Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Programy dla biur nieruchomości Kraków
ID linku 10395
Tytuł Programy dla biur nieruchomości Kraków
Url http://nieruchomosci.itbvega.pl
Opis W ofercie znajdziecie Państwo oprogramowanie dla agencji nieruchomości. Nasze oprogramowanie to inwestycja mająca na celu zwiększenie ilości obsługiwanych klientów i usprawnienie obiegu dokumentów w firmie. Dzięki temu żaden klient nie umknie Waszej uwadze i zostanie dla niego dopasowana oferta. Prócz tego dla klientów przygotowane są wygodne narzędzia: wyszukiwarka uproszczona i zaawansowana, powiadamianie o ofertach, notes i wiele innych. Programy umożliwia pełną kontrolę nad ofertami i klientami: prowadzenie historii klientów oraz ofert, szybkie sprawdzenie które z ofert i kiedy zostały przedstawione wybranemu klientowi oraz wiele innych pomocnych narzędzi.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe oprogramowanie   program   programy   biuro   biur   agencja   agencji   nieruchomości   pośrednik   pośrednictwo   nieruchomość
Data Aug 22, 2010
Imię kontaktowe Jerzy
Email wyślij email do Jerzy
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Programy na zamówienie
  Jeżeli aplikacja, której używasz w codziennej pracy zawodowej, nie spełnia Twoich oczekiwań, a na rynku oprogramowania nie ma systemu, który spełniałby wszystkie postawione przed nim zadania, to najprawdopodobniej Twoja firma potrzebuje systemu "szytego na miarę". Firma DataDiscovery projektuje, tworzy i wdraża systemy dedykowane, czyli takie, których funkcjonalność jest dostosowana do potrzeb indywidualnego użytkownika. Zlecając stworzenie systemu specjalnie dla Ciebie, masz pewność, że będzie on działał tak, jak tego oczekiwałeś.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Symcom oprogramowanie
  Na stronie programy do fakturowania oraz tworzenia sklepów internetowych. Program e-BizNET przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie oraz nowe szablony e-sklepu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. progeCAD Professional 2009 PL
  Ta strona służy do zapoznania się z programem do projektowania. ProgeCAD służy do rysowania 2D, umożliwia tworzenie, edytowanie wykresów, jakościowe drukowanie. Pracuje z plikami *.dwg oraz *.dxf. Posiada udoskonalone funkcje renderowania do prezentacji. Dysponuje narzędziami do bardziej efektywnej i szybszej pracy. Zapewnia doskonałą kompatybilność z programami AutoCAD® i AutoCAD LT®. ProgeCAD pracuje na bazie IntelliCAD 6.6. Oprócz dokładnego opisu tego programu jest do dyspozycji spis funkcji, które są porównywane z funkcjami innych programów. Tutaj również można pobrać demo wersję lub zamówić pełną licencję za pośrednictwem e-shopu. Jest również forum dyskusyjne, które można wykorzystać w razie jakichkolwiek problemów związanych z instalacją czy działaniem programu. Są także udzielane odpowiedzi na temat nowych wersji i inne.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Analizy ekonomiczne
  BMM jest dynamicznie rozwijąjącą się spółką, której celem jest dostarczanie i wdrażanie oprogramowania dla różnego typu przedsiębiorstw, jednostek opieki zdrowotnej czy administracji publicznej. Proponowane rozwiązania upraszczają analizę danych, system budżetowania. Funkcjonujące są charakterystyczne hurtownie danych, przeprowadzane specjalistyczne szkolenia dla kadr istytucji i organizacji uporządkowywujące ich funkcjonowanie. Niemałą popularnością cieszą się zajęcia obejmujące controling, zwłaszcza rachunkowość zarządcza, która wspomaga efektywniejsze zarządzanie kosztami.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Fhu Aplikomp - oprogramowanie
  Firma zajmuje się realizacją dedykowanych aplikacji baz danych. Tworzymy kompletne rozwiązania usprawniające wprowadzanie danych oraz programy generujące zestawienia i raporty. Zajmujemy się automatyzacją aplikacji Access, Word i Excel z pomocą makr języka VBA. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zdalnej realizacji projektów. Wystawiamy faktury VAT oraz VAT EU.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0