Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Firmy wg branży > Automatyka  

Linki
Sortuj wg :


81. APM PROFIL podajniki wibracyjneAPM PROFIL to firma funkcjonująca w branży automatyki zakładów produkcyjnych oraz automatyzacji maszyn. Proponuje produkty, systemy i rozwiązania w zakresie ich zastosowań. W ich ofercie odnaleźć można: pojedyncze podajniki wibracyjne oraz kompletne systemy podawania dostrojone do potrzeb klienta, sterowniki PLC, komputery przemysłowe, panele HMI, sieci przemysłowe, urządzenia kontroli ruchu, falowniki, czujniki, systemy wizyjne, zabezpieczenia, serwonapędy, regulatory temperatury, przekaźniki, przekaźniki czasowe, liczniki, systemy monitorujące i mnóstwo innych komponentów przemysłowych. Na stałe współpracują z prestiżową niemiecką firmą RNA, która nie tylko dostarcza im komponentów, ale także współdziała nad całkowitymi rozwiązaniami. Realizowane przez nich zlecenia są w zgodzie z wymaganymi dyrektywami oraz posiadają dokumentację techniczną. Na życzenie swoich klientów przeprowadzają dodatkową poszerzoną analizę ryzyka oraz protokół walidacji. Dzięki swojej uniwersalności umieją dostosować zakres usług do potrzeb oraz możliwości partnerów z różnych gałęzi przemysłu. Dokładną propozycję firmy APM PROFIL znaleźć można na stronie internetowej:
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Jan 4, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. MZEC KĘTY usługi ciepłowniczeStaramy się przybliżyć Państwu funkcjonowanie Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej w Kętach. To spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która zaistniała w 1992 roku, od tego czasu nieustająco przekazuje i zajmuje się dystrybucją ciepła i obrotem ciepłem. Ciepło z Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej w Kętach używane jest do celów centralnego ogrzewania, podgrzania wody użytkowej, jak również wentylacji. Podstawą działalności prezentowanej Spółki są koncesje udzielone przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dodatkowa działalność tego przedsiębiorstwa to remonty oraz eksploatacje sieci cieplnych i węzłów cieplnych. Do grona klientów tej Spółki zalicza się spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, obiekty budżetowe, obiekty gospodarki komunalnej, jak również obiekty przemysłowe oraz inni. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Kętach dokłada wszelakich starań, żeby świadczone usługi charakteryzowały się wysoką jakością. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Jan 22, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. automatyka s.c. - DrzwiNiezawodne oraz fachowe bramy wjazdowe przesuwne i skrzydłowe, garażowe i przemysłowe oraz indywidualne elementy i podzespoły do ich napędu i kierowania to zaledwie część oferty jaką chce przedstawić Państwu przedsiębiorstwo Automatyka s.c. z Bolesławca. Zajmujemy się również sprzedażą domofonów, wideofonów, markiz, czujników, szlabanów, alarmów, doków przeładunkowych, drzwi oraz bram przeciwpożarowych. Gwarantujemy cały zestaw usług od sprzedaży poprzez montaż po pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Cieszymy się niezwykłym uznaniem naszych nabywców. Mnogie certyfikaty, które posiadamy, stanowią gwarancję jakości oraz wytrzymałości naszych artykułów. Naszym zasadniczym celem jest oferowanie produktów, które zadowolą i usatysfakcjonują też najbardziej wymagającego kontrahenta. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać naszą profesję profesjonalnie oraz kompetentnie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Jan 30, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. Ap-Telematics sieci komputeroweAP-Telematics z Sosnowca działa w zakresie automatyki przemysłowej i systemów teleinformatycznych. Swoich klientów zapewniają o fachowym podejściu do każdego zamówienia. Z obsługiwanej przez nich branży mają solidną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu mogą proponować szeroką ofertę usług: podejmują się projektowania, prefabrykacji oraz montażu szaf sterowniczych, linii produkcyjnych i stanowisk produkcyjnych. Nadto pracownicy przedsiębiorstwa remontują maszyny i reperują elementy automatyki przemysłowej. Przy okazji można im zlecić także zrealizowanie systemów teleinformatycznych w obrębie remontowanych urządzeń. AP-Telematics zajmuje się także przeprowadzaniem urządzeń i linii produkcyjnych w inne miejsca ? demontują, szykują do transportu, a po przetransportowaniu w inne miejsce składają na nowo. Zapraszają do siebie tak klientów indywidualnych, jak i firmy każdej wielkości. O szczegóły ich oferty, albo w kwestii doradztwa technicznego można kontaktować się z firmą mailowo lub telefonicznie. Więcej na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Feb 5, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. EMTECH Serwis urządzeń automatyki do bramPlanujesz zamontować w swoim domu bądź firmie mechaniczną bramę wjazdową? Niezwłocznie skontaktuj się z specjalistami z firmy Emtech! Pracownicy tej firmy to wysoko wykwalifikowani fachowcy posiadający szeroką wiedzę techniczną oraz zupełną znajomość swojej branży. Dzięki temu decydując się na zakupy w tym sklepie możesz mieć pełne przekonanie, że oferowane produkty to wyłącznie urządzenia doskonałej jakości, pochodzące od sprawdzonych oraz renomowanych wytwórców. Emtech posiada w swoim zestawie wyroby takich firm, jak Beninca, CAME, DTM System, FAAC, Genius, czy Proteco. Znajdziesz pośród nich między innymi napędy, piloty, czujniki, szyny, łańcuchy, paski kewlarowe, szlabany oraz wiele, wiele innych przydatnych akcesoriów. Nie czekaj! Dołącz do grona zadowolonych klientów przedsiębiorstwa handlowo-usługowego Emtech. SzczegółoweDokładne informacje na temat przedstawianej propozycji odszukasz na stronie internetowej
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Feb 20, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. PAWLAK Automatyka PrzemysłowaModernizacja oraz automatyzacja zakładów oraz stanowisk produkcyjnych przy użyciu sterowników programowalnych PLC, paneli operatorskich HMI, komputerów, niezawodnych urządzeń elektronicznych, markowych podzespołów. Całkowita automatyzacja linii w galwanizerniach zawieszkowych oraz bębnowych. Prostowniki impulsowe galwaniczne stabilizowane bipolarne (prądu przemiennego) oraz prądu stałego (zwane także unipolarnymi bądź DC) posiadające tranzystory IGBT. Automatyka zgrzewarek liniowych i wielopunktowych. Nowoczesne regulatory mocy zgrzewania do zasilania transformatorów w maszynach zgrzewalniczych wielopunktowych, punktowych, liniowych. Automatyzacja, a także modernizacja prostowarek do prostowania drutu. Systemy sterowania do rozruszników oporowych asynchronicznych silników pierścieniowych w układach napędu ciężkiego rozruchu, przy użyciu oporników przemysłowych. Automatyzacja oraz modernizacja ciągarek do prętów stalowych. Napędy prądu stałego z przekształtnikami tranzystorowymi i tyrystorowymi. Napędy prądu przemiennego w oparciu o falowniki. Projektujemy i wykonujemy urządzenia elektroniczne. Tworzenie oprogramowania komputerowego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Feb 20, 2013 Trafień: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. elektrozaworyLider na polskim rynku w dystrybucji zaworów firma Burkert to solidny oraz bezkonkurencyjny producent. Istniejemy już od ponad 50-lat, w tym czasie przyczynialiśmy się do czynnego rozwoju technicznego, który z kolei wyznaczał nowe kierunki w dziedzinie automatyki. Proponujemy szeroki wachlarz zaworów elektromagnetycznych oraz pneumatycznych, poza tym znajda u nas państwo także przepływomierze czy też sterowniki i regulatory. Nasze produkty mają zastosowanie w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu. Cała ofertę znajdą państwo w naszym katalogu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: May 2, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Silnik delta tanioCS-Lab jest producentem rozwiązań dla automatyki przemysłowej. W ofercie profesjonalne produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Głównym profilem działania firmy jest projektowanie, oprogramowanie oraz produkcja urządzeń pod specjalne zamówienia klienta. CS-Lab tworzy swoje produkty z wykorzystaniem najnowszych, dostępnych w świecie podzespołów i technologii. Firma działa w szerokim spektrum - na rynku automatyki przemysłowej, automotive jak również automatyki domowej i budynkowej. Jako jedni z niewielu oferujemy kompleksową obsługę zaczynając od tak zwanej czystej karty, poprzez oprogramowanie, opracowanie technologii produkcji, po dostarczenie gotowych i skrupulatnie przetestowanych urządzeń do zamawiającego. Dzięki doskonałym specjalistom z kilkunastoletnim doświadczeniem, których zatrudnia CS-Lab oraz kompleksowemu wyposażeniu firma podejmuje nawet najtrudniejsze wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się z bazą produktów oraz ofertą dotyczącą specjalnych realizacji, a także działem Download.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Jul 15, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. Hurtownia elektrycznaNasza hurtownia elektryczna działa na polskim rynku już od 1991 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu w materiały elektroenergetyczne dużych inwestycji. Współpracujemy z tak poważnymi firmami jak Dospel, Avtive Jet, Siemens i wiele innych. Ponadto oferujemy usługi związane z prefabrykacją rozdzielni, dostawą oraz montażem słupów wirowanych i wiele innych , co można sprawdzić na naszej stronie na którą zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Aug 9, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. BTH kamery termowizyjneW swojej ofercie posiadamy najlepsze urządzenia do bezstykowego pomiaru temperatur. Są to kamery termowizyjne firmy FLIR Systems.

Aktualnie w swojej ofercie posiadamy najlepsze urządzenia do bezstykowego pomiaru temperatur firmy FLIR Systems. Są to kamery termowizyjne w zakresie od -20 do 2000 stopni celcjusza.

Zapraszamy na naszą stronę: http://www.kamery-termowizyjne.co
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Data dodania: Aug 24, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0