Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Biznes i ekonomia > Prawo  

Linki
Sortuj wg :


81. Adwokat Rawa MazowieckaKancelaria adwokacka Pani mec. Katarzyny Gałeckiej Nerek ma swoją siedzibę w Rawie Mazowieckiej. Kancelaria świadczy usługi prawnicze w szerokim zakresie, specjalizuje się w sprawach z prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego. Prawnicy pracujący w kancelarii posiadają wyższe wykształcenie prawnicze. Adwokat zajmuje się także kompleksową obsługą prawną firm i instytucji państwowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 6, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. Kancelaria24 - porady prawne onlineKANCELARIA24.co jest serwisem oferującym porady prawne online, doradztwo prawne, pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, stałą obsługę prawną firm, sporządzenie wszelkich pism procesowych, wydanie opinii prawnych, pomoc prawną w zakresie uzyskania odszkodowania.
Kompleksowa obsługa prawna obejmuje dziedziny prawa takie jak: prawo karne, prawo cywilne (prawo własności, naruszenie posiadania, odszkodowania za błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania z OC sprawcy, ochronę dóbr osobistych, analizę i sporządzenie umów), prawo gospodarcze, prawo rodzinne i spadkowe (rozwody, alimenty, podział majątku), prawo pracy, prawo spółek.
Kancelaria24 ma swoją siedzibę w Rzeszowie i zaprasza również wszystkich klientów do osobistego kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 10, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. notariusz KrakówZapraszamy Państwa do kancelarii notarialnej notariuszy Edwarda Drozda oraz Zygmunta i Jana Truszkiewicza. W naszej kancelarii notarialnej są Państwo w rozwiązać niemalże każdą sprawę notarialną. Nasza kancelaria notarialna posiada bogady wachlarz czynności notarialnych w skład których wchodzą między innymi: sporządzanie poświadczeń, sporządzanie wpisów, odpisów oraz wyciągi różnych dokumentów. Aby skorzystać z usług naszej kancelarii notarialnej, zapraszamy do naszej siedziby na ul. Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5 w Krakowie bądź kontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej. Zapraszamy do współpracy z nami!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Feb 18, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot RzeszówKancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Dolot świadcząca profesjonalnie usługi prawne wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno klientów indywidualnych jak i osób prawadzących działalność gospodarczą. Klienci Kancelarii mogą liczyć na rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.
Kancelaria znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego. Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:
- prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym, penitencjarnym),
- prawa cywilnego (m. inn. rozwody,separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne)
- prawa gospodarczego,
- prawa pracy
a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on - line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie internetowej.
Tel. 602 678 102
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Feb 18, 2011 Trafień: 3 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. Kancelaria Adwokacka ToruńKancelaria Adwokacka Jakuba Kamińskiego jest prężnie rozwijającą się nowoczesną firmą oferującą usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Oferta Kancelarii jest skierowana do klientów indywidualnych, przedsiębiorców a także do spółek handlowych i instytucji samorządowych.
Obecnie siedziba Kancelarii mieści się w Toruniu, przy ulicy Panny Marii 3/6. Biuro prowadzi sprawy klientów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Występujemy m.in. w sprawach toczących się przed sądami w Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku.
Biuro współpracuje z kancelariami adwokatów i radców prawnych z innych miast, m.in. Warszawy, Poznania i Gdańska. Dzięki temu biuro zapewnia swoim klientom pomoc prawną w sprawach na terenie całej Polski.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 1, 2011 Trafień: 1 Ocena: 3.67 Głosów: 3
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. Kancelaria Adwokacka Aleksandra CempuraStrona internetowa kancelarii adwokackiej. Kancelaria jest prowadzona przez Adwokat Aleksandra Cempura. Jest zlokalizowana w Krakowie, przy centrum Nowej Huty, przy osiedlu Centrum A. Na stronie można znaleźć informacje związane z kancelarią, zapoznać się z profilami prowadzonych spraw, znaleźć informację nt. dojazdu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 1, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Radca prawny PoznańKancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz udziela wskazówek zarówno klientom jednostkowym, jak i korporacyjnym. Maciej Wąsiewicz - kreator kancelarii - to radca prawny. Poznań jest siedzibą kancelarii, aczkolwiek jej aktywność nie ogranicza się jeno do rzeczonego miasta.
Poznań - adwokat w tej miejscowości ma rozległy potencjał wykazania swojego kunsztu z obrębu prawa obywatelskiego, gospodarczego i korporacyjnego.
Ze względu na współpracę z mecenasami, radcami prawnymi i rejentami z różnych miast Polski możliwe jest dostarczanie usług poza aglomeracją Poznań. Kancelaria ugruntowuje kooperację na partnerstwie, dzięki czemu Klienci mogą w całości zawierzyć zespołowi i zlecić prowadzenie swoich rozpraw bez żadnych trosk. Tenże cel uzyskiwany jest poprzez zapewnienie bezwzględnej dyskrecji oraz zachowanie tajemnicy zawodowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 4, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Adwokat Wrocław spadkiKancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu proponuje najwyższej jakości usługi prawne dla podmiotów prywatnych i firm. Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną, w zakresie udzielania konsultacji prawnych, przygotowywania not procesowych oraz zastępstw przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Nasza kancelaria zajmuje się postępowaniami z szeregu dziedzin prawniczych, są to: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to dziedzina trudna, dlatego osoby, które nie mają specjalistycznej wiedzy, okazują duże trudności w interpretacji zapisów, paragrafów i skomplikowanych artykułów z dziedziny prawa. Zajmujemy się postępowaniami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Dlatego zobowiązujemy się do zastępowania naszych klientów w wielu postępowaniach, nawet tych najtrudniejszych. Pracujemy zarówno z osobami pokrzywdzonymi przestępstwem lub wykroczeniem, ale również z osobami podejrzanymi o popełnienie przestępstwa, wykroczenia. Jesteśmy przekonani, że postępowania sądowe są szczególnie trudne, dlatego też właściwie troszczymy się, aby obie strony odnalazły adekwatną ochronę w procesie sądowym. Na prośbę klientów kancelarii angażujemy się w pertraktacjach, postępowaniach polubownych i rozmowach w sprawach. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu świadczy również pomoc prawną przez internet. Korzystając z porady prawnej przez internet nasi klienci dostają natychmiastowe, kompetentne i poufne rozstrzygnięcie zleconego problemu. Do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług kancelarii zapraszamy na stronę Adwokat-Wroclaw.eu
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 19, 2011 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. Kancelaria Notarialna Joanna Greguła, Tomasz Kot i Joanna Gągała-ZającJoanna Greguła jest notariuszem od 1982 roku. Początkowo pracowała jako notariusz w Państwowym Biurze Notarialnym w Krakowie. Od 1 lutego 1992 roku prowadziła Kancelarię Notarialną w Krakowie przy ulicy Ariańskiej nr 5.
Od maja 1997 roku Kancelaria prowadzona była w formie spółki cywilnej. Kancelaria ma siedzibę przy ulicy Topolowej 11 w Krakowie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. Adwokat BydgoszczAdwokat w Bydgoszczy - Kancelaria Adwokacka Łukasz Górski. Kancelaria udziela porad prawnych zarówno klientom indywidualnym - osobom fizycznym - jak i przedsiębiorcom. Zakres usług obejmuje wszystkie dziedziny prawa, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację prawną naszych klientów w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 23, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0