Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Biznes i ekonomia  

Linki
Sortuj wg :


81. Skup bydłaNasza ubojnia Krzan działa na rynku już od ponad 22 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu stałych kontrahentów. Zajmujemy się skupem bydła oraz ubojem zwierząt. Mięso sprzedajemy zakładom przetwórstwa mięsnego z terenu województwa małopolskiego. W naszej pracy zastosowaliśmy wiele innowacyjnych metod, posiadamy bardzo nowoczesną i zgodną z wszystkimi standardami unijnymi ubojnię. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Dec 27, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. Miasto Bodzentyn województwo świętokrzyskieZapraszamy Państwa do stałego odwiedzania strony www Miasta oraz Gminy Bodzentyn. Dostępne są tu wszystkie potrzebne informacje, zarówno dla osób prywatnych, jak również przedsiębiorstw przewodzących działalność gospodarczą na terenie gminy. Korzystając z informacji opublikowanej na portalu internetowym Bodzentyna, będą Państwo mieć możliwość załatwiania swoich spraw szybciej oraz sprawniej. W serwisie internetowym znajdą Państwo wszystkie informacje na temat historii naszej miejscowości, imprez sportowych i kulturalnych, jakich jesteśmy organizatorami, a także współpracy z zaprzyjaźnionymi miastami z Polski i z zagranicy. Zamieszczamy również informacje o obecnych wydarzeniach. Dodajemy wielu starań, ażeby rozwijać serwis oraz ubogacać go o nowe treści. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Dec 28, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. DSA Polska dostarczanie nowoczesnych narzędzi do zarządzania informacjąFirma DSA Polska prowadzi swoją działalność w obszarze zarządzania procesami i dokumentami. Swoją aktywność prowadzi od 1997 roku z siedzibą w Janikowie obok Poznania. Ponadto oddział firmy zlokalizowany jest w Warszawie. Kompleksowa propozycja obejmuje szereg produktów oraz usług w dziedzinie: zarządzania procesami biznesowymi i obiegiem dokumentów, dostarczania systemów i usług związanych ze skanowaniem dokumentów, systemów identyfikacji oraz rozpoznawania treści dokumentów, a także dedykowanych rozwiązań do przetwarzania dokumentów. DSA Polska wdraża autorskie rozwiązania jak i też współdziała z wiodącymi wytwórcami, co zapewni Państwu wysokiej jakości usługi przy zatrzymaniu partnerskich relacji biznesowych z odbiorcami i dostawcami. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Jan 4, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. montażowniceMontażownice znanego producenta firmy Cormach oferuje przedsiębiorstwo Rotor. U nas możesz zaopatrzyć się maszyny nowe jak i używane. W każdym cenionym się warsztacie powinna znajdować się montażownica, która to minimalizuje czas wymiany kół oraz wpływa na zautomatyzowanie procesu naprawczego. Na zakupiony u nas asortyment udzielamy 6 lub 12 miesięcznej gwarancji oraz proponujemy kilka form obsługi klienta. Ponadto w naszej ofercie znajdą państwo wyważarki, podnośniki, klucze udarowe oraz kompresory.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Jan 10, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. Kantor internetowyNasz kantor internetowy powstał z myślą o tych osobach, które chciałyby dokonać transakcji kupna i sprzedaży waluty, nie wychodząc z własnego domu. Na chwilę obecną możesz u nas wymienić pieniądze na dowolną w zasadzie walutę. Sama wymiana jest bardzo prosta ? robisz przelew, wymieniasz pieniądze, a następnie czekasz na przelew wymienionych środków. Nie trwa to dłużej niż 5 minut. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie!
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Jan 14, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. OutsourcingOutsourcing-księgowości.info oferuje innowacyjne rozwiązania skutecznie wspierające tradycyjną księgowość. Coraz bardziej popularny outsourcing udostępnia nowoczesne i praktyczne narzędzia, które z łatwością można przystosować do wymogów przedsiębiorstwa i specyfiki branży. Wykorzystując działania wynikające z usługi outsourcingu, wdrażamy systemy księgowe, które maksymalizują skuteczność prowadzonych prac z zakresu sfery finansowej. Outsourcing księgowy umożliwia optymalizację działań księgowości wewnętrznej w oparciu o sprawdzone metody, przy minimalnym nakładzie kosztów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Pomysł na biznesOferujemy profesjonalne porady dotyczące założenia własnej działalności gospodarczej. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów przygotował dla ciebie obszerne porady dotyczące tego, jak zdobyć dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy również ciekawe pomysły na własną firmę. U nas znajdziesz wszystko co jest ci potrzebne do rozpoczęcia biznesu na własną rękę. Wyróżniają nas przede wszystkim profesjonalne porady specjalistów w tej dziedzinie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Jan 24, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Przyznane dotacjePortal przetargowy Pressinfo to profesjonalna oferta zorientowana na zapewnianie najświeższych, drobiazgowych, jak również niezbędnych informacji dotyczących takich kwestii jak przetargi (monitoring przetargów, wyniki przetargów), badanie rynku zamówień publicznych, jak również inwestycje planowane, zatwierdzone dotacje. Oddana do dyspozycji klienta baza danych, stanowi podstawę do efektywnej działalności każdej firmy, niezależnie od profilu jej aktywności; gwarancja jakości naszego atrakcyjnego produktu z kolei umożliwia naszym klientom zaoszczędzenie czasu, jak również pieniędzy, a tym samym pozwoli skupić wysiłki na efektywnym zarządzaniu firmą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Jan 30, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. OMNIBUS Prowadzenie księgowości szczecinKancelarię tę założono z myślą o wszystkich przedsiębiorcach oraz o osobach potrzebujących usług podatkowych. Poprowadzi ona księgowość na rzecz każdej działalności gospodarczej, czyniąc to w pełni profesjonalnie oraz w zgodzie z prawem. Każdy korzystający z jej usług klient może liczyć na poufałość jak i rzetelność w działaniu. Siedziba jej zlokalizowana jest w Szczecinie przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudzkiego 37/4a pod szyldem Omnibus. Znajduje się tam od roku 1993 i stale powiększa jej się grono stałych oraz usatysfakcjonowanych klientów. Mogą oni liczyć z jej strony na fachowe podejście do każdej sprawy. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z jej stroną internetową:
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Jan 30, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. ODK SIMP uprawnienia elektryczneStowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) jest placówką, która kładzie na oświatę i odpowiednie szykowanie do fachu przyszłych mechaników i techników. Zależy nam, aby wszelki nasz absolwent, miał erudycję i wprawę, jakie zapewnią mu pozyskanie należytej roboty, lecz przede wszystkim świadomość, że poprawnie wykonują zlecone im zadania. Naszą szkołę ukończyło sporo inżynierów i magistrów, którzy swoją wytwórczością optymalizują lokalny przemysł. Jesteśmy w ścisłej czołówce rankingu jednostek szkoleniowych. Kompletna oferta prowadzonych kursów, historia i inne ważne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej:
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Data dodania: Jan 30, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0