów. Za opracowanie projektu pobieramy kaucję, którą odliczamy w wypadku zakupu produktów. Przy części produktów wykonanie projektu jest darmowe. Sprzedajemy do tego akcesoria ogrodowe, kamienie ogrodowe, płyty tarasowe. Twój ogród może wyglądać naprawdę przebojowo, wystarczy jedynie zwrócić się do fachowców, którzy mają doświadczenie w zakładaniu ogrodów oraz doborze odpowiednich materiałów.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Feb 21, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

52. Nawadnianie i ogrody PromultiNasza firma od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Specjalnością naszej firmy są oczka wodne i budowa dużych stawów ogrodowych. Używamy wyłącznie membrany epdm oraz najlepszych filtrów i pomp renomowanych producentów. Projektujemy i zakładamy systemy automatycznego nawadniania na terenach małych posesji jak i na dużych obszarach zieleni publicznej. Ważny elementem naszej działalności jest przygotowanie terenu działki i odwodnienie domu. Zakładamy systemy drenażowe i liniowe odprowadzenia wody, przygotowujemy strukturę ziemi po budowie i przywracamy jej właściwą strukturę. Oferujemy zakładanie trawników z siewu i z rolki. W naszej pracy korzystamy z nasion i nawozów firmy Scotts. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do prowadzenia robót w tym mini koparko ładowarkę JCB oraz glebogryzarki Honda. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową i do współpracy.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Feb 23, 2010 Trafień: 4 Ocena: 4.91 Głosów: 22
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

53. WOD-BUD Automatyczne nawadnianie terenów zielonychFirma nasza zajmuje się projektowaniem , montażem oraz sprzedażą automatycznych systemów nawadniania. Systemy te wykonujemy bazując na sprzęcie najlepszych światowych firm.Prowadzimy pełne serwisowanie wykonanych przez nas systemów. W skład którego wchodzi:

- przegląd jesienny całej instalacji;
- opróżnienie jesienią sprzętu nawadniającego z wody;
- uruchomienie całego systemu nawadniania na wiosnę

Prace wykonujemy na terenie całej Polski.Wykonujemy również projekty do tak zwanego samodzielnego montażu systemu nawadniania na podstawie planu sytuacyjnego ogrodu, skompletujemy dla państwa wszystkie elementy potrzebne do złożenia kompletnego systemu.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Feb 27, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

54. Ogrody - projektowanie i zakładanieFirma SORBUS specjalizuje się w zakładaniu, projektowaniu i pielęgnacji ogrodów oraz terenów zieleni. Wykonywane realizacje prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie przez personel posiadający dobre wykształcenie, doświadczenie oraz wiedzę ogrodniczą. W pracy kierujemy się głównie pasją oraz dbałością o najwyższą jakość usług. Możemy zarówno zrealizować koncepcje naszych Klientów, jak i wykonać zlecenie według naszego projektu.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Feb 28, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

55. Architektura zieleniInformacje proponowane przez platformę to między innymi zagadnienia zgrupowane w szczególności z branżą budowlaną oraz architekturą apartamentów i zieleni. Obszerne, konkretne i sprawdzone informacje skutecznie naprowadzą każdego niezorientowanego, szukającego właściwych treści bądź wskazówek z tego zakresu. Zamieszczone artykuły obejmują szczegółowe wiadomości dotyczące na przykład mieszkania jak również innych, takich jak: kolorystyka wnętrza czy też ogrody. Obszerna treść portalu dostarczy konkretnych informacji, wymaganych aby zapoznać sie z architekturą i dekorowaniem pomieszczeń.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Mar 3, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

56. Nawadnianie ogrodów ( www.Nawodnienie.info )Montaż instalacji automatycznego nawadniania ogrodów.
Teren działania to Łomianki i okolice Warszawy.
Instalacje wykonywane są na podzespołach renomowanych firm.
Firma powstała w 2006r. Wcześniejsze doświadczenia zostały zebrane przy produkcji ogrodniczej.
Firma posiada liczne Certyfikaty instalatora nawodnień takich systemów jak: RainBird, Hunter, Toro, Weathermatic.

PHU Adam Domagała
www.Nawodnienie.info
Nawodnienie.info@gmail.com
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Mar 3, 2010 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

57. Twój ogród - Twoja dumaTwój ogród - serwis dla ludzi ceniących przyrodę i chcących kształtować swoje otoczenie. Artykuły tematyczne oraz odpowiedzi na pytania internautów. W serwisie dostępne są poradniki, które pokażą krok po kroku jak stworzyć ogród marzeń, zbudować domek z drzewa, czy zaszczepić drzewko. Na Forum Ogrodniczym porozmawiasz z innymi pasjonatami i wymienisz się doświadczeniami.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Mar 4, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

58. Wycinka drzew i pielęgnacja zieleni Warszawa DrewTechZajmujemy się kompleksową pielęgnacją zieleni, głównie wycinką i pielęgnacją drzew, różnymi pracami ogrodniczymi oraz oferujemy usługi alpinistyczne.


Działamy na terenie województwa mazowieckiego.


Zapewniamy solidność, profesjonalizm oraz terminowość powierzonych prac.

Kom. 501-394-027
e-mail: drewtech@wp.pl
www drewtech.waw.pl
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Mar 6, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

59. Automatyczne systemy nawadniające, nawadnienie ogrodówUsługi związane z zakładaniem kompleksowych systemów nawadniania, deszczówki i drenaży. Systemy nawodnień szklarniowych. Zakładanie trawników z rolki. Systemy nawadniania instalujemy na: ogrodach przydomowych, szklarniach, skwerach, terenach zielonych, boiskach i obiektach sportowych. Montaż pomp głębinowych. Serwis instalacji nawadniania. Konkurencyjne ceny.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Mar 6, 2010 Trafień: 2 Ocena: 4.75 Głosów: 4
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

60. Gardeno S.C. usługi ogrodnicze. Projektowanie i zakładanie ogrodówfirma specjalizuje się w zakładaniu, projektowaniu i konserwacji terenów zielenina terenie Poznania, Swarzędza i okolic. Zajmujemy się zarówno małymi przydomowymi ogródkami jak i dużymi terenami przy firmowymi. Wykonujemy ogrody kompleksowo a na życzenie klienta przerabiamy lub powiększamy ogrody już istniejące.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Data dodania: Mar 8, 2010 Trafień: 2 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0