Kategorie katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323

Top > Nauka > Inne  

Linki
Sortuj wg :


81. Start CNC - kursy i szkoleniaFirma Start CNC organizuje szkolenia z obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Nie jest przy tym typowym centrum edukacyjnym, których wiele na naszym rynku i które kształcą praktycznie w każdym zawodzie – od fryzjera po spawacza. Start CNC to wąsko wyspecjalizowana firma szkoleniowa skupiająca się na tematyce związanej wyłącznie z branżą CNC.
Gwarantem efektywności naszych szkoleń jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna. Przekazujemy wiedzę opartą na doświadczeniu, wykorzystując przy tym nowoczesne i skuteczne metody kształcenia. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez osoby wykwalifikowane, posiadające wyższe wykształcenie techniczne. Instruktorami zajęć praktycznych są specjaliści w dziedzinie programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie. Ze swej strony gwarantujemy więc wysoki poziom merytoryczny szkolenia.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Apr 3, 2010 Trafień: 15 Ocena: 4.20 Głosów: 5
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. Prawo Jazdy bezstresowoOśrodek Szkolenia Kierowców ROLKA we Wrocławiu to mocne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne do egzaminów na prawo jazdy kategorii B i inne. Bardzo dobrze przygotowana kadra szkoleniowa pod względem psychologicznym, szkolenia bez stresu i zawsze uśmiechnięci szkoleniowcy to jest recepta na bardzo wysoką zdawalność. Zapraszamy na stronę www.Rolka.wroclaw.pl
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Apr 4, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. Motywowanie pracownikówGdy czytasz to zdanie ktoś inny w tym momencie zwiększa swoje zyski!
Wspaniała Motywacja to niezwykły przewodnik dla każdego, kto chce zgłębić tajemnice największych przywódców, którzy zdobyli swoją pozycję poprzez niezwykłe umiejętności współpracy z innymi ludźmi.

Szkolenie to, nauczy Cię wiele ważnych zasad komunikacji interpersonalnej, pokonywania własnych słabości, prowadzenia za sobą ludzi i wzajemnej współpracy.

By jeszcze wzmocnić przekaz tego szkolenia, autor wprowadził do niego kilka filmów, które jeszcze dokładniej podkreślą informacje w nim zawarte.
Nie trać więc czasu, wejdź na stronę i DZIAŁAJ!!
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Apr 6, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. AlgorytmSukcesu.pl sukces, samorealizacja, rozwój osobistyPortal o zasadach osiągania sukcesu w dowolnej dziedzinie życia zawodowego oraz sfery osobistej. Znajdziesz w nim wyczerpujące opracowania z takich zagadnień jak samorealizacja, filozofia sukcesu, rozwój osobisty a także zasady osiągania bogactwa i wolności finansowej. Dodatkowo na łamach portalu znaleźć można recenzję literatury sukcesu oraz biografie ludzi sukcesu.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Apr 7, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. Learn Polish language Polish lessons, Polish classesLearn Polish lessons - intensive Polish classes for ex-pats. Pola - Uczenie polskiego. Stosujemy nowoczesną metodykę. Korzystamy tylko z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Zapraszamy na kursy w Warszawie i Wrocławiu. We provide polish lessons in Warszawa and Wrocław. If you look for group, intensive or individual classes - visit us. We normally use modern method. In our school we use modern learning tools. Well prepared former IKO tutors.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Apr 10, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. MEGA-JAZDA Osrodek szkolenia kierowcówZapraszamy na kurs prawa jazdy kat B w Warszawie na ul. Srebrnej 16 lok 304 obok Placu Zawiszy. Ośrodek mieści się przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych takich jak:
- ul. Grójecka
- Aleje Jerozolimskie
- Towarowa
- Raszyńska
gdzie można w łatwy sposób dojechać środkami komunikacji publicznej (tramwaje, autobusy kolej WKD stacja W-wa Ochota)
Więcej informacji na temat terminów kursu oraz cen można znaleźć na stronie internetowej

www.mega-jazda.pl
tel: (22) 226 73 00; 604 544 154

Zapraszamy też na jazdy doszkalające kat B na samochodach z 6-ścio biegową skrzynią biegów cena za 1 godz 40 zł
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: Apr 25, 2010 Trafień: 1 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Prawo jazdy Kielce - prawojazdykielce.infoInformacje dla kursantów nauki jazdy w Kielcach. Pomoce do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Jak zdać jazdę po łuku i obsługę techniczną pojazdu (światła, płyny, oleje) na przykładzie Nissana Micra. Testy na kategorię B, filmy, bezpieczeństwo i forum. Instruktorzy wyjaśniają sytuacje drogowe. Wszystko napisane pod egzamin w WORD Kielce. Ranking i baza szkół nauki jazdy w Kielcach. Aktualności i wiadomości z branży szkolenia kierowców.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: May 5, 2010 Trafień: 1 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Kurs rysunku odręcznego na Architekturę w KrakowieKurs istnieje od ponad dziesięciu lat.

Nasi uczniowie studiują na Wydziale Architektury, na kierunkach: Architektura i Urbanistyka oraz Architektura Krajobrazu.

Zajęcia prowadzone są w małych, najwyżej 7-osobowych grupach. Pozwala to na indywidualną pracę z każdym uczestnikiem kursu, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i osiągnięcie biegłości w realizowaniu zadań rysunkowych.

Nasz program przystosowany jest dla osób początkujących, nie posiadających doświadczenia rysunkowego, jak i dla zaawansowanych. Realizujemy zadania podstawowe oraz tematy o podwyższonym stopniu trudności.

Zajęcia prowadzone przez architektów - nauczycieli akademickich obywają się od października do czerwca.

Czas trwania zajęć - 4 godziny zegarowe w ramach jednej sesji oraz 2 godziny w ramach drugiej sesji tygodniowo.

Do tej pory wszyscy nasi kursanci zdali pozytywnie egzaminy wstępne z uzdolnień rysunkowych. Wszyscy starający się na kierunek architektura krajobrazu zostali zakwalifikowani na studia dzienne.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: May 6, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. Szkoła Jazdy Warszawa Q-mobilNauka jazdy w Warszawie na samochodach takich, jakie obowiązują w warszawskich WORD-ach na ul. Odlewnicza, Radarowa i ul. Powstańców Śląskich. Prowadzimy pełne programowo kursy na prawo jazdy w Warszawie i jazdy doszkalające przygotowujące dla tych kursantów, którzy ukończyli kurs, ale jeszcze są przed egzaminem i mają potrzebę podniesienia swoich umiejętności kierowania pojazdem w ruchu drogowym, jak i wykonywaniu zadań egzaminacyjnych. Doszkalanie w Warszawie skierowane jest także, do kierowców, którzy mają już dawno uprawnienia do kierowania pojazdami w formie prawa jazdy, ale na tyle długo nie praktykowali jazdy samochodem, że potrzebują wdrożenia do ruchu drogowego pod nadzorem uprawnionego instruktora nauki jazdy. Nasza Szkoła jazdy, posiada bardzo dobre rekomendacje nie tylko instytucji zajmujących się poprawą bezpieczeństwa ruchu drogowego, ale także naszych wychowanków, którzy wystawili nam stosowne komentarze z odbytego szkolenia na prawo jazdy.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: May 12, 2010 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. www.licencjat.waw.pl - prace licencjackiePotrafisz odpowiadać ustnie, ale wypowiedzi pisemnie sprawiają Ci kłopoty? Na szczęście jest nasza strona internetowa. Posiadamy wiele tematów w swojej bazie na przykład dotyczących różnych dziedzin akademickich i szkolnych. Napiszemy też dla Ciebie różnego rodzaju prace dyplomowe czy zaliczeniowe. Zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonej firmy na naszym rynku.
Kategoria:   Nauka > Inne

Data dodania: May 13, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0