Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Izolacja ścian, cieply dom, docieplanie domów
ID linku 1041
Tytuł Izolacja ścian, cieply dom, docieplanie domów
Url http://energooszczednydom.net
Opis Czy wiesz jak dużą rolę posiada izolacja ścian ? Pozwala ona zdecydowanie wpłynąć na ilość energii która uchodzi przez ściany Twojego domu. Zakładanie izolacji jest podstawowym elementem działania jakim jest docieplanie domów. Jeśli masz zamiar budować to warto dowiedzieć się więcej na temat docieplania, ponieważ pozwala ono realnie zmniejszyć środki przeznaczane na ogrzewania. Także i Ty możesz wybudować cieply dom.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ciepły dom   energooszczędne budownictwo   dom energooszczędny   dom pasywny   materiały dociepleniowe   systemy energooszczędne+   docieplanie domu   audyt energetyczny   projekty domów energooszczędnych   standard energooszczędny   oszczędzanie energii   termomode
Data Apr 8, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Usługi elektryczne Kraków
  Obiektem, działania firmy F.P.U.H HAARP są inteligentne budynki. Jesteśmy obecni na krajowym rynku od 2012 roku.
Proponujemy usługi w obrębie instalacji inteligentnych oraz rozdzielni elektrycznych, instalacji odgromowych i remontów instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych. Nasza firma pracuje na najlepszych narzędziach znanych i znanych na świecie firm a do tego korzystamy z wysokiej klasy oryginalnego sprzętu jak również używamy materiały z górnej półki. Nie proponujemy i nie polecamy naszym klientom tworzyw czy też sprzętu nie posiadającego odpowiednich atestów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. ABC Ytong Budowa domów
  Nowoczesne Budownictwo Jednorodzinne
Domy w technologi Ytong.
Budowa stany surowe i pod klucz.
Od fundamentów po dach
Firma budowlana budowa domów jednorodzinnych z ytonga ekipa budowlana murowanie domów pod klucz cennik ceny koszt robocizny wykonawcy murarze deweloper stany surowe kompleksowe Ytong usługi firma remonty fundamenty garaże pawilony przybudówki rozbudowy
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Granit
  Nasza firma jest producentem chińskiego granitu w różnej kolorystyce. Oferowany przez nas granit jest przez nas polerowany, istnieje jednak możliwość sprowadzenia kruszcu z inną wybraną przez Państwa obróbką.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Atlas Copco ze swoimi maszynami w ofercie firmy Sar-Pol.
  Zakres sprzętu oferowanego przez sklep internetowy Sar-Pol jest niezwykle duży, obfita jest także propozycja z zakresu sprzętu geodezyjnego – nasi klienci mogą znaleźć na łamach strony zestawy do niwelacji oraz masę niwelatorów – kodowych, optycznych, laserowych czy rurowych a ponadto teodolity, drogomierze i dalmierze. Nie zapomnięliśmy również o wykrywaczach i tak użytecznych w pracach geodezyjnych statywach i łatach. Znajdą nas Państwo nie tylko po adresem www.sar-pol.eu ale także na portalu społecznościowym Facebook.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. PPUH Dual Michał Dubiel zadaszenia
  Lubisz zajmować się egzotyczną roślinnością, jednak przeszkadzają Ci w tym warunki pogodowe panujące w naszym kraju? Najprostszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z firmą Dual z miejscowości Jeżowa w województwie śląskim. Z jakiego powodu? Ponieważ jest to firma, której jedną z zasadniczych działalności jest zakładanie ogrodów zimowych. Mogą one pełnić funkcję estetyczną, jak przykładowo oranżerie, ale mogą również służyć do całorocznej uprawy roślin oraz ziół, niezbędnych w każdej kuchni. To jak wykorzystasz tę przestrzeń zależy tylko od Ciebie. Dodatkowo z firmą Dual zdołasz zbudować nad swoim tarasem daszek, przez co powiększysz powierzchnię użytkową swego domu lub mieszkania. Wyposażysz się u nas także w naszej produkcji okna oraz drzwi z aluminium. Propozycję dopełnia obszerny wybór okien z PCV. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0