Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6173
Dom 3350
Firmy wg branży 8367
Internet 4174
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 334
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3015
Zwierzęta i rośliny 318
Rynny
ID linku 1010
Tytuł Rynny
Url http://www.transdach.pl/
Opis Nasza firma oferuje dachy i rynny najlepszej jakości. Przy budowie swojego domu powinno się zwrócić uwagę na używanie jak najlepszych materiałów do budowy. Więc warto odwiedzić naszą stronę. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy. W naszej ofercie mamy dostępne akcesoria dachowe, systemy rynnowe, materiały izolacyjne, schody strychowe także wiele innych przydatnych produktów.
Kategoria Dom > Remonty
Słowa kluczowe dachy   rynny
Data Apr 6, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Remonty
1. FLIZ KOM gładzie gipsowe
  Fiz-kom od 1994 specjalizuje się w układaniu płytek ceramicznych, wykonywaniu hydroizolacji oraz okładzin basenów. Zyskane przez ten czas doświadczenie pozwala profesjonalistom firmy wystrzegać się popełniania błędów w czasie przeprowadzania zleconych im prac. Doświadczenie i zdobyte przez nich kwalifikacje pozwalają również skrócić czas wykonywania prac, co z kolei wpływa na minimalizację kosztów. Firma poza wyszczególnionymi już usługami wykonuje szeroki wachlarz usług związanych z prowadzeniem prac
wykończeniowych, remontowych oraz modernizacyjnych wnętrz. Dzięki wykorzystywaniu materiałów jedynie renomowanych firm i współpracy ze sprawdzonymi partnerami firma jest w stanie zapewnić wysoką jakość wykonanych prac. Jakość tą potwierdza wystawianą przez siebie gwarancją. Więcej wiadomości znajduje się na stronie.
Kategoria:   Dom > Remonty


2. INSELEKT usługi elektryczne i usługi remontowo-budowlane
  Firma inselekt świadczy wysokiej jakości usługi elektryczne oraz usługi remontowo-budowlane w konkurencyjnych, dostosowanych indywidualnie do każdego klienta cenach. Firma INSELEKT wykonując elektroinstalacje, wykonuje także pomiaryelektryczne, instalacje odgromowe, instalacje wideodomofonowe, alarmy, instalacje przyzywowe w szpitalach, instalacje alarmowe. INSELEKT to również usługi budowlano-remontowe i wykończenia wnętrz: kafelkowanie, malowanie, sufity podwieszane, oświetlenie, gładzie gipsowe i inne. Zaprazamy do korzystania z naszych usług
Kategoria:   Dom > Remonty


3. Malowanie hydrodynamiczne, tapety natryskowe Gotele
  Jesteśmy firmą z branży remontowej z dużym doświadczeniem, zajmującą się nowoczesnymi technikami malarskimi. W realizacji wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania spełniające wymagania obecnych trendów, które pozwalają zaoszczędzić czas naszych klientów. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych jak i firm. Posiadamy bogatą ofertę najnowszych technik malowania a naszą specjalnością są głównie tapety natryskowe oraz malowanie metodą hydrodynamiczną. Oferujemy malowanie agregatem hydrodynamicznym, tapety natryskowe Gotele. Malowanie wnętrz: hoteli, hal, magazynów, garaży podziemnych, mieszkań, domów, białkowanie itp. Malowanie elewacji, dachów. Natryskiwanie gotowych mas szpachlowych - gładzi. Malowanie farbą lateksową, olejną, emulsyjną, akrylową, a także tapety natryskowe GOTELE.
Kategoria:   Dom > Remonty


4. Remonty mieszkań Wrocław
  Kompleksowymi remontami domów i mieszkań zajmujemy się już od ponad 20 lat dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tych właśnie usługach.

Nasze usługi remontowe obejmują prace związane z wykończeniem i całkowitym remontem mieszkań oraz domów jednorodzinnych.

DScorp Daniel Szymański jest to firma świadcząca usługi remontowe na terenie takich miast jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Brzeg i okolice...

Podczas wykonywania usług remontowych mieszkań i domów charakteryzujemy się:

- Rzetelnym wykonaniem zleceń
- Kompleksowym doradztwem
- Pełną fachowością
- Wysoką jakością wykonywanych usług na którą zawsze kładziemy mocny nacisk

Serdecznie Zapraszamy do Współpracy!
Remonty-Wroclaw.pl
Kom. 663-336-665 lub 530-550-540
Kategoria:   Dom > Remonty


5. Tynki maszynowe - Wylewki mixokretem - Malowanie natryskowe
  Firma OTTO zajmuje się pracami tynkarskimi, w szczególności tynkami maszynowymi, wylewkami miksokretem i malowaniem natryskowym.
Głównym profilem działalności firmy są usługi budowlane ze szczególnym ukierunkowaniem na wszelkiego rodzaju prace tynkarskie (prowadzimy usługi w zakresie profesjonalnego i kompleksowego wykonania tynków nakładanych metodą maszynową, zarówno gipsowych jak i cementowo-wapiennych, również zacieranych na gładko), posadzkarskie (oferujemy państwu wykonanie wylewek przy pomocy agregatów zwanych mixokretami).
Do tej pory wykonaliśmy prace na dużych obiektach użyteczności publicznej, obiektach developerskich i prywatnych domach jednorodzinnych.
Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz rzetelność wykonanych zleceń.
Kategoria:   Dom > Remonty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0