Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
POSADZKI MASZYNOWO!
ID linku 10564
Tytuł POSADZKI MASZYNOWO!
Url http://www.posadzkimaszynowe-mazowieckie.com.pl
Opis Oferujemy Państwu profesjonalne wylewanie posadzek betonowych metodą półsuchą agregatem do betonu MIXOKRET. Używamy mechanicznych zacieraczek, dzięki czemu uzyskujemy idealnie wypoziomowane, niepylące i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia (panele, płytki, deski, parkiet). Posadzki cementowe wylewane MIXOKRETEM gwarantują wysoką jakość uzyskanej powierzchni (dzięki naniesionym poziomom), również oszczędność kosztów w dalszym przygotowaniu podłóg, np. oszczędność kleju pod terakotę czy niestosowanie już warstw wyrównujących pod panele, deski czy parkiet.

Oferujemy możliwość wcześniejszego obejrzenia wykonanych przez nas prac oraz budowy w celu doradztwa i wyjaśnienia klientowi wszelkich ewentualnych problemów.

OFERUJEMY SZYBKĄ I SOLIDNĄ REALIZACJĘ ZLECEŃ ORAZ KONKURENCYJNE CENY!!!
Kategoria Aktualności > Ogłoszenia
Słowa kluczowe posadzki   wylewki   mixokret
Data Sep 1, 2010
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Ogłoszenia
1. Ogłoszenia
  Ogłaszaj się za darmo i przeglądaj interesujące Cię bezpłatne ogłoszenia drobne z całej Polski pogrupowane czytelnie na dziesiątki najważniejszych kategorii i działów w lento.pl. I zapamiętaj koniecznie ten adres. To nowe miejsce w sieci, które warto odwiedzać. Dzięki niemu możesz szybko nagłośnić swoją ofertę lub – znaleźć to, czego szukasz. Darmowe ogłoszenia możesz dodawać m.in. do kategorii takich jak: Nieruchomości, Motoryzacja, Nauka, Turystyka, Praca, Towarzyskie, Usługi, itp. Serwis ogłoszeniowy podzielony jest na województwa oraz powiaty i miejscowości, dzięki czemu możesz łatwo dotrzeć do grupy najbardziej zainteresowanych twoim ogłoszeniem osób – jeśli to Ty się ogłaszasz lub możesz poszukiwać interesujących Cię anonsów w konkretnym regionie. Wszystko zupełnie za darmo. Wejdź na lento.pl.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia


2. Ogłoszenia Mazurskie - Regionalny portal ogłoszeniowy
  Regionalny serwis ogłoszeniowy skierowany głównie do mieszkańców Warmii i Mazur oraz Suwalszczyzny(warmińsko-mazurskie), ale nie tylko. Każdy może dodać dowolną ilość darmowych ogłoszeń drobnych wraz ze zdjęciami do takich działów jak: Nieruchomości, Turystyka, Praca, Rolnictwo i wielu innych.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia
Turystyka > Agroturystyka
Biznes i ekonomia > e-Biznes


3. program do faktur
  Spróbuj sobie ułatwić zadanie i zacznij zarządzać swoja firmą w sposób elektroniczny. Dzięki naszemu oprogramowaniu z łatwością uporządkujesz sprawy z dokumentacja CRM czy na przykład Fakturami VAT w swojej firmie. Zorganizujesz zadania swoim pracownikom i dzięki temu podniesiesz efektywność działania. Wejdź na naszą stronę internetową po więcej informacji.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia


4. Galeria usług portal usługowo ogłoszeniowy
  Ogłoszenia w Internecie. Jest to portal dla usługodawców oraz
osób
poszukujących wykonawców. Setki kategorii, zdjęcia, możliwość
wyróżniania ogłoszeń, wewnętrzna poczta, osobisty panel zarządzania.

Ogłoszenia w kategoriach remont, edukacja, motoryzacja, nieruchomości,
noclegi i wiele innych
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia


5. Rzeczpospolita nekrologi i kondolencje
  Rzeczpospolita to autoryzowane biuro ogłoszeń. W serwisie można zamówić ogłoszenia drobne, ogłoszenia modułowe (komunikat, przetarg, reklama firmy), nekrolog lub kondolencje. A to wszystko znajdzie się w ogólnopolskim lub warszawskim wydaniu Rzeczpospolitej. Zamówienie na ogłoszenia i nekrologii można składać online przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi konsultanci są do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Każdy może zamówić na stronie komunikat, przetarg,, nekrolog, ogłoszenie modułowe.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0