Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Komputery > Oprogramowanie  

Linki
Sortuj wg :


61. Lupine InwentaryzacjaStrona poświęcona automatyzacji procesu inwentaryzacji środków trwałych w firmie. Oferujemy profesjonalne oprogramowanie oraz szeroki wybór specjalizowanych urządzeń: termotransferowe drukarki etykiet, skanery kodów paskowych, kolektory danych, materiały eksploatacyjne. Bezpłatna wersja demonstracyjna do pobrania na stronie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Oct 5, 2009 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. Viasoft.pl - Sprzedaż oprogramowania Adobe, Autodesk, Corel, Eset, Microsoft, SymantecViasoft.pl - sprzedaż oprogramowania dla firm i użytkowników prywatnych Adobe, Athenasoft, Autodesk, Corel, Eset, Insert, Microsoft, Symantec .Internetowa sprzedaż programóww: CorelDraw, Adobe Photoshop, Autocad LT, Microsoft Office, Windows XP i Vista , Windows 7, Norma Pro, Illustrator, Flash
W swojej ofercie mamy produkty w promocjach , zapraszamy do naszego sklepu
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Oct 7, 2009 Trafień: 3 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. Master-pc- Forum komputerowe- Twoje centrum informatykiNasze forum powstało, by pomagać użytkownikom w problemach z komputerem. Na naszym forum znajdują się porady z większości dziedzin dziedzin informatyki. Na forum można znaleźć pomoc w problemach, udzielaną przez użytkowników jak i administratorów. W naszym downloadzie znajdują się wszystkie potrzebne do pracy z komputerem aplikacje. Wejdź, zarejestruj się, bo warto. Rejestracja trwa klika sekund!
Pozdrawiamy. Administracja.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Oct 8, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. Twoje Centrum FL StudioStrona poświęcona wtyczkom i dodatkom do popularnego programu FL Studio (zwanego dawniej Fruity Loops) firmy Image Line. Dodatkowo na stronie znajdują się wartościowe poradniki, programy, kodeki przydatne każdemu kto tworzy muzykę. A wszystko to za darmo dlatego, że każdy program opart jest na licencji freeware!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Oct 22, 2009 Trafień: 15 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Systemy do zarządzaniaNa stronie prezentujemy Państwu systemy informatyczne dla firm i przedsiębiorstw oraz liczne informacje związane z branżą IT oraz oprogramowaniem dla biznesu. Informacje na stronie będą często aktualizowane. Zapewniamy, że zamieszczane przez nas artykuły na naszym blogu zawierają rzetelne i sprawdzone informacje pochodzace z wiarygnodnych źródeł. Informacje te dotyczą takich tematów jak: systemy ERP, systemy CRM, programy dla firm, systemy IT dla firm i wiele innych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Oct 28, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. Sumis - systemy komputeroweFirma Sumis oferuje oprogramowanie do zarządzania firmą (mała lub średnia firma). W ofercie znajdują się programy do zarządzania produkcją, jakością, magazynem. Ponadto oferujemy usługi integracji z innymi systemami w szczególności finansowo-księgowymi.

EFFIS - System do zarządzania wydajnością pracy w produkcji.
INTEGRAMIS - Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem.
QSMIS - zintegrowany komputerowy system do wspomagania zarządzania jakością.
WMIS - System do zarządzania produkcją warsztatową i utrzymaniem ruchu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Oct 30, 2009 Trafień: 5 Ocena: 3.50 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. AuroraSoftPodstawą działania dzisiejszej firmy jest szybka wymiana informacji. Nie byłoby to możliwe bez nowoczesnej techniki, którą my, AuroraSoft, dostarczamy Tobie i pomagamy wykorzystać.

Żyjemy w czasach w których szybki dostęp do informacji odgrywa ważną rolę. AuroraSoft, wykorzystując najnowsze technologie tworzy narzędzia które umożliwią Ci efektywny dostęp do tych informacji.

Nasze produkty to doskonałe narzędzia oferujące elastyczność, nowoczesność i wygodę używania.

AuroraESklep
System e-commerce (sklep internetowy) dla sprzedaży w Internecie

AuroraEvents
System do zarządznia rezerwacjami na konferencjach, zjazdach, szkoleniach
AuroraMobile
System wspierający pracę przedstawicieli handlowych w terenie
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Nov 1, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. Transformacja wektorowych map w formacie DXF.Strona umożliwia wykonanie transformacji map oraz współrzędnych geodezyjnych zapisanych w formacie DXF. Transformacja może być przeprowadzona pomiędzy wszystkimi państwowymi układami kartograficznymi. Oprogramowanie jest całkowicie darmowe. Wszystkie formuły są zgodne z wytycznymi technicznymi G-1.10.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Nov 3, 2009 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. Zarządzanie szkoleniami, kursami- to proste!Z myślą o różnego rodzaju szkołach, firmach szkoleniowych, centrach konferencyjnych stworzyliśmy AuroraEvents- narzędzie, które sprowadza cały proces rejestracji i zarządzania wydarzeniami do kilku kliknięć myszką.
AuroraEvents to nowość na rynku. Autorski system sprzedaży rezerwacji firmy AuroraSoft, wspierający sprzedaż rezerwacji na konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe. Dzięki wygodnemu interfejsowi WWW każdy może przejrzeć ofertę Państwa Firmy i zapisać się na dowolne wydarzenie z dowolnego miejsca o dowolnej porze bez konieczności stawiania się w biurze. Możliwość dokonywania płatności on-line znacznie skraca czas realizacji rejestracji. Intuicyjny i rozbudowany panel administracyjny umożliwia zarządzanie szkoleniami, konferencjami i innymi wydarzeniami przez redakcyjny personel nietechniczny.
Program AuroraEvents ma na celu nie tylko ułatwienie rejestracji i organizacji szkoleń ale także posiada funkcje, które wpłyną pozytywnie na sprzedaż. Przeprowadzanie kampanii e-mailingowych, rozsyłanie kodów rabatowych to tylko część możliwości jakie daje korzystanie z systemu AuroraEvents.
System sprzedaży rezerwacji AuroraEvents jest nowoczesną aplikacją stworzoną od podstaw przez zespół programistów i webmasterów firmy AuroraSoft. Pozwala to na dopasowanie produktu do konkretnych wymagań klienta bez konieczności ponoszenia przez niego dużych kosztów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Nov 3, 2009 Trafień: 9 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. progeCAD Professional 2009 PLTa strona służy do zapoznania się z programem do projektowania. ProgeCAD służy do rysowania 2D, umożliwia tworzenie, edytowanie wykresów, jakościowe drukowanie. Pracuje z plikami *.dwg oraz *.dxf. Posiada udoskonalone funkcje renderowania do prezentacji. Dysponuje narzędziami do bardziej efektywnej i szybszej pracy. Zapewnia doskonałą kompatybilność z programami AutoCAD® i AutoCAD LT®. ProgeCAD pracuje na bazie IntelliCAD 6.6. Oprócz dokładnego opisu tego programu jest do dyspozycji spis funkcji, które są porównywane z funkcjami innych programów. Tutaj również można pobrać demo wersję lub zamówić pełną licencję za pośrednictwem e-shopu. Jest również forum dyskusyjne, które można wykorzystać w razie jakichkolwiek problemów związanych z instalacją czy działaniem programu. Są także udzielane odpowiedzi na temat nowych wersji i inne.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Nov 5, 2009 Trafień: 7 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0