Kategorie w katalogu

Aktualności 654
Biznes i ekonomia 6082
Dom 3321
Firmy wg branży 8295
Internet 4132
Komputery 746
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 907
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 849
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1895
Zdrowie i uroda 2961
Zwierzęta i rośliny 316
Zlepki
ID linku 107
Tytuł Zlepki
Url http://breffa.jogger.pl
Opis Blog wielotematyczny
Kategoria Internet > Blogi
Społeczenstwo > Blogi
Społeczenstwo > Strony osobiste
Słowa kluczowe breffa   zlepki   news   blog   internet   hobby
Data Jul 29, 2008
Imię kontaktowe Breffa
Email wyślij email do Breffa
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Blogi
1. Tutoriale Photoshop - obrazy cyfrowe
  Tutoriale photoshop są przydatne przy dowolnej obróbce zdjęć oraz innej grafiki. Witryna www.art2design.pl przedstawia wiele tutoriali, które precyzyjnie wyjaśniają, w jaki sposób zmieniać konkretne elementy fotografii i jak prawidłowo korzystać z opcji dostępnych w programie Photoshop, by uzyskać zamierzony rezultat.
Kategoria:   Internet > Blogi


2. Lifebox.pl - Sport to zdrowie
  Portal specjalistyczny w kategorii lifestyle. Dzięki naszym publikacjom nabierzesz motywacji do budowania planu treningowego, do biegania, do wędkowania, do gry w piłkę, do jazdy na rowerze. Nauczysz się dobrać podstawowe akcesoria treningowe, a także umiejętnie stracisz zbędne kilogramy. Do tego dołączysz do społeczności prawdziwych pasjonatów zdrowego stylu życia.
Kategoria:   Internet > Blogi


3. bundesligastrzelcy.pl
  Bundesliga to ciężka sprawa do obstawiania w zakładach bukmacherskich. Jednak jeśli chciałbyś trochę zarobić na swoich kuponach i upewnić się, że wygrają, pomocna może być strona Bundesligastrzelcy, która na bieżąco dokumentuje statystyki strzelonych goli, asyst oraz rzutów karnych w tym sezonie niemieckiej ligi piłkarskiej. Wszystko podane na tacy i bez zbędnych ozdobników, z każdą rzeczą objaśnioną; można także poznać kluby futbolowe, do których należą najlepsi strzelcy niemieckiej ligi piłkarskiej.
Kategoria:   Internet > Blogi


4. Kochamy Zupy
  Strona "zakochane w zupach" to blog kulinaryny, który stawia na przepisy zup. Zupy to wyjątkowe dania. Każdy znajdzie dla siebie tą jedną wyjątkową, którą za każdym razem będzie gotował z uśmiechem na twarzy. My chcemy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem w tej dziedzinie i pomóc w ich jak najlepszym przygotowaniu. Odwiedź nas i sam spradź
Kategoria:   Internet > Blogi


5. Milionserc.pl - Misja Charytatywna
  Milionserc.pl to "MISJA" o charakterze charytatywnym, której celem jest przekazanie ludziom ubogim i potrzebującym w Polsce pomocy i wsparcia finansowego w wysokości 1 000 000 zł.

Na stronie znajduje się zdjęcie, które początkowo jest zasłonięte maską szachownicą. Maska jest podzielona na pięć Światów, pięć grup zawodowych (Świat Sztuki, Sportu, Biznesu, Polityki i Nauki). Apel o pomoc dla potrzebujących jest skierowany przede wszystkim do nich.

Każda przekazana pomoc dowolnej potrzebującej osobie jest małą cegiełką, która buduje obraz przedstawiony poniżej (początkowo całkowicie zasłonięty).

Faktycznie jest to jedynie lewa część zdjęcia obrazu olejnego (w wersji czarno-białej), która będzie odsłaniana kawałek po kawałku wraz z każdą przekazaną pomocą potrzebującym (np. Dom Dziecka, Fundacja lub dowolna organizacja charytatywna w Polsce).

Prawa część obrazu jest przedstawiona na stronie "LUSTRO", natomiast całe kolorowe zdjęcie obrazu na stronie "MILION SERC".

Obraz po całkowitym odsłonięciu zostanie zlicytowany, a uzyskana kwota przekazana na rozwój fundacji Milion Serc oraz na cele charytatywne w Polsce.
Kategoria:   Internet > Blogi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0