Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
4C Future
ID linku 10061
Tytuł 4C Future
Url http://4cf.pl
Opis Zarówno w dużych jak i małych firmach spotykamy profesjonalnych menadżerów, którym brakuje łatwo i szybko dostępnych, zaawansowanych analiz ekonomicznych i biznesowych niezbędnych do zarządzania przedsiębiorstwem. 4C Future opracowuje potrzebne im rozwiązania, które przyczyniają się m.in. do lepszej kontroli nad kosztami i przynoszą firmom w krótkim czasie bardzo wymierne korzyści.
Doświadczenie w tworzeniu dostosowanych do indywidualnych wymogów danej firmy rozwiązań pozwala analitykom z 4C Future dostarczać rozwiązania spełniające faktyczne potrzeby klientów. Nasze narzędzia umożliwiają m.in.:
• monitoring marż produktów,
• planowanie budżetu,
• prognozowanie sprzedaży,
• sprawdzanie odchyleń kosztów,
• wskazywanie źródeł oszczędności.
Naszą ofertę kierujemy w szczególności do:
• Firm produkcyjnych
• Firm z branży spożywczej
• Firm medycznych
• Firm motoryzacyjnych
• Organizacji oraz instytucji pozarządowych
Nasza oferta uwzględnia potrzeby firm na różnym poziomie rozwoju i różnej wielkości.
Sprawiamy, że kontrola kosztów w firmie staje się prosta i efektywna. Nie tworzymy skomplikowanych, kosztownych w obsłudze i wdrożeniu rozwiązań. Nasze systemy są łatwe w użytkowaniu, bazujemy na najnowocześniejszych trendach w zarządzaniu. Nie zostawiamy też firmy z jednorazowym raportem. Nasze rozwiązania pozwalają na bieżący, stały monitoring, co pozwala na wychwytywanie w porę istotnych zdarzeń i odchyleń kosztów, przekładając się na wymierne korzyści finansowe. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w realizacji takich systemów, a najlepszym dowodem ich skuteczności są opinie naszych klientów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe analiza ekonomiczna   analiza finansowa   budżet firmy   efektywność   wydatki firmy   zyski   zyski ekonomiczne   zyski firmy   zyski przedsiębiorstw   prognozowanie
Data Jul 29, 2010
Imię kontaktowe Piotr
Email wyślij email do Piotr
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. GOŁĘBSKI organizacja pogrzebu Gorzów Wielkopolski
  Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego swoje profesjonalne usługi pogrzebowo-kamieniarskie świadczy zakład „GOŁĘBSKI”. Zajmujemy się kompleksową organizacją ceremonii, międzynarodowym oraz krajowym transportem zwłok a także załatwianiem formalności i pomocą w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Prowadzimy również sprzedaż trumien, urn, wieńców, krzyży oraz odzieży żałobnej. Jesteśmy rzetelną oraz doświadczoną firmą działającą zgodnie z zasadą zrozumienia, współczucia oraz poszanowania godności zmarłej osoby. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie umieściliśmy więcej szczegółów dotyczących działalności firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. ELŻBIETA SZYMSZAL biuro rachunkowe Sosnowiec
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego Elżbiety Szymszal, które znajduje się w Katowicach. Funkcjonujemy w branży rachunkowej od 1992, mamy zatem duże doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy Państwu pełną obsługę księgową: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie ksiąg rachunkowych, pełna obsługa kadrowo-płacowa, rozliczanie z ZUS, roczne rozliczenia PIT i CIT a oprócz tego doradztwo rachunkowo-podatkowe. Gwarantujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. HYDRO-GAMA szybkozłącza hydrauliczne Ostrów Wielkopolski
  Przedsiębiorstwo Hydro-Gama z Ostrowa Wielkopolskiego od kilkunastu lat powiązana jest z branżą hydrauliki siłowej. Firma specjalizuje się w profesjonalnych remontach elementów hydraulicznych, mieszczących się w maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym bądź urządzeniach przemysłowych. Jej usługi zawierają ponadto odbudowę siłowników na bazie dokumentacji, obróbkę skrawaniem, naprawy układów hydraulicznych czy też ich modernizację. Oprócz tego, przedsiębiorstwo prowadzi dystrybucję wysokiej klasy części zamiennych. Dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu, Hydro Gama zapewnia najwyższą jakość usług. Na stronie internetowej mogą Państwo zapozna się z całą ofertą przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Zabezpieczenia Przeciwpożarowe
  Firma STAWOZ istnieje na rynku od 1999 roku i może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w zakresie opracowywania i wykonywania systemów przeciwpożarowych oraz wentylacyjnych w blokach mieszkalnych, małych oraz dużych obiektach o charakterze komercyjnym i w instytucjach. Wszystkie realizowane projekty spełniają rygorystyczne normy ppoż.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Profit - Centrum Finansowo-Księgowe w Sochaczewie
  Centrum Finansowo-Księgowe Profit oferuje Państwu kompleksową obsługę podatkową, księgową, kadrową i płacową. Sposób kontaktu z naszym biurem ustalamy indywidualnie.

Nasi klienci są na bieżąco informowani o sytuacji ekonomicznej firmy, dostają także wszystkie prawnie wymagane raporty i zestawienia, ułatwiające podejmowanie decyzji finansowych.

Osoby, które rozpoczynają działalność gospodarczą uzyskują pomoc w założeniu firmy oraz poradę dotyczącą najkorzystniejszej formy opodatkowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0