Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Komputery > Oprogramowanie  

Linki
Sortuj wg :


81. Zarządzanie projektami, kontrola dostępuOferujemy profesjonalne oprogramowanie dla firm, poprzez tworzenie dedykowanych rozwiązań informatycznych oraz ich integrację z już istniejącymi systemami. Naszą specjalnością są systemy zarządzania firmą, planowania, RCP i kontrola czasu pracy oraz kontrola dostępu. Wykorzystując wszechstronne kwalifikacje naszych pracowników, jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć każdy rodzaj oprogramowania. Zapewniamy nasze usługi pod kątem wdrożenia oprogramowania i jego integracji. Oferujemy również stałe wsparcie techniczne oraz informatyczne.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Dec 25, 2009 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

82. Oprogramowanie dla gastronomii - QuadSoftQuadSoft jest producentem oprogramowania gastronomicznego (dla gastronomii, restauracji, barów, kawiarni, pubów i dyskotek) oraz oprogramowania wspomagającego prowadzenie gospodarki magazynowej głownie (lecz nie tylko) w obiektach gastronomicznych. QuadSoft jest także dystrybutorem urządzeń fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne) oraz sprzętu sieciowego (routery, switche, serwery). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Dec 27, 2009 Trafień: 9 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

83. Centrum informacji o ERPMerytoryczne artykuły na tematy związane z systemami informatycznymi dla przedsiębiorstw klasy ERP/MRP II, planowaniem produkcji, strategią operacyjną itp.
Strona porusza wiele tematów rzadko lub wcale nie opisywanych w języku polskim takie jak: wykorzystanie wskaźników PAB, ATP i CTP, mechanizmy RP, RCCP, DRP II i CRP. Na stronie znajdują sie także wskazówki jaki wybrać system ERP, dostępny jest dokładny opis algorytmu MRP. Strona nie zawiera informacji marketingowych a jedynie merytorycznie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Dec 28, 2009 Trafień: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

84. AntywirusAntywirus 2010 F-Secure to program zabezpieczający Twój komputer przed wirusami, robakami i trojanami w sposób o wiele skuteczniejszy niż do tej pory. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu nowatorskich metod heurystycznych opracowanych w naszym laboratorium w Finlandii. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy zatem na naszą stronę www.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Dec 29, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

85. eCatio - system kontroli sieci sprzedażyeCatio to nowoczesny system do wspomagania kontroli sieci sprzedaży, dostępny online, przeznaczony dla przedsiębiorstw posiadających rozbudowaną sieć dystrybucji. Znajdzie również zastosowanie w firmach wykonujących audyty merchandisingowe oraz kontrole spełniania standardów.

eCatio oferuje wsparcie dla audytorów podczas przeprowadzania przez nich wizyt kontrolnych, umożliwiając im gromadzenie informacji na temat odwiedzanych punktów, wypełnianie dokumentów oraz przeprowadzanie testów pracowników. Kadrze kierowniczej zaś dostarcza zaawansowanych narzędzi do raportowania i analiz.

Z pomocą eCatio:
- Zbierzesz wszystkie potrzebne informacje o punktach sprzedaży w jednym miejscu,
- Zaplanujesz i przeprowadzisz audyty punktów,
- Skontrolujesz poprawność ekspozycji, poziom zatowarowania, stopień polecalności produktów oraz utrzymania standardów,
- Zweryfikujesz, czy Twoi partnerzy biznesowi wywiązują się ze swoich zobowiązań,
- Ocenisz poziom obsługi klienta,
- Przeprowadzisz pomiar cen,
- Sprawdzisz wiedzę i kompetencje pracowników,
- W łatwy sposób przeanalizujesz dane tworząc zaawansowane raporty,
- itp.

Dzięki wykorzystaniu aplikacji:
- podniesiesz standard obsługi klienta i poziom kompetencji pracowników,
- oszczędzisz czas,
- podniesiesz efektywność pracy,
- zwiększysz kontrolę nad siecią sprzedaży,
- poprawisz wizerunek firmy w oczach klienta,
a w konsekwencji uzyskasz przewagę konkurencyjną i zwiększysz swoje zyski.

Realizacja systemu eCatio jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej".
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Dec 31, 2009 Trafień: 7 Ocena: 1.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

86. Testkomp.pl - testy oprogramowania, sieci komputerowe, strony internetoweTestkomp.pl - świadczy outsourcing IT dla firm, testy oprogramowania komputerowego: programów, gier, portali, stron internetowych, baz danych. Wykonujemy testy funkcjonalne, akceptacyjne, jednostkowe, instalacyjne, systemowe, regresyjne, baz danych, zgodności, obciążeniowe i wydajnościowe, post-awaryjne, automatyczne.
Wykonujemy również serwis komputerów, instalacji, aktualizacji oprogramowania.
Piszemy, pozycjonujemy strony internetowe.
Firmę Testkomp.pl tworzy zespół osób mających duże doświadczenie w zakresie zapewnienia jakości oprogramowania w dużych projektach informatycznych, głównie z sektora elektroniki i automatyki.

Pracownicy TESTKOMP.PL przez wiele lat pracowali z wykorzystaniem najnowszych technologii do testów, w oparciu o normę ISO 9001.

Testowanie oprogramowania to nasza pasja.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Dec 31, 2009 Trafień: 10 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

87. Video KursySłyszałeś o Video Kursach? Pewnie nie! Żałuj, ponieważ jest to jedna z najszybszych dróg przekazu wiedzy informatycznej. Aktualnie posiadamy video kursy tworzenia stron www, programowania oraz matematyki. Możesz nauczyć się języków programowania takich jak C++, Java, Pascal. Możesz także nauczyć się tworzyć strony www w xhtml, css, php, javascript i wielu innych. Jeżeli masz problemy z matematyką, także mamy dla Ciebie kursy z działów logiki, zbiorów oraz algebry. Wszystkie kursy napisane są przez Arkadiusza Włodarczyka - młodego człowieka przez co język w video kursach jest łatwy do zrozumienia dla każdego!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Jan 20, 2010 Trafień: 7 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

88. Polskie Forum o Systemie LinuxNiedawno powstałe polskie forum o systemach z rodziny Linux. Szybka pomoc, poradniki, miła atmosfera. Czytelnie zbudowany theme. Forum stoi na hostingu LinuxPL.com i na skrypcie MyBB co zapewnia stabilną pracę bez żadnych awarii. Jedyne takie forum... Najnowsze wiadomości ze świata Linux, Unix. Jesteśmy nastawieni pozytywnie na każde modyfikacje by zapewnić naszym userów wygodę. Strona istnieje od 5 Grudnia lecz już się rozkręca. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Jan 27, 2010 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

89. Symcom oprogramowanieNa stronie programy do fakturowania oraz tworzenia sklepów internetowych. Program e-BizNET przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie oraz nowe szablony e-sklepu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Feb 16, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

90. Aplikacje na komórkęChcielibyśmy zachęcić Ciebie do zobaczenia sklepu internetowego www.bMobi.pl , który sprzedaje popularne aplikacje na komórkę. Nasz sklep internetowy oferuje software wiodących na rynku producentów oprogramowania na wszystkie popularne systemy operacyjne telefonów komórkowych, w tym JAVA, Symbian, Windows Mobile i Android. Przekonaj się sam! www.bmobi.pl
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Data dodania: Feb 18, 2010 Trafień: 15 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0