|
Apartamenty 'Silesia' - Noclegi w centrum Katowic
|
ID linku |
10265 |
Tytuł |
Apartamenty 'Silesia' - Noclegi w centrum Katowic |
Url |
http://www.apartamenty-katowice.pl |
Opis |
Noclegi w centrum Katowic. Apartamenty to najlepsza alternatywa dla hoteli w Katowicach.
Nasze mieszkania są bardzo dobrze wyposażone: telewizja cyfrowa, internet bezprzewodowy, aneks kuchenny, łazienka, żelazko, mikrofalówka, suszarka do włosów, ... itd
Apartamenty mieszczą się w wyremontowanej kamienicy. W pobliżu znajduje się winiarnia Marka Konrada, parking strzeżony, Galeria Sera, Sushi bar.
Zapraszamy |
Kategoria |
Turystyka > Noclegi |
Słowa kluczowe |
noclegi apartamenty hotele hostele katowice |
Data |
Aug 15, 2010 |
Imię kontaktowe |
Tomasz |
Email |
wyślij email do Tomasz
|
Napisz recenzję
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Zgłoś błędny link
|
Inne wpisy w Turystyka > Noclegi |
1. |
Półwysep helski - restauracje, bary. Hel, Jastarnia, Władysławowo
|
|
Wakacyjny serwis gastronomiczny. Wykaz najciekawszych punktów gastronomicznych na półwyspie helskim. Restauracje, Pizzerie, Puby, Bary w Helu, Jastarnii albo Władysławowie. Szukasz miejsca gdzie dobrze zjeść, spędzić czas, wypić piwo lub dobrze się bawić ? Przeczytaj opinie innych bywalców nadmorskich obiektów gastronomicznych i zobacz jak je oceniają. Na stronie znajdziesz także nowości, zdjęcia, kalendarz imprez, wydarzenia wakacyjne.
|
2. |
Władysławowo tel.512344279 WAKACJE-Willa Małgośka
|
|
Władysławowo tel.512344279 WAKACJE-Willa Małgośka
Zapraszam na wczasy,weekendy,urlop,mily wypoczynek nad morzem.Obiekt polozony jest w malowniczej ,cichej ,spokojnej idealnej na wypoczynek dzielnicy Wladyslawowo-Cetniewo,znany jako dzielnica wczasowa.Do plazy tylko 400m,plaza we Wladyslawowie jest czysta,piaszczysta,no i szeroka,z łagodny zejsciem na plaze.Tuz obok polozony jest Osrodek sportowy Cetniewo,w którym znajduje sie basen kryty ogólniedostepny, gabinet odnowy biologicznej,jazzuzi, obok znajduje sie glowny deptak ul.Spokojna na ktorej znajduje sie jarmark morski, Aleja Gwiazd. Lokalizacja obiektu Willa Malgoska,jest bardzo dobra,pozwoli panstwu na zwiedzenie bliskich okolic ,rowniez turystycznych. Dla gosci przygotowane mam Pokoje ORZEWANE- 2,3,4osobowe, z pelnym wezlem sanitarnym, czajnik, sprzet plazowy, telewizja kablowa(bajki dla dzieci: mini mini, cartoon network)balkony w wiekszosci pokojach. Kuchnia dla gosci kompletnie wyposazona -ogolniedostepna.Na podworku altan z telewizorem,z zabawkami dla dzieci (zjedzalnai, hustawka, pilkarzyki, rzutki ,traktorki do pojerzenia po podworku..itp..) Gril-meble ogrodowe. Władyslawowo to gmina w woj.pomorskim,w powiecie puckim. Jest to miasto portowe - w miesiacach letnich z portu mozna wyplynac w rejs po morzu - grupowo lub idiwidualnie statkiem, mozna plynac w rejs na wedki lub lowic ryby na molo, jest to ulubione miejsc spacerowiczow i wedkarzy. Nasza najlepsza wizytowka sa wczasowicze, którzy bardzo chetnie powracja, no i polecaja moja kwaterę.
Willa Malgoska -prosze DZWONIC i zwiekszyc grono zadowolonych gosci -ZAPRASZAM -TEL.0512344279 LUB 0586742680 UWAGA-OSTATECZNEJ REZERWACJI DOKONUJE SIE POPRZEZ WPLACENIE ZALICZKI NA KONTO ,LUB ADRES DOMOWY-NUMER KONTA PODANY W KONTAKT
|
3. |
PENSJONAT DAWIDEK noclegi
|
|
Komfortowo urządzone pokoje, wnętrza w typowym góralskim stylu, stół suto zastawiony regionalnymi przysmakami? Tak właśnie wyglądać może Twój urlop w Pensjonacie Dawidek w Zakopanem. Pragnąc zapewnić swoim gościom jak najlepsze warunki, przygotowaliśmy kompletnie wyposażone pokoje, każdy z własną łazienką, telefonem, radiem, TV. Znajdują się one w dwóch stylowych obiektach: Pensjonacie Dawidek Pardałówka oraz drewnianej willi Dawidek - Jaszczurówka. Do Państwa dyspozycji oddajemy także zagrodzony parking, grilla, saunę fińską a także kafejkę oraz barek. Zapraszamy też do wyprawienia u nas imprez firmowych bądź konferencji - posiadamy stosowne zaplecze, a nasza obsługa nie tylko umili czas, lecz też przygotuje niesamowite atrakcje, jak pieczenie prosiaka czy też występ góralskiej kapeli. Więcej dokładnych informacji znajdą Państwo na
|
4. |
Nocuj-online.pl Najwygodniejsza baza noclegowa
|
|
W naszym serwisie, gdzie znajdziesz obszerną bazę obiektów
noclegowych na terenie całej Polski. Jeżeli prowadzisz swój własny
obiekt noclegowy masz możliwość wprowadzenia swojej oferty do naszej
bazy.
Zaplanuj swój wypoczynek w najlepszy sposób dzięki naszemu serwisowi.
Przeglądaj oferty dzięki menu lub skorzystaj z wyszukiwarki
zaawansowanej i znajdź wymarzony obiekt do spędzenia swojego urlopu!
|
5. |
Krościenko
|
|
Trzy Korony (982 m.n.p.m ) jest najwyższym szczytem Pienin Właściwych ( Pienin Środkowych ). Aby dostać się w Pieniny należy dojechać do Krościenka nad Dunajcem lub do Sromowiec Niżnych. Wycieczkę pieszą na Trzy Korony rozpoczynamy w Krościenku nad Dunajcem.
Żółtym szlakiem z rynku w Krościenku idziemy na Trzy Korony. Kierując się na Trzy Korony polecamy noclegi w Willi MARIA. Willa znajduje się w spokojnej willowej dzielnicy Krościenka. Posiada pokoje 2, 3, 4, 2+2 osobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkony. Przed willą jest duży bezpłatny parking dla aut, miejsce na grilla, ławki, stół, krzesła, huśtawka. Koło budynku przebiega szlak na Sokolicę. Jest przejście do Dunajca.
|
|
|