Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Firmy wg branży > Szkolenia  

Linki
Sortuj wg :


81. szkolenia UstrońZorganizujemy na podstawie Państwa indywidualnych potrzeb każdą możliwą imprezkę; imprezę firmową, imprezę integracyjną, event, wesele czy też noclegi w jednym z naszych dokładnie sprowadzonych ośrodku szkoleniowo - wypoczynkowym na terenie mogącym się mieścić na terenie miasta Ustroń, Wisła, Szczyrk. Nie zapominamy również o turystach i młodzieży, dla których też przygotowaliśmy ofertę wypoczynkową. A do tego wszystko niską cenę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Sep 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. Rolminex - nauka jazdy krakówWśród bogatej i różnorodnej oferty szkół na prawo jazdy kat B, na terenie miasta Krakowa, jaki i okolicznych miejscowości, swą ofertą wyróżnia się Ośrodek Szkolenia Kierowców ROLMINEX.
Jest to jedna z najdłużej działających szkół tej branży na krakowskim rynku. Powstała wiosną 1989 roku,a jej założycielami byli Ryszard Strychalski wraz z synami Łukaszem i Jackiem. Pierwotnie Rolminex oferował szkolenia kierowców w na prawo jazdy kat A, prawo jazdy kat B oraz prawo jazdy C. Dziś natomiast ośrodek w swej ofercie posiada zarówno podstawowe kursy praw jazdy wszelakich kategorii (A,A1,B,B1,B¬+E,C,C+E,D oraz D+E), jak i jazdy uzupełniające i szkolenia dokształcające. Ostatnio zaś oferta została wzbogacona kursami ADR, jak również kursami przewozu osób i rzeczy dla kierowców zawodowych. Warto również wiedzieć, że przy firmie Matce powstała firma Córka, a mianowicie Centrum Szkolenia Kierowców Zawodowych, któremu szefuje Łukasz Strychalski.
Konkurencyjny cennik kursów i szkoleń, a także dodatkowe promocje plus wysoko wykwalifikowana kadra wykładowców oraz instruktorów, jak również indywidualne podejście do każdego z kursantów, co jest sprawą niebagatelną gdyż minimalizuje stres związany z kursem, a także pozwala nawiązać dobre stosunki interpersonalne pomiędzy szkolącym a szkolonym, czynią z firmy Rolminex ośrodek szkolenia o wysokiej renomie i zdawalności!
Nowohuckie Centrum Kultury ,przy al. Jana Pawła II-go, siedziba firmy, to adres który powinien znać każdy, kto ma w planach zdobycie upragnionego dokumentu w postaci prawo jazdy C lub prawo jazdy kat B, bądź też innych kategorii, a także podniesienia swych kwalifikacji zawodowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Sep 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. Szkolenia - franczyza, franchisingKażdy, kto pragnie zdobyć wiedzę na temat franczyzy , która jest niezbędna by znaleźć sposób na otworzenie biznesu, zapraszamy na cykl szkoleń na temat partnerstwa biznesowego. Szkolenia finansowane są w ramach programu unijnego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Każdy uczestnik szkolenia zdobędzie wiedzę, dzięki której bez problemy uruchomi firmę franczyzową!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Sep 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. Ośrodek szkolenia kierowcówOśrodek Szkolenia BKM Transbus posiada w swojej ofercie: szkolenia okresowe, kwalifikacje wstępną, kwalifikację wstępną przyśpieszoną oraz kursy na prawo jazdy kategorię C i D.
Naszą ofertę kierujemy do kierowców z okolic Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą szkoleniową, placem manewrowym, profesjonalna salą wykładową.
Kursy odbywają się indywidualnie w oparciu o platformę e-learningową, natomiast w przypadku przeszkolenia dużej grupy kierowców oferujemy metodę tradycyjna. Dla zainteresowanych kierowców umożliwiamy dodatkowe jazdy na symulatorach. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Sep 23, 2010 Trafień: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. IMPULS- Studio - szkoła tańca - Katarzyna KRAMARCZYKStrona poświęcona szkole tańca IMPULS-Studio prowadzonej przez Katarzynę KRAMARCZYK w Stryszowie (powiat wadowicki). W ofercie szkoły znajduje się nauka tańca, aerobik, fitness oraz zajęcia z rytmiki dla najmłodszych. Zapraszamy również narzeczonych na ekspresowe przygotowania do pierwszego tańca. Stryszów leży w niedalekiej odległości od Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Suchej Beskidzkiej, Andrychowa, Oświęcimia i Kęt.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Sep 23, 2010 Trafień: 11 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. Konferencje KatowiceHotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami konferencyjnymi. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników i podwyższają ich kwalifikacje. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Fajnym miejscem na załatwienie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. Wystarczy że podasz miasto, nasza wyszukiwarka w banalny sposób wynajdzie ośrodki spełniające Twoje oczekiwania. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w projektor oraz hotspot. Super obszerna baza obiektów konferencyjnych. Ogromny portal konferencyjny w Polsce.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Nov 8, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Oąrodek Szkolenia Kierowców NawigatorOSK Nawigator oferuje kursy jazdy kat. B, jazdy doszkalające, ponadto oferuje badania lekarskie i materiały szkoleniowe gratis. Mamy w swojej ofercie liczne rabaty i promocje. Nawigator jest gwarancją sukcesu. Specjalną ofertę kierujemy do osób zapracowanych, którzy chcieliby uczyć się we własnym tempie i dogodnej porze. Dla nich przygotowaliśmy indywidualny kurs nauki jazdy. Nasi instruktorzy dostosują się do Twoich potrzeb.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Nov 25, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Szkolenia prawo pracyEck Prestige trudni się organizacją profesjonalnych szkoleń m.in. z obszaru finansów obsługi klientów, a także szkolenia dla menadżerów. Trenerzy to najlepsi eksperci, którzy posiadają zarówno dużą wiedzę, jak i praktykę oraz charyzmę. Dzięki kursom Europejskiego Centrum Kształcenia Prestige pracownicy różnorodnych firm oraz branż doskonalą swoje kompetencje, zdobywając niezbędne przygotowanie zawodowe oraz cenne kontakty zawodowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z obszerną gamą szkoleń na stronie eck-prestige.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Nov 26, 2010 Trafień: 0 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. Szkolenia farmaceutyczne, warsztaty farmacja, konferencje farmaceutyczneMedipharma Institute - szkolenia farmaceutyczne, warsztaty farmacja, konferencje farmaceutyczne, konferencje prawo farmaceutyczne zmiany.
Ustawa refundacyjna i nowelizacja ustawy refundacyjnej jest sprawą priorytetową na rynku farmaceutycznym. Medipharma Institute zajęła się tym tematem, przeprowadzona została bowiem konferencja na temat Nowelizacji USTAWY REFUNDACYJNEJ.
Interesujący program każdych warsztatów jest wynikiem skoncentrowania się wyłącznie na rynek farmaceutyczny. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi sprawia, że Medipharma Institute jest pionierem na rynku marketingu farmaceutycznego. Konferencje Prawa Farmaceutycznego ukazują najważniejsze regulacje prawne m. in. na temat refundacji i reklamy.
Gwarancję wysokiego poziomu prowadzonych szkoleń zapewniają eksperci kancelarii prawnej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Dec 20, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. Nauka jazdy ŻoryKażdy od najmłodszych lat myśli o swoim samochodzie, który daje poczucie niezależności i wolności. Aby cieszyć się samodzielną jazdą każdy z nas musi brać udział w kursie i zdać państwowy egzamin na prawo jazdy. Od wyboru odpowiedniej firmy szkoleniowej zależy tak naprawdę jak szybko zdasz egzamin, ile się nauczysz i jakim będziesz kierowcą przez całe życie. Jeśli jesteś z okolic Żor i szukasz dobrej szkoły jazdy to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Data dodania: Jan 10, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0