Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6367
Dom 3447
Firmy wg branży 8605
Internet 4323
Komputery 768
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 958
Muzyka 336
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1930
Zdrowie i uroda 3150
Zwierzęta i rośliny 325

Top > Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia  

Linki
Sortuj wg :


71. Votum SA odszkodowania - profesjonalna pomocNaszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności.
Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję!

Prawdziwym dla nas wyzwaniem, nie jest robić dokładnie to, co robią inni. Prawdziwym dla nas wyzwaniem, jest robić więcej. A to, co robią inni, robić o wiele lepiej!!!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Jul 25, 2010 Trafień: 1 Ocena: 4.00 Głosów: 4
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Ubezpieczenia KatowiceTeren działania: Katowice, Tychy, Mikołów i okolice.

Jako agent wyłączny pracuję dla T.U. Allianz od 2002r.
Dzięki tej pracy zdobyłem już spore doświadczenie, jak również zaufanie i zadowolenie moich klientów.
Do tego grona możesz dołączyć i Ty !
Skontaktuj się ze mną korzystając z podanych poniżej telefonów lub wybierz zakładkę "umów spotkanie",która znajduje się po lewej stronie.


Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym pracuje oferuje:

Dla klientów indywidualnych:

- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia Emerytalne
+ II Filar - OFE Allianz
+ III Filar Allianz,
- Ubezpieczenia komunikacyjne (AC, OC, NNW, Assistance),
- Ubezpieczenia budynków i wyposażenia mieszkań,
- Ubezpieczenia OC,
- Ubezpieczenia NNW,
- Ubezpieczenia turystyczne (Globtroter),
- Ubezpieczenia rolne.


Dla firm:

- Ubezpieczenia grupowe pracowników na życie,
- Pracownicze Programy Emerytalne ( PPE )
- Ubezpieczenia majątku,
- Ubezpieczenia budowlano-montażowe,
- Ubezpieczenia CARGO,
- Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
- Gwarancje finansowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Jul 28, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Agencja ubezpieczeniowa, doradca WarszawaDoradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe, Warszawa i okolice

Ubezpieczenia w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE

Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Kontakt telefoniczny: 223748496 lub 501124537.Doradztwo Ubezpieczeniowe w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE.
Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Pakiet medyczny, Zapisy do Otwartego Funduszu Emerytalnego OFE Aviva.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Sep 17, 2010 Trafień: 0 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. AVIVA KRAKÓW Michał Cwynar607-693-680 to kontakt z AVIVA (Commercial Union) Kraków , Michał Cwynar to doradca ubezpieczeniowo-finansowy, jego pełna oferta ubezpieczeń indywidualnych i grupowych, ubezpieczeń dla firm, domów i mieszkań, ofe ,rozwiązań finansowych, świadczy doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe oraz ubezpieczenia pod kredyt, cesje na bank .W ofercie fachowe doradztwo podparte wieloletnim doświadczeniem, Członek MDRT, działa na rynku od 2002 roku
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Aug 12, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Ubezpieczenie samochoduNasz serwis został stworzony aby ułatwić ludziom wybór najlepszego i najtańszego ubezpieczenia samochodu. Na naszych stronach znajdziecie m.in. kalkulator OC, który wyliczy składkę ubezpieczenia, porównacie towarzystwa ubezpieczeniowe, co pomoże Wam wybrać np.: najtańsze OC, AC czy inne ubezpieczenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Aug 18, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. Ubezpieczenie OC samochoduIpolisa.pl to pierwsza w Polsce porównywarka cen ubezpieczeń. W naszym serwisie znajdują się zawsze aktualne promocje firm ubezpieczeniowych, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze i czas. Możesz u nas znaleźć ubezpieczenie oc samochodu idalnie odpowiadające Twoim wymaganiom. Polisę możesz otrzymać bez wychodzenia z domu, jeżeli nie możesz się odnaleźć wśród ofert wielu ubezpieczycieli i nie chcesz wydać za dużo pieniędzy zapraszamy serdecznie na Ipolisa.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Aug 22, 2010 Trafień: 2 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. Polsat OFEPrzynależność do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkowa dla każdej pracującej osoby. Jeśli wyboru nie dokonamy sami, to w drodze losowania zostaniemy przydzielenie jednemu z działających na polskim rynku towarzystw ubezpieczeniowych. Warto jednak samemu zatroszczyć się o wybór odpowiedniego funduszu, tym bardziej, że w losowaniu nie biorą udziału trzy największe fundusze. Warto zastanowić się nad ofertą OFE Polsat. Jest to otwarty fundusz emerytalny cechujący się najlepszym zwrotem z zainwestowanego kapitału.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Sep 9, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. AC, OC, NNW - wszystko o ubezpieczeniachW naszym serwisie znajduje się wiele wskazówek dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych. Wszyscy kierowcy zainteresowani zakupem ubezpieczenia swojego samochodu dowiedzą się co zrobić, żeby nabyć korzystne ubezpieczenie OC, AC lub NNW.
Wyjaśniamy zagadnienia związane z ubezpieczeniami direct oraz załączamy listę towarzystw, które posiadają je w swojej ofercie. Wskazujemy na różnice między directami a ubezpieczeniami tradycyjnymi, opisujemy proces zawierania umowy przez internet.
W naszym serwisie oceniamy również działanie kalkulatora OC, który ostatnio jest modnym sposobem na sprawdzenie składki ubezpieczenia OC, AC lub pakietów, porównując w kilka sekund po wypełnieniu formularza od kilku do kilkunastu ofert towarzystw ubezpieczeniowych.
Poza tym ogólne zagadnienia dotyczące ubezpieczeń AC i OC, ich regulacje prawne, wzory umów do pobrania i wiele innych. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Sep 9, 2010 Trafień: 1 Ocena: 4.43 Głosów: 7
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. OC i AC kalkulator - porównywarka ubezpieczeńUbezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, posiadającym jednakowy zakres, wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. OC może jednak znacznie różnić się ceną w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego. Nasz serwis ma na celu pomoc użytkownikom w ekspresowym określeniu najtańszego OC dla jego samochodu. Przedstawiamy kalkulator OC i AC, który po wypełnieniu przez użytkownika jednego, jasnego formularza zestawia wartości składek kilkunastu firm ubezpieczeniowych. Można wybrać i kupić tanie ubezpieczenie auta nie wychodząc z domu.
Ponadto zamieszczamy wiele informacji z rynku ubezpieczeń, newsy i aktualne promocje towarzystw.
Nasza porównywarka pozwala na analizę nie tylko ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, ale także emerytalnych, turystycznych i nieruchomości. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Sep 9, 2010 Trafień: 2 Ocena: 4.33 Głosów: 6
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. Tanie AC, najtańsze ubezpieczenie OCDzięki stronie Tanie-ubezpieczenie-oc.pl dowiesz się jak szybko i tanio znaleźć ubezpieczenie OC i AC dla swojego auta. W serwisie przedstawiamy gotowe kalkulacje składek ubezpieczeń komunikacyjnych dla najpopularniejszych modeli samochodów w Polsce. Wśród zestawień znajdą Państwo takie modele jak: Fiat Punto, Fiat Grande Punto, VW Golf 1.9TDI, VW Passat, Opel Astra, Citroen C4 czy BMW serii 3. Dla wszystkich aut wskazujemy gdzie aktualnie można kupić najtańsze OC, AC i OC i AC w pakiecie.
Serwis posiada zaimplementowany kalkulator ubezpieczenia auta, w którym możemy samodzielnie w kilka minut policzyć gdzie kupimy najtańsze OC czy po prostu tanie AC dla swojego samochodu. Taki kalkulator OC i AC to na prawdę oszczędność czasu i pieniędzy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Data dodania: Sep 16, 2010 Trafień: 3 Ocena: 4.83 Głosów: 6
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0