Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
reklama prasowa
ID linku 1028
Tytuł reklama prasowa
Url http://www.pemape.pl
Opis Agencja reklamowa full service PeMaPe oferuje kampanie reklamowe, kreacje multimedialne, prezentacje multimedialne, reklamy prasowe, projekty, atl, btl. Warszawa to główne miasto w jakim działamy, ale nie boimy się wyzwać i podejmiemy się każdego projektu. Zapraszamy na zapoznanie się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej, a także na udział w eventach organizowanych przez naszą agencję reklamową.
Kategoria Firmy wg branży > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe agencja reklamowa warszawa   btl   atl   public relations warszawa   multimedia warszawa   prezentacje multimedialne   kreacja multimedialna   projekty warszawa   reklama prasowa   animacje 3D   kampanie warszawa   eventy warszawa   agencja full service
Data Apr 7, 2009
Imię kontaktowe Tomek
Email wyślij email do Tomek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Agencje reklamowe
1. Stoiska targowe Extend Vision
  Firma Extend Vision to światowy lider marketingu wystawienniczego. Firma specjalizuje się w zabudowie targowej czyli projektuje profesjonalne stoiska targowe, systemy wystawiennicze. Ponadto w ofercie stojaki reklamowe, roll up, standy, posy, ścianki, wszystko co potrzebne na profesjonalne stoisko targowe. Innowacyjny i nowatorski design, wyjątkowa jakość produktów, nieszablonowa obsługa klientów to istota działalności Extend Vision.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


2. Agencja Reklamowa Poznań
  Jesteśmy agencją reklamową oferującą najszersze spektrum działań w mediach. Zasięg działań przekracza tygiel form ATL , sięgając mediów interaktywnych, a także dalej - na działania inter i intranetowe, gdzie znajdzie się pole do wdrażania aplikacji zaprogramowanych na potrzeby klienta.Działamy przede wszystkim marketingowo. Analizujemy sytuację rynkową, badamy umiejscowienie marek w danym tyglu działalności, oceniamy ich potencjał, tworzymy scenariusze działań dla wybranej marki oraz możliwe strategie rozwoju konkurencji. Dla nas marka jest zjawiskiem. Tworzymy ją z myślą o jej funkcjonowaniu w danym kontekście rynku, w danej sferze koniunktury gospodarczej. Marka nie może być wyizolowana z rzeczywistości, istnieć sama dla siebie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


3. Projektowanie graficzne
  Agencja reklamowa Fooz.pl w Katowicach powstała po to, żeby przyjść z pomocą Twemu biznesowi w wykreowaniu jego niepowtarzalnego oblicza i odróżnieniu się spośród innych. Wyjątkowo interesujemy się tym, by przedsiębiorstwo dało się zobaczyć w sieci – obszarze w którym ludzie postanawiają czyje usługi zarekomendują i z czyich usług będą korzystać. Nasza praca jest naszą pasją, dzięki czemu wszystkie rzeczy które tworzymy są naprawdę należycie oraz dokładnie zrobione.

Dzięki naszym świadczeniom, zaprojektujecie od podstaw wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Przypatrzymy się Twoim rywalom jak również określimy grupę ostateczną interesantów. Razem stworzymy sposób kontaktu z konsumentami, a potem weźmiemy się za zrobienie logotypu, biletu wizytowego, serwisu internetowego oraz reszty ważnych spraw. Za sprawą tego zdobędziecie identyfikację wizualną, pozwalającą na zdefiniowanie wartości i pozycji firmy.

Zajmujemy się też fotografią oraz świadczymy usługi z dziedziny fotografii promocyjnej, fotografii budownictwa i wnętrz, zdjęć artykułu, sesji wizerunkowych, fotografii firmowych, internetowych wycieczek, przygotowania wersji emisyjnej jak również robienia sesji fotograficznych. Jesteśmy świadomi tego, że obraz demonstruje częściej o wiele więcej niż słowa, więc do jego stworzenia przywiązujemy całkowitą wagę, dbając o to, aby komunikat był jak najbardziej odpowiedni.

Posiadając świadomość tego, że w dzisiejszych czasach promocja i reklamowanie przedsiębiorstwa przechodzą do internetu, chętnie umiejętnie weźmiemy się za Twoją stronę www i strategię reklamową w internecie. Na skutek tego, Twoje przedsiębiorstwo będzie mogło się kształtować, zaznaczając swoje uczestnictwo w rzeczywistości nowych technologii. Tworzymy i nadzorujemy aktualizacje stron internetowych, analizę statystyk, pomiar ruchu, obserwację firmy w sieci, wprowadzanie akcji e-marketingowych, pozycjonowanie, kampanie adwords, kampanie zwrócone do jednostek które odwiedziły już Twoją stronę www, PR i ePR.

Zapraszamy ludzi zaintrygowanych naszą ofertą do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Działamy na obszarze całej Polski, a na życzenie klientów w zasięgu woj. śląskiego reprezentant firmy dojedzie do Państwa. Warto również odwiedzić naszą witrynę internetową www.fooz.pl, gdzie możecie zaznajomić się z naszą całą ofertą oraz przykładowymi pracami. Można także odwiedzić nas osobiście w biurze handlowym przy ulicy Dąbrówki 10 na terenie Katowic. Nowych interesantów zapraszamy także do kontaktu pod nr tel. 517 151 829 i adresem poczty elektronicznej michal@fooz.pl albo biuro@fooz.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


4. Pogotowie Gadżetowe
  Upominki, gadżety reklamowe,tekstylia,ceramika i wiele innych produktów z logiem Twojej firmy...
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe
Biznes i ekonomia > Marketing
Firmy wg branży > Odzież


5. Reklama Lublin
  Dla wszystkich osób szukających firmy oferującej zrealizowanie kompletnej kampanii reklamowej, rekomendujemy naszą firmę funkcjonującą pod frazą reklama Lublin. Nasze zaangażowanie w każdy projekt a także atrakcyjne warunki współpracy ceni wielu klientów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na nasza stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0