Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3416
Firmy wg branży 8526
Internet 4272
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Posadzki chemoodporne
ID linku 1001
Tytuł Posadzki chemoodporne
Url http://www.connector.pl
Opis Żywice poliestrowe to specyficzne tworzywo produkowane w oparciu o bazę składników naturalnych w połączeniu z różnego rodzaju poliestrami. Jest to grupa żywic tak zwanych syntetycznych. Żywice poliestrowe to także doskonały kompozyt. Charakteryzują się one bowiem dużą wytrzymałością, sztywnością. Są one trudniej topliwe i bardzo twarde, dlatego też stanowią bardzo użyteczny składnik takich produktów jak: kity, szpachle, kleje, mieszanki do tworzenia wytłoczek oraz do produkcji elementów różnego rodzaju galanterii.
Nasza firma oferuje Państwu właśnie tego typu produkty: trwałe, najwyższej jakości oraz o bardzo różnorodnym zastosowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe connector   Formy silikonowe   Impregnaty silikonowe   kauczuki   posadzki   Posadzki chemoodporne   Posadzki epoksydowe   Posadzki przemysłowe   Posadzki żywiczne   Mata szklana   Tworzywa sztuczne   Żywice poliestrowe
Data Apr 6, 2009
Imię kontaktowe Tomasz Koli
Email wyślij email do Tomasz Koli
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. Płytka
  Sklep Twoje-plytki.pl z wieloletnią tradycją, zajmuje się sprzedażą glazury, kafelków, płytek ceramicznych przez internet oraz stacjonarnie. Wysyła przesyłki na całą Polskę: Lublin, Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Opoczno. Nie masz pomysłu jak zaaranżować łazienkę ? Nie wiesz gdzie ustawić wannę ,prysznic ,umywalkę ? Skontaktuj się z Nami, a pomożemy Ci ją zaprojektować.
Kategoria:   Dom > Inne


2. Pompy ciepła
  Eko-tech realizuje swoją działalności w zakresie sprzedaży oraz instalacji pomp ciepła. Oferta dotyczy w szczególności kompleksowych instalacji centralnego ogrzewania oraz Wod-Kan w oparciu o pompy ciepła oraz systemy solarne. Instalowana przez firmę pompa ciepła to urządzenie znanych szwedzkich producentów o bardzo wysokiej produktywności, co daje pewność niezawodnego i wieloletniego funkcjonowania. Firma działa na obszarze całego kraju. Zapewniamy najwyższy stopień obsługi.
Kategoria:   Dom > Inne


3. ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH kominiarz podkowa leśna
  Prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez Zakład kominiarski z Błonia. Oferujemy kompleksowe usługi kominiarskie w najwyższym standardzie. Dbamy o staranne i rzetelne realizowanie naszej pracy zdając sobie świadomość z tego, że od niej zależy bezpieczeństwo naszych Klientów. Sprawdzamy szczelność przewodów wentylacyjnych i kominowych, niedrożne- udrażniamy oraz przywracamy prawidłowy ciąg spalin lub cyrkulację powietrza w wentylacji. Chętnie podejmujemy długofalową współpracę ze spółdzielniami mieszkaniowymi, gwarantując kompleksową opiekę kominiarską. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Dom > Inne


4. Odbiory instalacji elektrycznych.
  Pomiary elektryczne instalacji w domach, biurach, fabrykach. W nowych budynkach oraz istniejących. Na stronie między innymi informacje kiedy są potrzebne badania, kiedy są wymagane przez prawo budowlane lub energetyczne, kto może je przeprowadzić i jakimi uprawnieniami musi dysponować. Przedstawiono także zakres pomiarów obowiązkowych i okresowych w Polskich Norm.
Kategoria:   Dom > Inne


5. EKOB TBA - preparaty do szamb
  Gliwicka firma EKOB TBA swoją działalność opiera na dystrybucji oraz sprzedaży specjalistycznych biopreparatów o bogatej palecie zastosowań w przemyśle oraz warunkach domowych. Preparaty zawierają dobrze skomponowane mikroorganizmy oraz enzymy, związane na nośnikach mineralnych, które umożliwiają efektywne i bezpieczne przetworzenie zanieczyszczeń w nieszkodliwe związki naturalne. EKOB TBA proponuje wysokiej jakości środki do biodegradacji zanieczyszczeń w zróżnicowanych środowiskach – począwszy od oczyszczalni przemysłowych, poprzez komunalne i przydomowe, a skończywszy na szambach. W asortymencie znajdują się m.in. biopreparaty do kompostowania, nitryfikacji, bioremediacji gruntów, rekultywacji oczek wodnych, a także ekologiczne środki czystości.
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0