Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Nauka > Inne  

Linki
Sortuj wg :


61. Silva UltraMind ESP SystemSilva UltraMind ESP System zawiera techniki pozwalające człowiekowi dokonywać samo uzdrowienia.

Według Silvy u większości ludzi w życiu codziennym dominuje działanie lewej półkuli mózgowej. Odpowiada ona za logiczny i analityczny sposób myślenia. Prawa półkula odpowiada za nasze emocje, marzenia, wrażliwość, intuicję oraz całą sferę duchową. Każda z półkul posiada swój zakres pasm częstotliwości. Lewa półkula pracuje w zakresie beta, prawa w zakresach alfa, theta (np. w czasie snu czy też głębokiej medytacji) i delta (w
czasie głębokiego wyłączenia stanu świadomości).
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Dec 1, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. Szkolenia medyczneNa portalu internetowym www.linmed.com.pl możemy znaleźć dokładne informacje odnośnie usług firmy Linmed. Organizacja ta wykreowana została przez doświadczonych ratowników medycznych, jacy proponują tutaj doskonałe szkolenia medyczne. Dokładne informacje na portalu internetowym.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje na wyżej wymieniony temat.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Dec 4, 2009 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. KonferencjeKatalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych oraz konferencji biznesowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencjach z wybranej dziedziny. Dodawanie konferencji naukowych i biznesowych jest bezpłatne.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Dec 8, 2009 Trafień: 7 Ocena: 3.67 Głosów: 3
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. KorepetycjeKorepetycje - ogłoszenia korepetycji, korki, ekorki z całej Polski.
Duże miasta i małe miejscowości. Serwis zawiera tylko aktualne oferty pomocy w nauce. Przejrzysta budowa, łatwa nawigacja i wyszukiwanie ogłoszeń. Specjalny dział korepetycje matura dla maturzystów szukających pomocy w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości.
Dla nauczycieli i korepetytorów szybka rejestracja i darmowe dodawanie ogłoszeń korepetycji. Dodatkowo zarządzanie swoim planerem zajęć. Dla wyróżnionych ogłoszeń śledzenie statystyk. Zapraszamy!
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Dec 8, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Lekcje rysunkuW mojej szkole, zdobędziesz niezbędne kwalifikacje potrzebne do rysowania, nauczysz się zasad na jakich opiera się sztuka rysunku. Zrozumiesz czym jest architektura oraz nabędziesz umiejętność nadawania postacią cieni, rysować martwą naturę, oddać głębię albo odpowiednio rzucić efekt światła na konkretny przedmiot. Realizuj osobiste marzenia - przyjdź i nie zmarnuj spersonalizowanych zdolności.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Dec 19, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. Kursy, szkolenia, e-learningProwadzimy szkolenia i kursy z zakresu szeroko pojętej informatyki m.in.: oprogramowanie biurowe, grafika, moodle. Instalujemy i uruchamiamy platformy e-learning moodle. Prowadzimy hosting platform moodle. Administrujemy platformami moodle, personalizujemy je, tworzymy kursy na bazie materiałów własnych lub zleceniodawcy, prowadzimy szkolenia administratorów platform i nauczycieli.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Dec 28, 2009 Trafień: 8 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. Korepetycje Jelenia GóraSerwis Platu.pl zawiera ofertę korepetycji, takich jak korepetycje Jelenia Góra, udzielanych ze wszystkich przedmiotów, które znajdują się w programie nauczania szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Na stronie znajdziemy szczegółową listę takich przedmiotów, jak matematyka, biologia czy historia. Korepetycje udzielane są na terenie całej Polski, w ofercie znajdziemy np. korepetycje Jelenia Góra.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Dec 29, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. Ankiety internetowe - generator ankiet internetowychAnkiety internetowe, kwestionariusze internetowe budowane poprzez generator ankiet internetowych. Tworzenie wasnej ankiety internetowej. Serwis umożliwia generowanie i przeprowadzenie własnej ankiety lub sondy przez internet. Zbieranie statystyk odpowiedzi w generowanych kwestionariuszach. Ankieta internetowa stworzona przez serwis ankietydlaciebie.pl
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Dec 31, 2009 Trafień: 218 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Hot
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. Harvard, Oxford i Cambridge – studia bez tajemnicPrzewodnik po studiach na najsłynniejszych uniwersytetach świata - Oksfordzie, Cambridge i Harvardzie. Szczegółowy opis jak składać aplikację i wybrać kierunek na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Szczegółowe informacje na temat kosztów, czesnego i możliwości pracy zarobkowej. Strona także zawiera bogaty zbiór odnośników do stron polskich towarzystw i organizacji studentów na zagranicznych uczelniach, a także do list dyskusyjnych o studiach za granicą. Możliwość zadawania pytań i obszerna strona z najczęściej zadawanymi pytaniami. Stale rozwijane działy o studiowaniu i życiu studenckim na poziomie doktoranckim (PhD), magisterskim (Master) i licencjackim (Bachelor).
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Jan 5, 2010 Trafień: 20 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. Prace magisterskie, dyplomowe, opracowania - autorzy.InfoOferujemy prace dyplomowe, magisterskie i licencjackie oraz pisanie prac na zlecenie, a także prace przykładowe i konsultacje. Pomoc merytoryczna i techniczno-edytorska. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Jan 7, 2010 Trafień: 9 Ocena: 3.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0