Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Firmy wg branży > Rolnictwo  

Linki
Sortuj wg :


51. AGROJANEX opryskiwarkiBogaty wachlarz maszyn, urządzeń i narzędzi dla rolnictwa, znajdą Państwo w firmie AGROJANEX, z Głuchowa, która jest ich producentem. Współpracując z naszą firmą uzyskujecie Państwo gwarancję szybkiej i perfekcyjnej realizacji zamówień. Gwarantujemy perfekcyjne rozwiązania i wysokie standardy. Do produkcji używamy tylko najwyższej jakości surowców oraz najnowocześniejszych maszyn tak, aby nasze wyroby spełniały wszystkie normy jakości. W ciągu 15 lat swojej aktywności, daliśmy się poznać jako solidna firma. Rzetelność, doświadczona obsługa oraz szeroki wachlarz oferowanych produktów, pozwalają wychodzić naprzeciw wszelkim wymaganiom klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do każdego klienta i uwzględnianie jego potrzeb. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Jan 4, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

52. DADPOL sieczkarnia do kukurydzyWszystkich, którzy pracują w branży rolniczej, a w szczególności którzy posiadają plantację kukurydzy, zapraszamy do poznania oferty firmy Dadpol z Korfantowa. Proponuje ona wysokiej jakości przystawki do zbioru kukurydzy, jakie mogą być użytkowane w różnych modelach kombajnów zbożowych. Każdy plantator zdaje sobie sprawę z tego, że taka przystawka umożliwia profesjonalny i owocny zbiór kukurydzy. Ażeby zapewnić klientom wysoką jakość urządzeń, Dadpol podjęła współpracę z producentami, którzy są znani i doceniani w branży rolniczej. Dadpol proponuje prócz tego klientom zakup kombajnów zbożowych używanych, a dodatkowo najem takowych kombajnów. Klienci Dadpolu mogą liczyć na przekazanie artykułu do miejsca wyznaczonego przez klienta. Innym profilem działalności tej firmy jest świadczenie usług serwisowych i naprawczych w stosunku do przystawek do zbioru kukurydzy oraz kombajnów. Tej firmie dobrze jest zaufać. Szczegóły oferty znajdują się na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Jan 4, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

53. Sklep rolniczy internetowyInternetowy sklep rolniczy z poidłami i karmidłami do hodowli świń, bydła i drobiu to po prostu sklep Hodowlany.pl. Każdy hodowca bażantów i kur ozdobnych wie że jest to najlepsze miejsce do zakupu poideł, karmideł, inkubatorów i ogrodzeń elektrycznych. Maty dezynfekcyjne i ich niskie ceny przyciągają rolników którym stawiane są coraz to nowe wyzwania z dziedziny dezynfekcji i utrzymania czystości w budynkach inwentarskich. Ogólny dobrostan zwierząt wymaga stosowania odpowiednich linii pojenia i linii karmienia oczywiście automatycznych. Nie można sobie pozwolić na zapleśnienie systemu paszowego lub zabrudzenie kropelkowej linii pojenia dla brojlerów. Linie te są bardzo wrażliwe na zanieczyszczenia, stosowany jest wiec preparat virkon, który na bieżąco dezynfekuje rury i węże, a dla drobiu nie jest szkodliwy. Pisklęta wstawiane są do kurników z wylęgarni przemysłowych lub coraz częściej wylęgane we własnych aparatach lęgowych. Inkubatory do jaj są proste w obsłudze i tanie w eksploatacji. Pisklęta z własnych lęgów są odporniejsze. Dostępne są także inkubatory domowe, na które jest dobra cena.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

54. GOSPODARSTWO DROBIARSKIE sprzedaż kurczątJeśli organizujesz zakup odchowanych kur czy kurczaków, bądź jaj konsumpcyjnych - koniecznie skorzystaj z oferty firmy rodzinnej Gospodarstwo drobiarskie Bogumił Bugaj z Ciepielowa w województwie lubuskim. Oferta obejmuje wybór przeróżnej wielkości jaj, od 45 g do 80 g, oraz ich pakowanie i hurtową sprzedaż. Dodatkowo gospodarstwo zajmuje się również hodowlą kur oraz kurczaków jak również chowem klatkowym drobiu. Swoje produkty wytwarza samodzielnie dzięki czemu ma prawo zagwarantować ich najwyższą jakość i świeżość w niesłychanie atrakcyjnych cenach. Firma dopasowuje się do indywidualnych preferencji nabywców, toteż nie szacuje minimalnego zamówienia wagowego ani ilościowego. Klient jest zawsze obsługiwany rzetelnie, dokładnie oraz z pełnym zaangażowaniem pracowników. Wieloletnie doświadczenie firmy przekłada się na profesjonalne wykonywanie wszelakich usług. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Feb 5, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

55. DANBUD Serwis maszyn rolniczychSzukasz funkcjonalnych i dostępnych w umiarkowanej cenie maszyn rolniczych? Masz problem z naprawą wykorzystywanych w gospodarstwie urządzeń? Doskonale trafiłeś, przedsiębiorstwo Danbud to prawdziwy fachowiec w tym zakresie! Swoim klientom oferuje sprzedaż ciągników, ładowaczy i traktorów, a także wszechstronne usługi w zakresie sprzętu rolniczego, takiego jak widły, widłaki bądź chwytaki. Przedsiębiorstwo ma rozległe doświadczenie i kooperuje wyłącznie ze znanymi i cenionymi wytwórcami, zatem możesz mieć pewność, że zakupione tu maszyny i przyrządy służyć Ci będą przez wiele lat. Firma Danbud swoją siedzibę ma w Rykach w województwie lubelskim. Klientom zapewnia pełen profesjonalizm, możliwość skorzystania z dostawy i montażu, a także fachowe doradztwo i przyjazną atmosferę kooperacji. Przekonaj się sam i dowiedz się więcej na stronie
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Feb 5, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

56. Agencja NasiennaAgencja Nasienna Sp. z o. o. w Lesznie powstała we wrześniu 2003 roku. Założycielami było 7 polskich spółek hodowli roślin rolniczych.
W listopadzie 2006 roku do grona wspólników Agencji Nasiennej przystąpiło 6 spółek powiązanych z hodowlą zagraniczną, a w następnych latach kolejne 2 spółki. W listopadzie 2010 roku dołączyło 6 spółek hodowli ziemniaka. Obecnie Agencja Nasienna jest organizacją hodowców, reprezentującą 19 hodowców.
Przyczyny powołania Agencji Nasiennej:

- bardzo niski udział kwalifikowanego materiału siewnego w zasiewach, wpływający negatywnie na konkurencyjność krajowego rolnictwa w UE;
- szkodliwość nielegalnego obrotu nasionami dla hodowców, rolników i całego legalnego rynku nasiennego;
- udzielanie wsparcia odpowiedzialnym firmom nasiennym, które przygotowują dla rolników materiał siewny wysokiej jakości i rzetelnie rozliczają się z właścicielami odmian;
- straty ponoszone przez rolników stosujących niskiej jakości nasiona, pochodzące z nielegalnego obrotu;
- wdrożenie i realizacja kontroli korzystania z odstępstwa rolnego.


Zadania realizowane przez Agencję Nasienną:

- kontrola przedsiębiorców realizujących zawarte z hodowcami umowy licencyjne na produkcję i obrót kwalifikowanym materiałem siewnym;
- zbieranie i kontrola informacji związanych z korzystaniem z przywileju odstępstwa rolnego;
- zbieranie i kontrola informacji od przetwórców o wykonaniu usług przetworzenia materiału ze zbioru odmian chronionych na materiał rozmnożeniowy;
- realizacja kolektywnego systemu zbierania opłat za odstępstwo rolne;
- wspieranie zgodnego z prawem korzystania z odmian roślin i zwalczanie przejawów naruszania wyłącznego prawa, a zwłaszcza nielegalnego obrotu materiałem siewnym.

Zadania realizowane przez Agencję Nasienną służą uporządkowaniu rynku nasiennego w Polsce, z korzyścią dla rolników, firm nasiennych i hodowców.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Feb 5, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

57. Producent żółtka w proszkuBasso jest producentem sproszkowanych i płynnych pasteryzowanych przetworów jajowych. Oferuje Produkty suszone takie jak jajko w proszku, żółtko w proszku, białko w proszku, białko w proszku wysokopieniste, albumina wyskokopienista oraz produkty płynne pasteryzowane takie jak masa jajowa, żółtka jaj, białka jaj. Firma starannie selekcjonujemy surowiec - świeże jaja kurze, pochodzące jedynie od producentów jaj, którzy są pod stałym weterynaryjnym nadzorem. Posiada również własne laboratorium wyposażone w specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na szybką i precyzyjną analizę fizykochemicznych parametrów naszych produktów. Każda wyprodukowana partia towaru opatrzona jest we wszystkie niezbędne świadectwa kontroli jakości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Feb 20, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

58. Traktor-Serwis ciągniki i maszyny rolnicze Małopolska Nowy SączFirma TRAKTOR-SERWIS prowadzi działalność 1993 roku. Zajmujemy się sprzedażą ciągników i maszyn rolniczych oraz ich serwisem. Sprawujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i ciągników. W razie jakichkolwiek problemów klient może liczyć na naszą pomoc i kompleksową obsługę, co nie jest oczywiste we wszystkich firmach. Oferujemy remont, modernizację, naprawę praktyczne wszystkich modeli ciągników i maszyn rolniczych. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do maszyn i ciągników popularnych w naszym rejonie (Ursus, Zetor, Massey Ferguson) oraz maszyn zachodnich m.in. MF, Claas, John Deere, Same, Fendt, Ford, Fiat, Renault itp. Posiadamy bogaty wybór palców sprężystych do przewracarek, podbieraczy, grabarek, pras itp. Główny obszar naszego działania to Małopolska, dokładnie Limanowa, Nowy Sącz i okolice. Prowadzimy też sprzedaż wysyłkową. Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy DeLaval - oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów do doju mleka i dojarki. Oferujemy produkty następujących marek: Same Deutz -Fahr, Lamborghini, Ursus, Zetor, Meprozet, Krukowiak, Warfama, Metal-Fach, Joskin, Samasz, Farmtrac, oraz wielu innych. Ponadto oferujemy: akumulatory, filtry, oleje, łożyska, pasy klinowe, sznurek do prasy,śruby, narzędzia itp. folię do owijarki,odzież roboczą, oraz mnóstwo innych akcesoriów związanych z rolnictwem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Mar 20, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

59. OmniventOmnivent jest międzynarodowym koncernem zajmującym się na skalę światową projektowaniem, produkcją oraz instalacją nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla różnych sektorów rolnictwa. Zwłaszcza w zagospodarowaniu ziemniaków, marchwi, cebuli i cebulek kwiatowych, Omnivent - dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu - zdobył bogatą i specjalistyczną wiedzę.
Firma działa za pośrednictwem swoich głównych oddziałów w Holandii oraz Polsce. Poprzez aktywną i rozbudowaną sieć przedstawicieli Omnivent można znaleźć wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przechowywania produktów rolnych. Firma na całym świecie wyróżnia się dostawą specyficznych rozwiązań po korzystnych cenach oraz doskonałym serwisem: przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.
Omnivent jest najlepszym doradcą. Jak nikt inny potrafi wyjść naprzeciw życzeniom klienta i zmienić je w jeden przemyślany projekt przechowalni, spełniający wszystkie wymogi nowoczesnego przechowywania. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie nowego obiektu, czy modernizację istniejącego, nastawieni na praktyczne działanie doradcy Omnivent-u chętnie przygotują projekt, w oparciu o Państwa specyficzną sytuację i oczekiwania.
Oferujemy usługi kompleksowe: od projektu do wdrożenia, a co za tym idzie, możemy wyręczyć Państwa w wielu sytuacjach.
Wybierz projekt Omnivent i pozwól, abyśmy zatroszczyli się o przechowywanie Twoich produktów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Apr 4, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

60. naturalna żywnośćSYMBIO - zajmuje się skupem i przetwórstwem surowców pozyskiwanych od gospodarstw ekologicznych oraz ich exportem. Wśród głównych surowców znajdują się: owoce (truskawka, malina, czarna porzeczka, aronia, jabłko, jagoda leśne, wiśnia, jeżyna) i warzywa (cukinia, cebula, marchew, fasolka szparagowa, por, dynia). Owoce i warzywa uprawiane są metodami ekologicznymi tj. bez użycia środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych jak to się dzieje w gospodarstwach konwencjonalnych. Ekologiczne jaja pochodzą od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Jun 17, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0