Kategorie w katalogu

Aktualności 650
Biznes i ekonomia 6012
Dom 3289
Firmy wg branży 8196
Internet 4076
Komputery 741
Kultura i sztuka 562
Motoryzacja 891
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 573
Turystyka 1880
Zdrowie i uroda 2906
Zwierzęta i rośliny 316
Psycholog Białystok
ID linku 1067
Tytuł Psycholog Białystok
Url http://punktpsychologiczny.pl
Opis Punkt Psychologiczny w Białymstoku to miejsce,
w którym możecie Państwo otrzymać profesjonalną pomoc psychologiczną.Świadczone usługi: psychoterapia indywidualna, par i rodzinna, diagnoza, konsultacje.Zapraszam, mgr Anna Ciężkowska.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psycholog Białystok   psychoterapia Białystok   hellinger   pomoc psychologiczna   interwencja kryzysowa   gabinet psychoterapii   poznawczo-behawioralny   ericksonowski   terapia rodzinna   zaburzenia od�ywiania   l�ki   depresje   fobie   nerwice   stre
Data Apr 9, 2009
Imię kontaktowe anna
Email wyślij email do anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Psycholog
  INSTYTUT PROGRES to miejsce dla ludzi pragnących wziąć życie w swoje ręce, poszukujących rozwoju, pomocy i zrozumienia, chcących rozwiązać problemy życiowe. Świadczymy również pomoc psychologiczną osobom z chorobami nowotworowymi oraz innymi przewlekłymi chorobami somatycznymi. Można jest też pomoc on-line.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Psycholog Poznań - Renata Graduszyńska
  Proponuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną - psychoterapię - aby wysłuchać Was, dać oparcie i znaleźć rozwiązanie dla Waszego, może jeszcze nie określonego i wyrażonego, problemu. Z mojej strony mogą liczyć Państwo na pełną szacunku, życzliwości i zrozumienia atmosferę wspartą zaangażowaniem, mądrością i doświadczeniem. Skutkiem psychoterapii może być ożywienie i zmiana, która pozwoli Wam radować się życiem i akceptować z tym, co nieuchronne.
Moja praca terapeutyczna z klientami opiera się na elementach psychoterapii ericksonowskiej. Jej twórcą był Milton Erickson. Terapia ta nastawiona jest na skuteczność oddziaływania. Skupia się na dniu dzisiejszym i zorientowana jest na przyszłość.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Gabinet Psychoterapii Podróże do Siebie
  Poznaj gabinet psychoterapii Podróże do Siebie! Zajrzyj do Beaty Danielskiej, która pomoże Ci przy kłopotach z samooceną, ze związkiem, brakiem relacji, trudnym dzieciństwem i innymi kłopotliwymi tematami. Nie czekaj, tylko podejmij działanie. Nie powtarzaj, w kółko, tych samych błędów. Nie warto! Poczuj się szczęśliwym człowiekiem. Psychoterapia to sposób na trwałe poprawienie swojego zadowolenia z życia. Razem z Panią Beatą możesz wypracować korzystne zmiany. Nie ma znaczenia, kim jesteś. Psychoterapia przynosi efekty każdemu! Wystarczy, że się zaangażujesz.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. psychoterapia Katowice
  Jeżeli w Twoim życiu jest w tym momencie nie za dobrze, np. cierpisz na depresję, miewasz myśli samobójcze bądź masz fobie, powinieneś zajrzeć do gabinetu psychoterapeutycznego - psychoterapia nie boli, zapamiętaj to! Szczególnie psychoterapia w gabinecie Karoliny Matlak powinna sprostać wszelkim Twoim oczekiwaniom. Czyli zostaniesz obsłużony przez profesjonalistkę, która cechuje się bardzo przyjaznym podejściem do swoich pacjentów, nigdy nie dochodzi do takich sytuacji, że wpadają oni w zakłopotanie bądź po prostu nie są przesadnie zadowoleni z jakości usług. Posiada ona swój gabinet w Katowicach, przyjmuje zainteresowanych w dni powszednie, po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Mindfulness Based Stress Reduction Sopot
  Pracownia redukcji stresu, radzenie sobie ze stresem - Marta Znaniecka - Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Nauczycielka MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) - oferta dla osób indywidualnych MBSR czyli 8 – tyg. program redukcji stresu oparty na uważności (uważność). Medytacja mindfulness, redukcja stresu, warsztaty rozwojowe i warsztaty antystresowe - dla grup dla młodzieży, osób starszych, grupy zawodowych. walka ze stresem, depresja - joga, Samopomoc. Program Redukcji Stresu (MBSR) stworzył Jon Kabat-Zinn który definiuje uważność jako szczególny rodzaj uwagi.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0