Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Biznes i ekonomia > Prawo  

Linki
Sortuj wg :


61. Kancelaria Adwokacka Porczyński Owczarek i SpółkaOferujemy usługi prawne dla przedsiębiorstw i osób prywatnych z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, spółek handlowych (w tym prawo korporacyjne), a także karnego i rodzinnego. Specjalizujemy się również w prawie budowlanym, problematyce nieruchomości, oraz w odzyskiwaniu mienia. Działamy nieprzerwanie od 1997 roku. Naszym klientom zapewniamy wysoki poziom usług świadczony przez wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych.
Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi i Warszawie
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jul 25, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka, porady prawneKancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka, Łódź ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17 m 2 tel-fax 042 633 45 45. Porady prawne i doradztwo. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Sprawy rozwodowe, pisanie pozwów. Dochodzenie alimentów na dzieci i na rzecz małżonka. Podziały majątków. Rozwody z orzekaniem o winie. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jul 29, 2010 Trafień: 6 Ocena: 4.00 Głosów: 4
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Pisma.com.pl - wzory pismSerwis z wzorami pism, umów i innych dokumentów. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne pisma z różnych dziedzin prawa do pobrania. Materiałami tymi są pozwy, umowy, podania, odwołania, oświadczenia, zażalenia, skargi lub wnioski. Przykładowe wzory pomogą Ci w bardzo prosty i szybki sposób sporządzić stosowne pismo.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Aug 11, 2010 Trafień: 17 Ocena: 4.60 Głosów: 10
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. PoradaPrawna.pl - serwis prawniczy od 2001 rokuNasza strona to: szybkie odpowiedzi na pytania prawne, wzory pism, poradniki, olbrzymia baza już udzielonych odpowiedzi. W naszej bazie znajduje się ponad dwadzieścia tysięcy odpowiedzi udzielonych naszym użytkownikom. Autorami są prawnicy z wieloletnią praktyką. Obecnie znaczna część porad prawnych dostępna jest za darmo dla internautów. Najczęstsze porady dotyczą spraw spadkowych, alimentów, rozwodów, problemów pracowniczych, spraw dotyczących współwłaścicieli nieruchomości, odszkodowań dla osób uczestniczących w wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy. Oprócz już udzielonych odpowiedzi, internauci mogą zapoznać się z innymi materiałami - wzorami pism prawnych, kodeksami, ustawami, orzeczeniami sądów, wiadomościami prawnymi, publikacjami praktyków prawa. Podstawą naszej działalności jest jednak udzielanie porad na pytania prawne naszych użytkowników. Znaczą część naszych użytkowników to osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych. Jeśli nie jesteś zadowolony z przyznanego odszkodowania, skontaktuj się z nami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Aug 22, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Dochodzenie odszkodowań WrocławFirma Lexago z Wrocławia - to dochodzenie zadośćuczynień w szerokim zakresie dla naszych kontrahentów. Każdy casus to pewność sumiennego i wyczerpującego przedstawienia aktualnej kwestii prawnej sprawy. Przyjmując sprawę do zbadanai, przedstawiamy realne modele postępowania i naszą rekomendację odnośnie metody dalszego postępowania w obszarze odzyskiwania odszkodowań. Firma Lexago oferuje pomoc przy: zadośćuczynienie za wypadek w pracy, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, wypadki losowe, kapitalizacj rent. Dodatkowo konsulting prawny. Firma Lexago z Wrocławia oferuje wsparcie przy uzyskaniu odszkodowań za błędy lekarskie (np. odszkodowanie za pobyt w szpitalu w trakcie którego doszło do zakażenia). oferujemy wsparcie w obszarze uzyskania powypadkowego zadośćuczynienia komunikacyjnego każdemu, kto doświadczył obrażeń ciała, utracił bliską osobę albo poniósł szkodę materialną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Aug 22, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. UpadłościKPHU Kancelaria prawna - radca prawny, adwokat Warszawa. Pełna obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, ogłoszenie upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Kancelaria prawnicza zaprasza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa. Kancelaria adwokacka, adwokat w Warszawie - zgłoszenie wierzytelności, syndyk, upadłość firmy, odpowiedzialność członków zarządu. Kancelaria Prawa Handlowego i Upadłościowego - adwokat, kancelaria prawna Warszawa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Aug 22, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. Notariusz WrocławMusisz załatwić sprawy notarialne? Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę i skorzystaj z usług naszej kancelarii notarialnej, która istnieje już od 2001 roku. Wystarczy, że zadzwonisz do nas albo przyjdziesz do kancelarii (pl. Solny 15 Wrocław) w godzinach od 9:00 do 15:00. Istnieje również możliwość wysłania zgłoszenia online przez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Aug 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. Kancelaria Prawna PoznańKancelaria Radcy Prawnego Paragraf mieści się w Poznaniu. Głównym obszarem działalności kancelarii jest współpraca z podmiotami gospodarczymi polegająca na ich stałej i kompleksowej obsłudze prawnej. Zakres obsługi prawnej obejmuje zakładanie i przekształcanie spółek, windykację należności, odszkodowania, prawo pracy, reprezentowanie przedsiębiorstwa przed urzędami i sądami, a także obsługę prawna inwestycji finansowych pozyskanych ze środków UE. Kancelaria Paragraf świadczy swoje usługi również dla osób fizycznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Aug 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. Adwokat Krakowiński, Krakowińska, Kancelaria Adwokacka ŁódźJesteśmy zespołem wykwalifikowanych prawników, wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach prawa, współpracujących z kancelariami na terenie całej Polski. Gwarantujemy wysoki poziom usług prawnych, który pozwali nam w sposób profesjonalny i rzetelny zadbać o Państwa interesy.
Świadczymy pomoc prawną w formie porad, opinii prawnych, przygotowywania pism procesowych, prowadzenia stałej obsługi firm, reprezentacji przed sądami, urzędami i innymi instytucjami, sądowego i pozasądowego rozstrzyganie sporów w drodze negocjacji i mediacji, a także w postaci e-porad.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Aug 30, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. Mobbing w pracyWitryna Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego - oddział w Krakowie. Witryna przedstawia artykuły oraz wskazówki związane z mobbingiem w pracy. Na stronie dostępny jest również bogaty spis literatury związanej z mobbingiem. Witryna przedstawia również historie osób dotkniętych mobbingiem. Ponad to, dostępne są również dane kontaktowe dla osób poszukujących dotkniętych zjawiskiem mobbingu a szukających wsparcia w trudnej sytuacji. witryna może być pomocna zarówno dla pracowników jak i pracodawców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Sep 9, 2010 Trafień: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0