Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
www.8marca.eu
ID linku 10258
Tytuł www.8marca.eu
Url http://www.8marca.eu
Opis Dlaczego 8 marca? Są dwie interpretacje odnośnie daty 8 marca w roli Dnia Kobiet, obie związane
z działaniami kobiet. Pierwsza odwołuje się do uczczenia ofiar krwawo stłumionego strajku
robotnic, o którym mowa wyżej. Druga zaś dzień ten łączy z walką angielskich sufrażystek o
polityczne prawa. 8 marca to strona, dzięki której mężczyźni mogą pamiętać o kobietach przez cały
rok. To doskonałe miejsce gdzie kupisz najpiękniejsze kwiaty dla każdej kobiety. Bukiety
tworzyliśmy z pasją tak by zaspokoić najbardziej wybredne kobiece gusta. Wejdź i wybierz coś dla
ukochanej kobiety. Jeśli kwiaty nie są dla niej najlepszym prezentem wybrać u nas możesz
czekoladki, maskotki oraz inne prezenty. www.8marca.eu jest do waszej dyspozycji.
Kategoria Zwierzęta i rośliny > Rośliny
Słowa kluczowe Kwiaciarnia   Bukiety   Kompozycje   Kwiaty doniczkowe   Upominki   Czekoladki   Bielizna   Wina   kwiaty za granicę   kwiaty do polski   kwiaciarnia internetowa   wyślij kwiaty   kwiaty przez Internet   8 marca   Dzień Kobiet
Data Aug 12, 2010
Imię kontaktowe tomek
Email wyślij email do tomek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zwierzęta i rośliny > Rośliny
1. E-BerryAndMore.com - krzewy owocowe
  Nasza szkółka krzewów owocowych działa na polskim rynku już od 1965 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższej jakości krzewy owocowe oraz rośliny owocowe, które hodujemy w doniczkach 1 litrowych. Nasze krzewy są dwuletnie. Zapewniamy rozmnażanie krzewów, które oparte jest na najwyższych standardach jakościowych oraz najnowocześniejszych technologii. Wszystkie nasze rośliny są d stałą kontrolą fitosanitarną Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Zapewniamy sprzedaż roślin poprzez nasz sklep internetowy oraz bezpieczne dostawy roślin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


2. Kwiaty, Upominki, Kwiaciarnia AMOR Kraków
  W naszej kwiaciarni internetowej odnaleźć można wszystko, co związane jest z kwiatami. Poczynając od czarujących bukietów, imponujących kompozycji, a kończąc na pięknych koszach kwiatowych. Oferujemy także dodatki do kwiatów takie jak słodkie czekoladki,czy urocze pluszowe maskotki. Zamówione u nas prezenty dostarczane są bezpłatnie na terenie Krakowa. Nasz kurier kwiatowy zawsze spotyka się z radością i zadowoleniem obdarowanych osób, gdyż kwiatowa niespodzianka jest zawsze mile widzianym prezentem.Kwiaciarnia Internetowa Amor Kraków ZAPRASZA.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


3. Szkółka Roślin Ozdobnych - krzewy ozdobne
  Fachmanów zajmujących się sprzedażą roślin, planowaniem i utrzymywaniem skwerów oraz inne gospodarstwa szkółkarskie zaprasza do kooperacji Szkółka Roślin Ozdobnych Urszuli i Mieczysława Śnieżków. Jednakowo mile widziani są u nich nabywcy detaliczni, którym często służą pomocą, dzielą się wiedzą i doradzają. W swojej szkółce Urszula i Mieczysław Śnieżkowie posiadają aktualnie powyżej 400 gatunków roślin. Są wśród nich zarówno drzewa i krzewy liściaste, jak i iglaste, rekomendują także wielgachny wybór gatunków i odmian do nasadzeń miejskich i przydrożnych, charakteryzujących się dużą tolerancją na warunki środowiskowe, prostotą uprawy oraz wysoką mrozoodpornością. Mają u siebie także coś dla wielbicieli roślin, którzy jednak z braku ogrodu zazieleniają tarasy i balkony. Propozycję mają pełną interesujących odmian, w tym liczne szczepionych i formowanych do ustanawiania nowoczesnych aranżacji ogrodowych, a także znane i cenione od lat typowe odmiany na szpalery i skarpy. Więcej detali dotyczących swojej oferty umieścili na stronie internetowej.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


4. Clematisy
  Interesują Cię najlepsze sadzonki krzewów, byliny, czy pnączy? Wobec tego jesteś w doskonałym miejscu. Profesjonalny sklep ogrodniczy Floramis pomoże Ci w zakupach, bowiem w naszej ofercie znajdziesz szereg wspaniałych rozwiązań, na których na pewno się nie zawiedziesz. Szczegółowe dane już teraz na naszej stronie www.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


5. Kwiaty doniczkowe
  Jeśli nie wiesz jak pielęgnować kwiaty doniczkowe, które marnieją Ci w domu, skorzystaj z dobrodziejstw sieci i wyszukaj niezbędne Ci informacje. Wiele rzeczy dowiesz się przeglądając encyklopedie lub fora ogrodnicze. Może podobne objawy miały okazy innych użytkowników sieci, sprawdź jakie zabiegi pomogły ich kwiatom doniczkowym przeżyć, skorzystaj z cennych rad.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0