Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Biznes i ekonomia > Prawo  

Linki
Sortuj wg :


71. Adwokat Wojciech Szpara Kancelaria Adwokacka DębicaTa witrynka z założenia miała być prawdopodobnie jedynie wizytówką kancelarii adwokackiej. Jednakże w miarę upływu czasu treść rozrosła się znacznie i aktualnie znajdziemy na niej wiele informacji, które znacznie wykraczają poza zakres tego co przeważnie można znaleźć na takich stronach. Na uwagę zasługuje katalog usług gdzie opisano różnego rodzaju pisma procesowe, taktyki adwokackie i wyjaśniono pojęcia prawne. Autor strony specjalizuje się w sprawach karnych. Jest obrońcą podejrzanych i oskarżonych w procesie karnym. Reprezentuje także pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych. Przedstawił tam sporo własnych poglądów na zagadnienia związane z prawem karnym. Zauważyć można, iż koncentruje się on na postępowaniu przygotowawczym uznając, iż właśnie w śledztwie i w dochodzeniu w 90% rozstrzygają się losy całego postępowania karnego. Jego zdaniem skoro wtedy właśnie zbierana jest większość dowodów to na etapie sądowym niezbyt wiele można zrobić. Przestrzega nadto swych potencjalnych klientów by go nie okłamywali ( nie przedstawiali mu siebie w zbyt różowym świetle i nie przedstawiali mu niezgodnych z prawdą przebiegów wydarzeń ) gdyż w ten sposób mogą wprowadzić adwokata w procesie w "maliny" i spowodować, że będzie ich nieskutecznie bronił. Podkreśla konieczność istnienia zaufania pomiędzy adwokatem, a jego klientem. Tłumaczy także na czym polega tajemnica adwokacka i jakie są gwarancje jej stosowania. Wyjaśnia, iż nie można obrońcy przesłuchać w charakterze świadka na okoliczność tego o czym dowiedział się od klienta. Twierdzi, że jest to tak samo jakby przesłuchać księdza na temat tego o czym dowiedział się podczas spowiedzi.
Na rekomendowanej stronie znajdziemy więcej tego typu ciekawostek, sugestii i wyjaśnień.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Oct 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 3.67 Głosów: 3
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr FlatowKancelaria Prawna FHF prowadzona przez Radcę Prawnego Piotra Flatow ma swoją siedzibę w Złocieńcu, woj, zechodniopomorskie. Filia kancelarii mieści się natomiast na warszawskim Ursusie.
Kancelaria śwaidczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną firm.
Kancelaria prowadzi spory sądowe w sprawach cywilnych, administracyjnych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się również doradztwem rpawnym, m.in. w sprawach dotyczących spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów gospodarczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Oct 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Ireneusz Mikucki - Kancelaria adwokacka - BiałystokKancelaria świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i innych podmiotów (np.: administracji, szkół wyższych, podmiotów medycznych).
Nasza specjalność to rozwód, windykacja, sporządzania pism procesowych, obsługa prawna firm oraz porady prawne dla wszystkich zainteresowanych klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Oct 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. Kancelaria Prawna LegisLatteKancelaria prawna LegisLatte świadczy usługi prawne zarówno dla klientów biznesowych jak i osób indywidualnych. Dogłębna znajomość specyfiki prawa oraz duże doświadczenie przy obsłudze spraw pozwala kancelarii oferować doradztwo prawne o najwyższej jakości. W ofercie kancelarii prócz stałej obsługi prawnej znajduje się udzielanie porad prawnych online.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Oct 24, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Kancelaria adwokacka, adwokat wrocławKancelaria Adwokacka, adwokat Darii Dudy świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria oferuje profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.
Kancelaria adwokacka współpracuje ze specjalistami z dziedzin: notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.
Kancelaria świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny i rzetelny, gwarantując jednocześnie indywidualne podejście do każdej sprawy.
Adwokat Daria Duda jest absolwentką Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Nov 18, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. Adwokat Nowy SączKancelaria oferuje obsługę prawną podmiotów gospodarczych i przedsiębiorców oraz usługi prawne dla klientów indywidualnych m.in. w sprawach: windykacji wierzytelności, cywilnych, spółek, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa własności intelektualnej, prawa bankowego, karnych, karno - skarbowych, z zakresu wykroczeń,rodzinnych, spadkowych, administracyjnych, w tym z zakresu prawa budowlanego, reprywatyzacyjnych. Kancelaria posiada kilkunastoletnie doświadczenie, oferuje przystępne ceny oraz rzetelność w wykonywaniu podjętych zobowiązań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Dec 8, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. AdwokatOferta Kancelarii Adwokackiej usług świadczonych klientom indywidualnym w wybranej formie obejmuje doradztwo prawne i reprezentację sądową w sprawach dotyczących:

* Prawa cywilnego (np. spory majątkowe, spory o prawo własności, spory o odszkodowanie, zadośćuczynienia za krzywdę, umowy cywilno-prawne, weksle itp.);
* opiniowania i sporządzania umów cywilno-prawnych;
* Prawa rodzinnego i opiekuńczego (np. rozwody, alimenty, separacje, podział majątku, ubezwłasnowolnienie);
* Prawa spadkowego (np. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku);
* Prawa podatkowego (np. odwołania od decyzji, zażalenia na postanowienia, interpretacje przepisów skarbowych);
* Prawa administracyjnego (np. odwołania, zażalenia, skargi w postępowaniu administracyjnym oraz w postępowaniu sądowo-administracyjnym, reprezentacja przed organami administracji publicznej oraz przed Sądami Administracyjnymi);
* Prawa pracy (np. sprawy pracownicze, odszkodowania, zadośćuczynienia, mobbing, dyskryminacja);
* prawa ubezpieczeniowego oraz dotyczącego świadczeń m.in. emerytalnych i rentowych, zasiłki, ZUS);
* windykacji i egzekucji wierzytelności (długów);
* Prawa bankowego (np. umowy kredytu, zabezpieczenia, hipoteki);
Prawa karnego i karno-skarbowego (obrona w sprawach karnych, reprezentacja oskarżycieli prywatnych oraz oskarżycieli posiłkowych, powodów cywilnych na etapie postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policję, prokuraturę i sądowego;
* nieletnich (demoralizacja, postępowanie opiekuńczo – wychowawcze).


Kancelaria stawia sobie za cel wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, w związku z tym forma świadczonych usług jest dopasowana do konkretnej sytuacji:

stawanie przed sądami powszechnymi i administracyjnymi w charakterze obrońcy, pełnomocnika procesowego lub oskarżyciela posiłkowego;
porady prawne udzielane ustnie w trakcie spotkania lub rozmowy przez telefon;
opinie i ekspertyzy prawne sporządzane na piśmie lub przekazywane w inny sposób, dotyczy to np. analizy umów cywilnych, spraw sądowych i administracyjnych;
sporządzanie pism procesowych (pozwy, wnioski, odwołania, apelacje, sprzeciwy, skargi itp.);
prowadzenie negocjacji z prokuraturą, bankami (np. w sprawach związanych z kredytami), w sporach sądowych, w sprawach rozwodowych, o podział majątku i innych;
bezpośredni kontakt z klientem w ośrodkach zamkniętych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Dec 8, 2010 Trafień: 8 Ocena: 4.00 Głosów: 4
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. Firma Windykacyjna Wektor Inkaso - Windykacja NależnościPowierzając odzyskanie długu naszej firmie naprawdę go odzyskasz. Windykacją należności zajmujemy się od kilkunastu lat, firma nasza Wektor Inkaso - Biuro Prawne świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi windykacyjne na terenie całej Polski, oraz U.E. prowadzimy szybką i skuteczną windykację należności na każdym etapie postępowania, wspartą procedurami prawnymi, ponieważ tylko taki sposób windykacji zapewnia szybkie i skutecznie odzyskanie długu. Powierzając odzyskanie pieniędzy naszej firmie, możesz być pewien że je odzyskasz. Firma Wektor Inkaso to gwarancja rzetelnie i skutecznie przeprowadzonego postępowania windykacyjnego, zapewniamy nie standardowe procedury windykacyjne, nie pobieramy opłat wstępnych, zapewniamy bezpłatne doradztwo windykacyjne w sprawach związanych z odzyskaniem Państwa należności. Skuteczna Windykacja www.kancelariawektor.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Dec 28, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. Kancelaria Adwokacka Łukasz Lewandowski Adwokat KrakówKancelaria adwokacka w Krakowie, prowadzi sprawy, m.in. w zakresie prawa karnego, cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowania, nieruchomości), rodzinnego (rozwody, alimenty), gospodarczego i spółek. Kancelaria udziela pomocy prawnej również w dziedzinie prawa pracy i prawa administracyjnego. Poza świadczeniem pomocy prawnej klientom indywidualnym, zajmuje się także stałą bądź doraźną obsługą prawną przedsiębiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 6, 2011 Trafień: 3 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. Odszkodowania powypadkowe WrocławBiuro prawne Global zajmujące się niesieniem pomocy osobom poszkodowanym w przeróżnych. Zaangażowanie oraz wysokie odszkodowania wypłacone przez ubezpieczycieli na skutek podjętych przez nas działań sprawiły, że staliśmy się rozpoznawalną firmą na rynku odszkodowań. Charakteryzujemy się tym że zapewniamy bezpłatne konsultacje, każda sprawa prowadzona jest przez doświadczonego prawnika, wszelkie formalności związane ze sprawą załatwiamy samodzielnie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 6, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0