Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Zdrowie i uroda > Lekarze  

Linki
Sortuj wg :


61. Zdrowie dzieckaSerwis Dziecko24 w swej istocie stanowi ogromny poradnik dotyczący dbania o zdrowie niemowląt i dorastających dzieci. Głównym jego zadaniem jest udzielanie rodzicom odpowiedzi odnośnie różnego typu przypadłości zdrowotnych, jakie mogą dotykać pociechy. Odpowiedzi tych udzielają pediatrzy, którzy stale są dostępni poprzez internetowy formularz i przesyłają swoją opinię w ciągu godziny.

Dodatkowo w portalu jest tez seria poradników dotyczących wychowania i odżywiania niemowląt, a także postępowania z nimi w przypadku wystąpienia różnych chorób.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Mar 28, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. Leczenie alkoholizmuJesteśmy nowoczesna kliniką, która od dziewięciu już lat prowadzi terapie związane z leczeniem uzależnień a także chorób psychicznych. Wszystkie terapie dobierane są indywidualnie. Do osobowości pacjenta a także jego upodobań dobieramy odpowiednią technikę terapeutyczną. Jest wśród niej na przykład muzykoterapia czy aromaterapia. Czym się zajmujemy? Oferujemy między innymi leczenie uzależnień, leczenie alkoholizmu, leczenie depresji, a także detox. Ze swojej strony gwarantujemy wszystkim pacjentom przebywającym w naszej klinice luksusowe warunki. Dla osób, które zdecydowanie wolą ciszę mamy przygotowany także specjalny apartament. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie. Pierwsza wizyta decyduje o tym, jak ma wyglądać całe leczenie. Obejmuje ono nie tylko terapię, ale także leczenie farmakologiczne, jeśli stadium choroby tego wymaga. Z nami niejedna już osoba odzyskała wiarę, że znów może normalnie żyć i funkcjonować.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Apr 17, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Zapłodnienie in vitroInseminacja to innowacyjna procedura zapłodnienia dla ludzi, którzy mają kłopoty z niepłodnością. Strategia ta polega na wprowadzeniu do macicy przygotowanego wcześniej w laboratorium nasienia. Jest to procedura, mniej doskonała niż in vitro, jednakże nierzadko stosowana ze względu na mniejszą inwazyjność. Posługi tego rodzaju świadczy klinika niepłodności Gravita – zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: May 14, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. Gabinet stomatologiczny GdyniaCentrum stomatologiczne w Gdyni ? najlepsza grupa dentystów w zasięgu ręki! Nasze zalety to kilkunastoletnia praktyka oraz bardzo dobre wyposażenie.Realizujemy niemal wszystkie usługi dentystyczne. W przypadku gdy obawiasz się dentysty, przyjdź do nas. Sprawimy, że od dzisiaj zapomnisz o strachu przed wiertłem! Zadbaj o swoje zęby już dziś!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Jun 5, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Ortodonta wrocławZdrowe uzębienie wpływa doskonale nie tylko na nasze zdrowie, ale również prezencję czy nasz humor. Polepszyć stan swojego zgryzu można korzystając z usług ortodonty wrocław. Nasz ortodonta wrocław ma w swoim gabinecie coraz bardziej nowoczesny sprzęt, dzięki któremu może lepiej wykonywać swoje usługi. U naszego specjalisty od ortodoncji można pozbyć się z wad wrodzonych uzębienia, jak i nabytych, wszystkie one mogą być całkowicie usunięte. Dzięki temu ortodonta wrocław może naprawić lub stworzyć idealne uzębienie dla każdego pacjenta. Z lekarzem ortodoncji wrocław możemy się skonsultować w różnym wieku. Z tego powodu w naszym gabinecie ortodoncji wrocław oprócz założenia aparatu może pomóc w kwestii samej profilaktyki. Dzięki temu wizyty u ortodonty wrocław ograniczy się do samej profilaktyki, pozwalając uniknąć czasochłonnych zabiegów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Jun 5, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. Stomatolog ŁódźPrzychodnia stomatologiczna Dentis oferuje profesjonalną stomatologię w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim. Zabiegi stomatologiczne wykonujemy pod narkozą na życzenie pacjenta. Jesteśmy również dentystą przyjaznym dla dzieci. Zajmujemy się również ortodoncją i protetyką. Oferujemy również ozonoterapię czyli leczenie ozonem. Zapraszamy na wizyty kontrolne.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 6, 2012 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. Desntysta Stomatolog Radom Global DentGabinet stomatologiczny Global Dent mieści się w Radomiu przy ulicy Narutowicza 1b. Prowadzi go znany radomski dentysta stomatolog Krzysztof Jasiński. W Global Dent można znaleźć bogatą ofertę usług dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjenta.Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów stomatologicznych wykonanych po przeprowadzeniu profesjonalnej diagnozy. Wśród naszych specjalistów znajduję się również ortodonta Radom posiada dużo gabinetów stomatologicznych. My jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Wierzymy, że nasi zadowoleni pacjenci nie będą nas odwiedzać wyłącznie, gdy pojawi się problem, ale przede wszystkim profilaktycznie i towarzysko.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Jul 26, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. Gabinet Stomatologiczny WrocławGabinet stomatologiczny z 17 letnim doświadczeniem. Specjalizacja z chirurgii stomatologicznej i implantów. Leczenie kanałowe, profilaktyka stomatologiczna, chirurgia, wybielanie zębów i usuwanie kamienia nazębnego. Doświadczenie i umiejętności zdobyte w czasie wielu szkoleń i pracy z pacjentami.
Zapewniamy kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie. W przyjaznej atmosferze zajmiemy się poprawą i udoskonaleniem zdrowego uśmiechu. Przy pomocy nowoczesnych technologii przekonamy państwa, że współczesna stomatologia może być przyjazna dla każdego pacjenta.Posiadamy Certyfikat Umiejętności w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej nadany przez EDI -OSIS, oraz tytuł Kliniki ze Znakiem Jakości.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Sep 5, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. Okulista LegnicaJesteśmy prężnie funkcjonującym gabinetem lekarskim ginekologiczno - okulistycznym, skoncentrowanym przede wszystkim na udzielaniu porad, wykonywaniu badań oraz zabiegów diagnostycznych. Możliwe jest także uzyskanie opinii o stanie zdrowia oraz poddanie się zabiegom medycyny estetycznej, takim jak botox i wypełnianie naturalne. Jeśli masz problem, potrzebujesz fachowej porady lub leczenia ? skontaktuj się z nami, na pewno Ci pomożemy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Sep 20, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. VISCARDI stomatolog KatowiceNZOZ Praktyka Stomatologiczna P. Viscardi to kompleksowa oferta z charakteru stomatologii. Zadbano zarówno o spory nacisk na kwestie profilaktyczne, jak i propozycje upiększające, na przykład nowoczesne techniki wybielania zębów. W drodze do ładnego uśmiechu warto postawić na specjalistę. Prezentowany zespół lekarzy może się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem oraz ciągłą chęcią doskonalenia. Stałe uczestnictwo w różnego rodzaju sympozjach i kursach naukowych to w rezultacie zaistnieje opieki dentystycznej na ogólnoświatowym poziomie. Tym bardziej, iż część szkoleń odbywa się za granicą. Bogata oferta to oprócz tego efekt stałej współpracy z chirurgiem szczękowo-twarzowym, technikami oraz implantologiem. Nie ma takiego problemu, którego nie dałoby się w powyższym miejscu rozwiązać. Tym bardziej, że stawia się tu na wyzwania. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Sep 20, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0