Kategorie katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323

Top > Zdrowie i uroda > Lekarze  

Linki
Sortuj wg :


71. Chirurg Stomatolog - Stomatologia Dziecięca KrakówNasza Klinika mieści się w pobliżu centrum miasta. Mamy dogodny dojazd: od autostrady 5 minut, 15 minut od lotniska. Dysponujemy również parkingiem dla naszych Klientów. Wielu naszych pacjentów korzysta z możliwości noclegów w pobliskim hotelu, niedaleko Kliniki.
Nasza oferta jest stale dostosowywana do indywidualnych wymagań pacjenta.
Zawsze przedstawiamy Pacjentowi plan leczenia z podaniem wariantów alternatywnych w ramach prawidłowego postępowania leczniczego.
W zależności od wskazań i rozległości zabiegu leczenie przeprowadzamy również z udziałem zespołu anestezjologicznego w sedoanalgezji. Nasz zespół składa się również z chirurga stomatologa

Wszelkie sprawy organizacyjne załatwiamy poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.
Zapraszamy na konsultacje w naszym gabinecie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Sep 20, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Terapia si WarszawaDzieci to bardzo czułe i delikatne istoty. Dlatego też podczas leczenia i terapii należy im stworzyć optymalne i bardzo komfortowe warunki. I takie też znajdują w moim gabinecie. Ważne, że moi mali pacjenci czują się podczas zajęć jak w domu dzięki czemu szybko przełamują barierę strachu a to z kolei wpływa w znaczącym stopniu na efektywność terapii. Jeżeli połączymy to z wytrwałą pracą rodziców z dzieckiem to z pewnością bardzo szybko uzyskamy oczekiwane rezultaty. A nasze dziecko pomimo żmudnego leczenia w dalszym ciągu będzie pełne radości i optymizmu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Oct 23, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Klinika stomatologiczna KrakówKlinika dentystyczna Kaleta-Dentystyka oferuje usługi najlepszej klasy, co potwierdzają dziesiątki uzdrowionych klientów. W gabinecie robione są każde normatywne usługi dentystyczne, na przykład wybielanie zębów i leczenie kanałowe. Kraków to rozległa miejscowość, ale ponowne pojawienie się klientów do naszego gabinetu oznaczają, iż sposób w jaki postrzegamy specjalność stomatologa jest przez nich doceniany. Każdego z zaciekawionych gorąco zapraszamy do gabinetu dentystycznego po większą dawkę informacji.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Nov 14, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. Pracownia protetyczna ŻorySzukasz sposobu na piękny uśmiech? Dzięki naszemu Laboratorium Protektyki Dentystycznej „Skrok-Wolski” możemy uczestniczyć w rozwoju uzupełnnia protetycznego uwzględniając gust i potrzeby pacjenta podczas procesu produkcji. Wykonujemy dla Państwa korony cyrkonowe oraz protezy elastyczne. Profesjonalizm oraz Wieloletnie doświadczenie jak również zdolności techniczne pozwalają na produkcję wysoko precyzyjnej protezy dla wymagającego klienta. Zapraszamy
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Nov 27, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Stomatolog PawłowiceMasz problem z zębami i nie wiesz na kogo się zdecydować aby mieć gwarancję prawidłowo przeprowadzonego leczenia. My dajemy Ci gwarancję że usługi , które świadczymy są na najwyższym poziomie i przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Możesz nam w pełni zaufać. Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne poprzedzone wcześniejszą bezpłatną konsultją. Jeśli szukasz sprawdzonego stomatologa w Pawłowicach zapraszamy do naszego gabinetu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Nov 27, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. DR WITALIS JANUSZ - medycyna dziecięcaNeonatologia jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny dziecięcej, która zajmuje się wadami wrodzonymi, schorzeniami i ich harmonijnym rozwojem dzieci podczas okresu noworodkowego. jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, czy Państwa maluszek nie wymaga leczenia, bądź wyszukują Państwo specjalisty, który się go podejmie, zapraszamy na wizytę u do dr n. med. Janusza Witalisa. Prowadzi on gabinet w Dybawce k. Przemyśla. Jest cenionym specjalistą zajmującym się wykrywaniem i leczeniem wszelkiego rodzaju schorzeń u noworodków, jak też wad wrodzonych. Służy fachowym doradztwem i gwarantuje skuteczne metody leczenia oraz profilaktyki. Każdy mały pacjent może liczyć na kompetentną i troskliwą opiekę medyczną i wizytę domową. Dokładne informacje dotyczące oferty gabinetu odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Dec 27, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. ZBIGNIEW ŁUCZAK AnestezjologiaAnestezjologia to dyscyplina medycyny zajmująca się przygotowaniem pacjenta do znieczulenia, znieczuleniem i opieką nad chorym po zakończeniu znieczulenia (zwykle do okresu, w którym pacjent zdoła się samodzielnie, zażywać posiłki czy płyny). W Polsce lekarze o specjalizacyj ?anestezjologia i intensywna terapia? zajmują się także intensywną terapią, resuscytacją czy leczeniem bólu przeróżnego pochodzenia. Takim specjalistą jest lek. med. Zbigniew Łuczak z Łodzi. Już od przeszło 10 lat pomaga pacjentom. Nieustannie dokształca się, dzięki czemu używane przez niego metody są na najwyższym, europejskim poziomie. Posiada wyposażony gabinet we współczesną aparaturę zgodną z wymogami medycznymi. proponuje również opiekę mobilną, czyli uśmierzaniem bólu w domu pacjenta. Wszystkie wiadomości umieszczone są na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Jan 24, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. GABINET ORTOPEDYCZNY endoproteza biodraOrtopeda to lekarz, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i urazów narządów ruchowych, chodzi tu głównie o dolegliwości kostno-stawowe, a także mięśni, nerwów i naczyń. Takich chorób oraz urazów może być co niemiara. Te z którymi zwykle spotyka się doktor nauk medycznych Krzysztof Czekaj w swoim gabinecie ortopedycznym w Wadowicach to zmiany zwyrodnieniowe stawów kolanowych oraz biodrowych, urazy i ich następstwa w odcinku stawu kolanowego, urazy i schorzenia barku, łokcia i stawu skokowego, a także dolegliwości bólowe kręgosłupa. Wszelka wizyta rozpoczyna się od rozmowy dotyczącej przypadłości, analizy przeprowadzonych badań oraz ówczesnego leczenia. Na takiej bazie lekarz diagnozuje oraz podejmuje decyzję o dalszym sposobie leczenia. W razie potrzeby wykonania operacji, wykonuje zabiegi w ramach układu z NFZ. Na niektóre z nich (głównie implantacji endoprotez) obowiązuje kolejka zgodnie z wytycznymi NFZ. Szczegółowe informacje dotyczące gabinetu ortopedycznego w Wadowicach odnaleźć mogą Państwo na www.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Jan 24, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. DENTATUS Leczenie zębówZ przyjemnością prezentujemy Państwu Dentatus - Prywatną Praktykę Stomatologiczną lek. stom. Joanny Wołoszyn z Dąbrowy Górniczej. Gabinet istnieje od 1989 roku i posiada rzeszę zadowolonych pacjentów. Nasza oferta przedstawia: stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, leczenie kanałowe, abrazję, profilaktykę, protetykę oraz wybielanie. Personel to skład ambitnych i świetnie wyuczonych lekarzy i asystentek, którzy nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje w licznych kursach i szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie wraz z posiadanym współczesnym sprzętem specjalistycznym pozwoli spełnić Państwa wysokie oczekiwania. Dzięki specjalnie wypracowanemu systemowi organizowania wizyt, staramy się zagwarantować brak kolejek. Wszystkie wiadomości oraz pełna propozycja dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Jan 30, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. KLINIKA KRAKOWSKA Usg krakówZapraszamy do skorzystania z dużej oferty świadczeń medycznych podstawowych jak i specjalistycznych jakie zapewnia mająca swoje oddziały przy ul. Mehoffera i Zachodniej Klinika Krakowska. Warto wspomnieć, że mamy podpisaną umowę z NFZ na realizowanie usług. Dodatkowo zajmujemy się wykonywaniem wszechstronnych badań z zakresu medycyny pracy, badania sanitarno-epidemiologiczne dla osób które podejmują stanowiska pracy gdzie istnieje ryzyko przeniesienia zakażenia na inne osoby. Dodatkowo świadczymy usługi z dziedziny szeroko pojętej medycyny sportowej obejmujące badania sportowe, czy leczenie kontuzji spowodowanych uprawianiem sportu. Prowadzimy także poradnię rehabilitacyjną oferującą konsultacje lekarza ortopedy, pełen zakres badań i zabiegów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Data dodania: Feb 20, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0