Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6272
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4233
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 797
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3075
Zwierzęta i rośliny 322
COMBO-MIX NAGŁOŚNIENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH
ID linku 10651
Tytuł COMBO-MIX NAGŁOŚNIENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH
Url http://www.combo-mix.pl
Opis Nagłośnienie obiektu każdorazowo jest sztuką i wielkim wyzwaniem.
Nie jest STANDARDEM czy NORMĄ.
Jedynie dokładne określenie ilości punktów nagłośnieniowych,
ich odpowiednie rozmieszczenie, oraz charakterystyka parametryczna zastosowanego sprzętu nagłośnieniowego dopasowana INDYWIDUALNIE
dla każdego obiektu, jego kubatury, uwarunkowań akustycznych, pozwoli nam
osiągnąć zamierzony sukces.
Zwracajmy szczególną uwagę na kulturę dźwięku, a stanie się on czystą, krystaliczną przyjemnością.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe nagłośnienie obiektów sportowych   budowlanych   nagłaśniający sprzęt   nagłosnienie imprez   radiowęzeł  
Data Sep 5, 2010
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne - www.energyexpert.pl
  Opracowywane przez nas certyfikaty energetyczne pozwalają oszacować koszty ogrzewania budynku, decydujące o jego atrakcyjności na rynku. Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków sprzedawanych, nowobudowanych lub wynajmowanych. Świadectwo energetyczne zawiera wskazania możliwych usprawnień obniżających zużycie energii. Oferujemy opracowanie audytów energetycznych budynków na potrzeby uzyskania premii termomodernizacyjnej, remontowej i kompensacyjnej. Misją firmy jest dostarczanie usług wysokiej jakości. Nasi audytorzy to specjaliści z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w budownictwie oraz inżynierii sanitarnej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Profesjonalni hydraulicy Kraków
  Serdecznie witamy.Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku już prawie od piętnastu lat.Działamy na terenie Krakowa i jego najbliższych okolic.Mamy do zaoferowania kompleksowe jak i drobne usługi hydrauliczne. Zajmujemy się montażem instalacji kanalizacyjnych,wodnych gazowych oraz centralnego ogrzewania.Jesteśmy również pogotowiem hydraulicznym i usuwamy większość zleconych nam awarii i usterek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Kratki metalowe
  Nasza oferta to kratki wentylacyjne i kratki kominkowe wykonane ze stali nierdzewnej. Proponujemy także kratki do drzwi i drzwiczki rewizyjne. Polecamy produkty o unikalnej jakości, estetycznie wykończone, proste w montażu, o uniwersalnym zastosowaniu. Szczegółowe informacje i katalog produktów na stronie Wenawent. Zakupy z nami to wygoda, oszczędność i zadowolenie. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Dekostyr sztukateria styropianowa
  Dekostyr jest firmą zajmującą się produkcją sztukaterii styropianowej. Posiada w swojej ofercie wiele elementów służących do wykańczania elewacji budynków. Są to między innymi bonie narożne, listwy okienne, zworniki, gzymsy, podokienniki czy pilastry. Dodatkowo oprócz sztukaterii zewnętrznej w ofercie firmy Dekostyr można znaleźć elementy sztukaterii wewnętrznej takie jak listwy led czy listwy sufitowe. Dopełnieniem oferty tej firmy są ozdoby styropianowe produkowane na różne okazje - wesela, komunie czy święta. Można wyróżnić takie ozdoby jak śnieżynki styropianowe, kielichy komunijne, aniołki, gołębie, litery i wiele innych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kominy ceramiczne
  W naszej ofercie znajdą Państwo kominy i systemy kominowe. Oferowane przez nas produkty są trwałe, bezpieczne i wysokiej jakości. Nasze kominy posiadają europejski certyfikat jakości CE. Charakteryzują się wysoką odpornością na kwasy i sadzę. W sprzedaży posiadamy kominy izolowane do różnego rodzaju paliw: węgla, drewna, gazu, oleju oraz kominy nieizolowane przeznaczone do paliw: brykietu, drewna, węgla.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0