Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318




Psycholog Białystok
ID linku 1067
Tytuł Psycholog Białystok
Url http://punktpsychologiczny.pl
Opis Punkt Psychologiczny w Białymstoku to miejsce,
w którym możecie Państwo otrzymać profesjonalną pomoc psychologiczną.Świadczone usługi: psychoterapia indywidualna, par i rodzinna, diagnoza, konsultacje.Zapraszam, mgr Anna Ciężkowska.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psycholog Białystok   psychoterapia Białystok   hellinger   pomoc psychologiczna   interwencja kryzysowa   gabinet psychoterapii   poznawczo-behawioralny   ericksonowski   terapia rodzinna   zaburzenia od�ywiania   l�ki   depresje   fobie   nerwice   stre
Data Apr 9, 2009
Imię kontaktowe anna
Email wyślij email do anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Psycholog Warszawa
  Gabinet psychologiczno - psychiatryczny Syntonia to miejsce dla każdego kto nie może poradzić sobie ze swoim stanem psychicznym. Warszawski psycholog pomaga wyjść z ciężkich depresji, nerwic oraz innych różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Wszyscy wiemy iż połową sukcesu jest trafnie postawiona diagnoza, po której możemy działać i się leczyć. Syntonia to miejsce w którym wszystko to możesz osiągnąć. Nie warto zwlekać i odkładać problem na później kiedy już dziś w warszawskim gabinecie możemy sobie pomóc.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Psycholog
  INSTYTUT PROGRES to miejsce dla ludzi pragnących wziąć życie w swoje ręce, poszukujących rozwoju, pomocy i zrozumienia, chcących rozwiązać problemy życiowe. Świadczymy również pomoc psychologiczną osobom z chorobami nowotworowymi oraz innymi przewlekłymi chorobami somatycznymi. Można jest też pomoc on-line.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Porady psychologiczne
  W serwisie SpokójDucha.pl można odnaleźć porady e-psychologa oraz kursy przygotowane przez wykwalifikowanych psychologów z doświadczeniem w nurcie poznawczo-behawioralnym. Porady wirtualnego psychologa mają postać filmu video analizującego problem i proponującego jego rozwiązanie. Diagnoza psychologiczna odbywa się zaś na podstawie ankiety wypełnionej przez użytkownika serwisu. Na stronie można znaleźć także kursy w postaci treningów video.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. psychoterapia Katowice
  Jeżeli w Twoim życiu jest w tym momencie nie za dobrze, np. cierpisz na depresję, miewasz myśli samobójcze bądź masz fobie, powinieneś zajrzeć do gabinetu psychoterapeutycznego - psychoterapia nie boli, zapamiętaj to! Szczególnie psychoterapia w gabinecie Karoliny Matlak powinna sprostać wszelkim Twoim oczekiwaniom. Czyli zostaniesz obsłużony przez profesjonalistkę, która cechuje się bardzo przyjaznym podejściem do swoich pacjentów, nigdy nie dochodzi do takich sytuacji, że wpadają oni w zakłopotanie bądź po prostu nie są przesadnie zadowoleni z jakości usług. Posiada ona swój gabinet w Katowicach, przyjmuje zainteresowanych w dni powszednie, po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psycholog Lublin
  Każdy zaznaje w życiu poruszającego cierpienia. Jednak jak cierpienie jest w szczególności ogromne, bądź to w postaci stałego przygnębienia, chandry, przeciągania ważnych decyzji tudzież problemów z wychowaniem czy też w środowisku pracy, nadciąga okres, żeby zastanowić się nad poszukaniem wsparcia takiego jak poradnictwo psychologiczne czy też terapia Lublin, którą może zagwarantować psycholog Lublin. Dodatkowo w przypadku związków małżeńskich i par, przeżywających przeszkody zasadna może się stać poradnia małżeńska Lublin. Składniki peryferyjne, których nie da się uniknąć w życiu, czasem scalają się z aktualnymi problemami, powodując dotkliwe niebezpieczeństwo dla psychiki każdego z nas. Doświadczając cierpienia fizycznego, gros ludzi nie bedzie posiadała wątpliwości żeby iść do lekarza. Jednakowo, psycholog Lublin może zająć się głównymi determinantami powyższych kłopotów oraz przyczynić się do ich wykluczenia bądź łagodzenia przejawów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0