Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Internet > Blogi  

Linki
Sortuj wg :


71. FavBrowser.pl - o przeglądarkach internetowychFavBrowser.pl - Web Browsers News. Blog internetowy poświęcony przeglądarkom internetowym - zawiera aktualności, ciekawe informacje i newsy ze świata przeglądarek. Artykuły o Twoich ulubionych przeglądarkach internetowych w jednym miejscu. Porady, dział Download. Opera, Firefox, Internet Explorer, Flock, Safari Browsers.
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Nov 14, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

72. Blog AspołecznaBlog na tematy społeczne oraz o bezdzietności z wyboru. Refleksje, spostrzeżenia, komentarze. Aspołeczny, feministyczny, lewicowy, antyklerykalny. Blog pisany przez młodą, niezależną kobietę, która nie obawia się wyrażać swojego zdania, mimo iż często jest ono kontrowersyjne i niezgodne ze społecznymi oczekiwaniami.
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Nov 25, 2009 Trafień: 6 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

73. Blog NiekonwencjonalnyOficjalny blog Pracowni Niekonwencjonalnej.

Pracownia zajmuje się projektowaniem oraz wyrobem biżuterii hand made, z wykorzystaniem srebra, miedzi, kamieni szlachetnych, półszlachetnych, kryształów Swarovskiego oraz różnego rodzaju szkła.

Biżuteria z Pracowni Niekonwencjonalnej cechuje się wysoką jakością wykonania oraz starannością w doborze materiałów. Wykonywana jest w wielu, uznanych w rękodzielnictwie, technikach, tj. wire wrapping, herringbone, chainmaille, itd. Nadaje się idealnie na elegancki prezent lub oryginalny dodatek do kreacji, dla każdej, niebanalnej kobiety.

Dołożymy wszelkich starań, by Nasza oferta zyskiwała na atrakcyjności, dlatego też - Serdecznie Zapraszamy do regularnych odwiedzin! :)
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Dec 1, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

74. Sport - Wydarzenia sportowe - Ciekawostki sportoweTematem bloga jest sport - najciekawsze i najnowsze wydarzenia sportowe, a dokładniej przede wszystkim takie dziedziny sportu jak F1, piłka nożna, siatkówka, tenis, skoki narciarskie, ale nie tylko. Wpisy dotyczą najważniejszych wydarzeń, w tym zarówno sukcesów jak i porażek oraz ciekawostek ze świata sportu. Jeśli sport to również Twoja pasja odwiedź mojego bloga. Zapraszam!!!!
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Dec 6, 2009 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

75. Polskie wsparcie lockerz.comLockerz.com, tłumaczenia newsów,odpowiedzi na dailies, wiadomości, odpowiedzi na pytania, a także skrypty stron z własnymi zaproszeniami. Lockerz jest to amerykański portal internetowy poprzez który możemy zbierać punkty czyli tak zwane: "PTZ". W zamian za punkty twórcy oferują bardzo przyzwoite nagrody. Strona jest również w pełni darmowa oraz elitarna ponieważ aby się zarejestrować potrzebne jest zaproszenie. Lockerz został założony w marcu 2009 roku przez byłego szefa serwisu Amazon.com
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Dec 8, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

76. Wirtualna podróż po SydneySydney to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Jeżeli planujesz wybrać się tutaj osobiście sprawdź przed podróżą co warto zobaczyć. Na blogu znajdziesz opisy najbardziej malowniczych zakątków wraz ze zdjęciami i informacją jak tam trafić. Sydney Opera, Harbour Bridge, Bondi Beach, Watsons Bay czy The Gap Park to tylko część miejsc, które możesz obejrzeć nie ruszając się z fotela.
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Dec 19, 2009 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

77. Milionserc.pl - Misja CharytatywnaMilionserc.pl to "MISJA" o charakterze charytatywnym, której celem jest przekazanie ludziom ubogim i potrzebującym w Polsce pomocy i wsparcia finansowego w wysokości 1 000 000 zł.

Na stronie znajduje się zdjęcie, które początkowo jest zasłonięte maską szachownicą. Maska jest podzielona na pięć Światów, pięć grup zawodowych (Świat Sztuki, Sportu, Biznesu, Polityki i Nauki). Apel o pomoc dla potrzebujących jest skierowany przede wszystkim do nich.

Każda przekazana pomoc dowolnej potrzebującej osobie jest małą cegiełką, która buduje obraz przedstawiony poniżej (początkowo całkowicie zasłonięty).

Faktycznie jest to jedynie lewa część zdjęcia obrazu olejnego (w wersji czarno-białej), która będzie odsłaniana kawałek po kawałku wraz z każdą przekazaną pomocą potrzebującym (np. Dom Dziecka, Fundacja lub dowolna organizacja charytatywna w Polsce).

Prawa część obrazu jest przedstawiona na stronie "LUSTRO", natomiast całe kolorowe zdjęcie obrazu na stronie "MILION SERC".

Obraz po całkowitym odsłonięciu zostanie zlicytowany, a uzyskana kwota przekazana na rozwój fundacji Milion Serc oraz na cele charytatywne w Polsce.
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Dec 22, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

78. Witold w krainie kiltówPrywatny blog opisujący spostrzeżenia i obserwacje autora związane z Aberdeen i Szkocją. Spostrzeżenia obejmują zagadnienia związane z gospodarką, systemem politycznym, stylem życia oraz mentalnością Szkotów i Polonii zamieszkującej Aberdeen. Blog przedstawia również ciekawostki oraz prywatne opinie na tematy związane z polską sytuacją polityczną, historią (m.in. kawaleria). Blog zawiera ciekawostki i opisy miejsc wartościowych, klimatycznych i atrakcyjnych.
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Dec 27, 2009 Trafień: 4 Ocena: 5.00 Głosów: 17
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

79. Blog fantastyczny MagazynPraktyczne przykłady, triki CSS, wszystko o WordPress, projektowanie stron, technologie XHTML/CSS, lekki JavaScript, użyteczny design, dostępność i skrypty PHP, SEO. Tutoriale tworzenia stron, cięcie grafiki, najciekawsze tematy WordPress, jak założyć własny blog, darmowy hosting i wiele innych...
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Dec 27, 2009 Trafień: 3 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

80. Z-LIST.PL - Wszystko o Lockerz - Wymieniaj punkty na wartościowe nagrody!Czy słyszałeś już o LOCKERZ?

LOCKERZ jest robiącym furorę na całym świecie, amerykańskim serwisem pozwalającym w łatwy sposób zdobyć wartościowe nagrody. Zbierając punkty za logowanie, zapraszanie znajomych i odpowiadanie na proste pytania, możesz wymienić je na konsole gier, laptopy, aparaty, ipody, odtwarzacze i masę innych wartościowych nagród. Serwis jest sprawdzony (właścicielem jest Amazon.com) i nie jest to żadne nabijanie w butelkę.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się wszystkiego na temat Lockerz.
Zapraszamy!
Kategoria:   Internet > Blogi

Data dodania: Dec 28, 2009 Trafień: 18 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0