|
|
Inne wpisy w Biznes i ekonomia |
| 1. |
Geomata AB - Zbrojona, geokrata, geosyntetyki - stabilizacja gruntu
|
|
|
AB Eksport - Import - geokrata, geosyntetyki, geomata zbrojona. Producent Geokraty komórkowej służącej do umacniania skarp i stabilizacji podłoża. Geokrata zbrojona należy do grupy geosyntetyków wykonana z zespołu taśm perforowanych lub nie perforowanych o dużej gęstości HD-PE wzmocnionych włóknem szklanym.
|
| 2. |
nowy VAT
|
|
|
Dowiedz się co czeka Cię po nowym roku. Czytaj o nowych ustawach i zmianach w prawie, a zwłaszcza o nowym podatku VAT. Dowiedz się ile i za co będziesz musiał zapłacić więcej i gdzie w takich okolicznościach najlepiej szukać oszczędności. Dowiedz się dlaczego jak zwykle to my, szarzy podatnicy, musimy ponosić konsekwencje za długi państwa. Podajemy również prognozy ekonomistów, którzy patrząc bardzo realistycznie na naszą sytuację, nie wróżą końca podwyżek.
|
| 3. |
Piorun Service
|
|
|
Dzięki piorunochronom i zabezpieczeniom przeciwprzepięciowym uzyskujemy bezpieczeństwo i ochronę naszego życia i mienia.
Specjalizujemy się od 2000 roku wyłącznie w tradycyjnych instalacjach odgromowych. Dzięki specjalizacji czasy realizacji wynoszą 3-4 dni. Na terenach zagospodarowanych prace ziemne prowadzimy wyłącznie ręcznie.
Nie pobieramy żadnych zaliczek, a rozliczenia dokonujemy po pomiarach i wystawieniu protokołu.
Nasz adres: http://www.piorunservice.pl/
|
| 4. |
Biuro Fachowych Tłumaczeń
|
|
|
Biuro Fachowych Tłumaczeń działa na terenie całej Unii Europejskiej.
Nasza firma specjalizuje się tylko i wyłącznie w tłumaczeniach technicznych i specjalistycznych. Realizujemy trudne i ciężkie projekty wymagające koordynacji i kompetencji. Tłumaczymy instrukcje techniczne, teksty naukowe, medyczne a także literackie. Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione.
|
| 5. |
Walutomat
|
|
|
Walutomat.pl to społecznościowy system wymiany walut pomiędzy użytkownikami Internetu, który pozwala na eliminację pośrednictwa banków i kantorów. Waluty wymieniane są po kursie średnim, bez tzw. spreadu (różnicy pomiędzy kursem kupna i sprzedaży), co pozwala na oszczędności rzędu 2-3 proc. wartości transakcji.
|
|
|