Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6013
Dom 3292
Firmy wg branży 8207
Internet 4081
Komputery 742
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 893
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 574
Turystyka 1881
Zdrowie i uroda 2914
Zwierzęta i rośliny 316
COMBO-MIX NAGŁOŚNIENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH
ID linku 10651
Tytuł COMBO-MIX NAGŁOŚNIENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH
Url http://www.combo-mix.pl
Opis Nagłośnienie obiektu każdorazowo jest sztuką i wielkim wyzwaniem.
Nie jest STANDARDEM czy NORMĄ.
Jedynie dokładne określenie ilości punktów nagłośnieniowych,
ich odpowiednie rozmieszczenie, oraz charakterystyka parametryczna zastosowanego sprzętu nagłośnieniowego dopasowana INDYWIDUALNIE
dla każdego obiektu, jego kubatury, uwarunkowań akustycznych, pozwoli nam
osiągnąć zamierzony sukces.
Zwracajmy szczególną uwagę na kulturę dźwięku, a stanie się on czystą, krystaliczną przyjemnością.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe nagłośnienie obiektów sportowych   budowlanych   nagłaśniający sprzęt   nagłosnienie imprez   radiowęzeł  
Data Sep 5, 2010
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. B.K.S frezowanie betonu
  Cięcie betonu, odwierty, frezowanie, kucie, szlifowanie, rozbiórki obiektów - te usługi znajdą Państwo w ofercie specjalistycznej firmy B.K.S, która już od wielu lat świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Dysponujemy nowoczesną bazą maszynową, a posiadając wiele rozmaitych urządzeń do cięcia i wiercenia możemy Państwu zagwarantować efektywność i sprawność naszych usług. Wszelkie nasze działania są potwierdzone nie tylko poprzez liczne referencje, lecz przede wszystkim przez ogromnie szerokie grono zadowolonych klientów prywatnych oraz firmowych. Uczestniczyliśmy w takich realizacjach jak budowa Centrum Olimpijskiego oraz Handlowego ?Złote Tarasy? w Warszawie, a także wiele rozbiórek oraz modernizacji o znaczeniu ogólnokrajowym. Posiadamy wszelkie wymagane licencje oraz certyfikaty, toteż mogą być Państwo pewni naszego profesjonalizmu i kompetencji. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Betoniarnia Tomex
  Betoniarnia Tomex to zakład zajmujący się produkcją betonu. Poza produkcją betonu zajmujemy się również produkcją bloczków betonowych oraz świadczymy usługi transportowe. Betoniarnia Tomex to zakład betoniarski oferujący wysokiej klasy beton po najniższych cenach w regionie. Zapraszamy do współpracy
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Narzutka ostrzegawcza
  Chcesz być bezpiecznym na drodze? Firma Lubmar oferuje narzutki ostrzegawcze, które sprzedajemy w różnych rozmiarach zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Narzutka ostrzegawcza jest wykonana z wysokiej jakości materiału i nawet po namoknięciu przez deszcz jest bardzo widoczna dla przejeżdżających kierowców. Narzutka sprawdzi się u każdego – jest wygodna i można ją włożyć do każdej torebki i plecaka, a gdy jest potrzeba po prostu założyć. Zapraszamy serdecznie do kontaktu – narzutki ostrzegawcze.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Cegielnia Hys i s-ka
  Produkujemy cegłę pełną paloną ręcznie formowaną o wymiarach 250x120x65.
Nasza firma ma wieloletnią tradycję, produkty nasze są na rynku od 1956 roku,  dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów i oczywiście zadowolenie klientów. Cegła jest czerwona i ręcznie formowana. Ze względu na zastosowaną glinę produkt nasz ma bardzo wysoki współczynnik nasiąkliwości, dzięki temu zapobiega poceniu  się ścian i przewodów wentylacyjnych i kominów.
Jako wyrób ekologiczny, nie posiada domieszek, barwników i plastyfikatorów. Potrafimy otrzymać dowolny kształt i wymiar wg. zamówienia.
Jest to materiał poszukiwany i ceniony przez konserwatorów zabytków,  architektów nie tylko w Polsce. Wykonuje się z niej elewacje, mury nośne, piwnice, fundamenty, elementy ozdobne zarówno we wnętrzach (min. kominki ścianki działowe) jak i na zewnątrz, również architekturę ogrodową.
Wytrzymałość kl. 10; 20
Wymiary; 250 +/- 6mm
120 +/- 5mm
65 +/- 3mm
Absorcja wody śerdnio 16,9%
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kamieniarstwo Wrocław
  Od ponad 20 lat produkujemy dla klientów najwyższej jakości produkty wykonane z kamienia naturalnego - nagrobki, blaty, parapety, schody, płytki, kominki oraz rzeźby i kolumny. Zapewniamy kompleksową obsługę - od produkcji, poprzez transport i montaż. Gwarantujemy dobre ceny - jesteśmy producentem (nowoczesny zakład produkcyjny mieści się w Strzegomiu), działamy na terenie Wrocławia, Strzegomia oraz Świdnicy. W naszej ofercie znajdą Państwo nagrobki granitowe, parapety, schody granitowe, kominki, kostkę granitową oraz blaty.Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wieloletniemu doświadczeniu oraz braku pośredników dostarczamy najwyższej jakości nagrobki granitowe w atrakcyjnych cenach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0