Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Firmy wg branży  

Linki
Sortuj wg :


61. F.H.U. MICHNIEWSKI bezpieczeństwo maszynBHP MICHNIEWSKI to firma, która już od wielu lat specjalizuje się wdostarczaniu najwyższej jakości świdczeń bhp. Niezwykle rozległy zakres Naszych usług (w tym szkolenia, Ocena Zgodności Maszyn, pomiary środowiskowe, monitorowanie produkcji, systemy zarządzania jakością) pozwala nam na zrealizowanie wszystkich Państwa wymagań, nawet przy bardzo nietypowych zleceniach. Współdziałając jedynie z najlepszymi i doświadczonymi ekspertami charakteryzujemy się efektywnością i skutecznością. Indywidualne podejście do klienta oraz solidne doradztwo sprawiają, że jesteśmy firmą zaufaną, a ogromna rzesza zadowolonych klientów i liczne referencje potwierdzają nasz profesjonalizm. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa w Państwa firmach, i jednoczesne zwiększenie wydajności pracy i zmierzamy do tego poprzez nieustanne poszerzanie naszych kwalifikacji oraz oferty. Więcej na.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 14, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. GBD Butter BudsWszyscy aktualni klienci Global Business Development podkreślają odpowiedzialność i wykonanie usług na najwyższym poziomie. Funkcjonująca na polskim rynku od 2005 roku firma jest dystrybutorem Amerykańskich Aromatów Spożywczych charakteryzujących się wysoką jakością. Dodatkowo firma proponuje swoim klientom fachowe doradztwo powiązane z doskonaleniem już istniejącego towaru bądź też w trakcie implementowania nowego. Poza tym Global Business Development angażuje jedynie fachowców, którzy dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy proponują klientom całościową obsługę oraz służą radą. Firma zajmuje się dystrybucją asortymentu firm: Butter Buds, International Bakers Services, Blue Mountain oraz Virginia Dare. Każda z nich zamieściła w swojej ofercie wyjątkowe smaki i różnorodne metody ich pozyskiwania. Global Business Development zlokalizowany jest na terenie Warszawy. Więcej informacji znajduje się na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Usługi alpinistyczne ŁódźNasza firma to ludzie wykonujący z pasją prace na wysokościach związane z montażem i remontami. Wysokie umiejętności, profesjonalny sprzęt oraz niezbędne uprawnienia czynią z nas wiarygodnego wykonawcę zlecenia. Nasze usługi alpinistyczne oferujemy na terenie Łodzi. Oprócz usług wysokościowych w naszej ofercie znajdziecie Państwo także prace remontowo-budowlane a także montaż reklam, odśnieżanie dachów oraz cięcie drzew.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. PHU BIUROTECHNIKA SA tonery warszawaBiurotechnika S.A. to szeroki wybór artykułów biurowych a także wszelakich materiałów i urządzeń z obszaru kompleksowego wyposażenia biura. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku dlatego gwarantujemy najwyższą jakość proponowanych produktów. Wymienić tu należy takie marki jak: Kyocera, OKI, HP, Epson, Sharp, Dymo, Emerson, Fellowes, Laco, Parker, czy Pentel. Posiadamy 12 salonów sprzedaży - zobaczycie nas w Warszawie, Ciechanowie, Płońsku, Mławie i Sochaczewie. Całkowita nasza oferta przedstawiona jest w naszym e-sklepie, gdzie możecie Państwo dokonać bezpiecznych zakupów nie wychodząc z domu. Nasze przeszło pięćdziesięcioletnie doświadczenie w branży stawia sprawia, że bardzo dobrze znamy jej specyfikę, ale również nieustannie badamy potrzeby klientów dopasowując swoją ofertę do ich oczekiwań. Więcej o nas na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. ŻUR-GAZ montaż urządzeń grzewczychW dziedzinie instalacji grzewczych firma Żur-Gaz nie ma sobie równych - to krakowskie przedsiębiorstwo istnieje na rynku już od trzynastu lat i zdążyło wyrobić sobie przez ten czas opinię specjalistów. Dzięki wąskiej specjalizacji Żur-Gaz może zaoferować swoje usługi nawet w najbardziej nietypowych przypadkach, wdrażając rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zakład jest autoryzowanym serwisem urządzeń grzewczych marki Junkers i w jego ramach zajmuje się między innymi montażem urządzeń grzewczych, ich cyklicznym serwisem i naprawą ewentualnych awarii i uszkodzeń. W ofercie posiada również montaż kolektorów słonecznych, analizę spalin czy serwis piecyków innych firm, jak Neckar czy Termet. Przedsiębiorstwo na wszystkie świadczone usługi oferuje roczną gwarancję, a także późniejszy serwis pogwarancyjny. Można również skorzystać ze stałej umowy serwisowej na urządzenia marki Junkers. Dla komfortu klienta dojazd na terenie Krakowa i okolic jest gratisowy. Więcej na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. "PaRa" s.c. drukarki kolorowe kyoceraSzukasz nowoczesnej drukarki dla swojego biura, a może w swojej firmie potrzebujesz urządzenia wielofunkcyjnego, które drukuje, kseruje oraz zajmuje się skanowaniem? Skorzystaj z bogatej oferty stworzonej przez firmę Paraserwis, która od kilkunastu lat zdobywa doświadczenie na polskim rynku. Profesjonalni pracownicy przedstawią szeroki wybór modeli drukarek monochromatycznych i kolorowych, fotokopiarek i innych elektronicznych urządzeń biurowych, wśród których na pewno wybierzesz optymalne dla swoich potrzeb. U nas znajdziesz szeroki wybór niezawodnych sprzętu marki Kyocera wraz z autentycznymi tonerami. Dysponujemy urządzeniami nowymi i używanymi, wykonamy również wszelkie naprawy i wymiany elementów w sprzedawanym przez nas sprzęcie. Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. WYSOCKI pędzle malarskieZ ogromna przyjemnością prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Wysocki posiadające swoja siedzibę w miejscowości Siepraw. Od 1992 roku przedsiębiorstwo produkuje szczotki oraz pędzle malarskie, używając tylko surowców o bardzo wysokiej jakości oraz standardzie. Renoma Wysocki cieszy się niezmiernie dobrą sławą w Polsce i na rynkach zagranicznych. Jako producent i eksporter, posiadamy duże doświadczenie w wytwórczości oraz eksporcie. Nasze wyroby nabywają powodzenie i sławę gdziekolwiek są one wdrożone do sprzedaży i użytku. Zapraszamy do współpracy polskich i zagranicznych partnerów. Gwarantujemy Państwu, że jesteśmy w stanie zaoferować niesłychanie korzystne warunki współpracy, fachową obsługę oraz serwis. Wszystkie niezbędne informacje oraz pełna oferta przedsiębiorstwa dostępna jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 24, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. MORION SP. Z O. O. prace geologicznePrzedsiębiorstwo MORION Sp. z o. o. od początku swojej aktywności świadczy usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii oraz geofizyki dla inwestorów polskich i zagranicznych oraz cenionych przedsiębiorstw budowlanych. Naszą firmę charakteryzuje kompleksowość i solidność świadczonych przez nas usług, a celem głównym naszej działalności jest zadowolenie i zadowolenie każdego z klientów. Pracownicy przez nas angażowani to wykwalifikowani specjaliści w zakresie geologii inżynierskiej a także geotechniki, w tym jeden z nich jest członkiem Górnośląskiego Oddziału Polskiego Komitetu Geotechniki. Powstaliśmy w 1993 roku i do tego czasu zyskaliśmy uznanie setek klientów, którzy wystawiają nam liczne rekomendacje oraz pozytywne komentarze. Zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 24, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. MDJ ELECTRONIC automatyka przemysłowaSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością MDJ ELEKTRONIC z siedzibą w Mikołowie to spółka, która od 1995 roku działa w obrębie automatyki oraz elektroniki przemysłowej, stosowanej w takich dziedzinach przemysłowych jak: górnictwo, motoryzacja, przemysł maszynowy, spożywczy, włókienniczy czy też w edukacji. Firma ta planuje a także wprowadza specjalistyczne systemy jak i towary. Realizuje usługi z zakresu kodowania układów wizualizacji oraz paneli operatorskich, konstrukcji sieci przemysłowych, planowania systemów automatyki przemysłowej, montażu obiektowego a także serwisu układów automatyki przemysłowej. Wypada nadmienić, iż MDJ ELEKTRONIC to dostawca pełnych systemów automatyki przemysłowej, jako że wykonuje on projekty techniczne, zaopatruje w niezbędne sterowniki i aparaturę do danego obiektu, łącznie z komputerami oraz okablowaniem, wykonuje oprogramowanie, zajmuje się montażem i uruchomieniem systemu. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 24, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. KAB-MAR przewody elektroenergetycznePrzewody gołe oraz nawojowe, kable do odbiorników ruchomych, kable elektroenergetyczne i sygnalizacyjne, kable kolejowe i okrętowe, przewody telekomunikacyjne, światłowody - to tylko niektóre artykuły proponowane przez małopolskie przedsiębiorstwo Kab-Mar z siedzibą w Krakowie. Firma zajmuje się kompletacją dostaw kabli oraz przewodów produkcji krajowej na obszarze całej Polski. Zakład posiada w swoim asortymencie wyroby takich firm jak Tele-Fonika Kable, Eltrim, Technokabel, Eltron-Kabel, Rogum, Bitner, czy Drut-Plast. Do grona klientów Kab-Maru należą zarówno przedsiębiorstwa (hurtownie, firmy wykonawcze), jak i odbiorcy indywidualni. Wszystkim kontrahentom Kab-Mar zapewnia kompleksową i fachową obsługę oraz przystępne ceny, a dodatkowo wydłużone terminy płatności, darmowy transport na obszarze całego kraju oraz otrzymanie niezbędnych atestów i certyfikatów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży

Data dodania: Jan 24, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0