Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Taxi Kraków - Przewozy Międzymiastowe z Lotniska Balice
ID linku 1072
Tytuł Taxi Kraków - Przewozy Międzymiastowe z Lotniska Balice
Url http://www.taxi-krakow.eu
Opis Taxi Kraków - Taksówki na miarę Twoich potrzeb. Z Krakowa i Lotniska Kraków-Balice z nami najtaniej! Infolinia, rezerwacje: 0 692 800 800. Gorące Oferty oraz Last Minute, przewozy łączone - podziel koszt pomiędzy kilka osób. Firma działa na rynku małopolskim od pięciu lat, zajmujemy się tylko i wyłącznie przewozami międzymiastowymi, międzynarodowymi oraz przewozami na i z Lotniska Balice.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe taxi kraków   taxi krakow   taxi balice   taxi balice zakopane   taksówki kraków   kraków taxi   krakow taxi   balice taxi   taxi z lotniska balice   przewozy osób kraków   kraków przewozy osób   przewóz osób w krakowie   taxi z krakowa do zakopanego   taxi z krakowa
Data Apr 10, 2009
Imię kontaktowe Pawel
Email wyślij email do Pawel
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. KWIAT LILII ŁÓDŹ
  Przedstawiamy Państwu restaurację Kwiat Lilii z Łodzi. To miejsce, w jakim doświadczony personel kucharski przygotowuje tradycyjne dania kuchni polskiej. Zaletą naszą jest przygotowywanie posiłków tak smacznych, jak w domu. Proponujemy swoim klientom pyszne dania kuchni polskiej, a także sałatki, przepyszne domowe ciasta czy desery. To miejsce, w jakim panuje miła, komfortowa atmosfera, a wszystkie potrawy są smaczne i zdrowe, przyrządzane jedynie ze składników pochodzących od sprawdzonych dostawców. Zajmujemy się organizacja przyjęć okolicznościowych na 60 osób. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Sprzedaż i Rejestracja Spółek - ReadyMade
  ReadyMade jest stworzona dla osób potrzebujących pomocy prawnej i pełnej obsługi księgowej.

Oferujemy:

Sprzedaż gotowych spółek, kompleksową obsługę prawną oraz księgową spółek. Stała oferta sprzedaży gotowych, w pełni zarejestrowanych spółek, nie prowadzących działalności gospodarczej, tzw. Shelf Companies.

Rejestracja spółek – kompleksowa pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego. Zakres podejmowanych przez nas czynności obejmuje w szczególności opracowanie projektu umowy spółki, podpisanie z udziałem wspólników umowy spółki w kancelarii notarialnej, złożenie dokumentów do KRS, otwarcie rachunku bankowego, pomoc w uzyskaniu numeru REGON, NIP, VAT, VAT – UE oraz sporządzenie pozostałych dokumentów korporacyjnych spółki.

Rejestracja zmian w KRS - opracowujemy projekty zmian wszelkich dokumentów korporacyjnych spółek oraz pomagamy zarejestrować wprowadzone zmiany w KRS, w szczególności zmiany dotyczące umowy spółki, nazwy spółki, podwyższenia lub obniżenia kapitału zakładowego, rozszerzenia przedmiotu działalności, zmian osobowych w składach Zarządów i Radach Nadzorczych spółek, jak również inne zmiany wymagające ujawnienia w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Sporządzanie i opiniowanie umów - kompleksowa obsługa prawna dla spółek i przedsiębiorstw. Zapewniamy pomoc prawną z zakresu prawa gospodarczego, handlowego oraz cywilnego.

Usługi księgowe - prowadzenie pełnej księgowości spółek, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, raportów managerskich, aktualizacja zmian w Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Statystycznym oraz inne projekty.

Prowadzenie kadr i płac - naliczanie list płac, rozliczanie umów o dzieło i zlecenie, sporządzanie deklaracji ZUS, deklaracji PIT, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, zgłaszanie pracowników do ZUS, zgłaszanie firmy do ZUS, aktualizacja danych w ZUS i Urzędzie Skarbowym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Biuro wirtualne 29 oddzial w Krakowie
  W naszej firmie proponujemy państwu nowoczesne i wygodne rozwiązanie. Wirtualne biuro, z prestiżowym adresem w samym centrum Krakowa. Oprócz adresu, oferujemy także pełen pakiet obsługi biurowej. Zajrzyjcie na naszą stronę i dowiedzcie się więcej. Zachęcamy bardzo gorąco do skorzystania z naszych usług. To po prostu bardzo się opłaca, gwarantujemy doskonałe efekty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Biuro rachunkowe Henisz. Biuro rachunkowe Świętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska
  Biuro Rachunkowe Sabriny Henisz.

Świadczymy profesjonalną i pełną obsługę rachunkowo- księgową. Nasze biuro rachunkowe powstało w 2010 jednakże posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w biurach rachunkowych, jak i w działach księgowo- finansowych firm o różnym profilu działalności. Obsługujemy zarówno małe firmy jednoosobowe, jak i spółki kapitałowe. Jesteśmy elastyczny i potrafimy dostosować się do potrzeb klienta.

Dlatego oferujemy pełne usługi biura rachunkowego:
na życzenie klienta odbieramy dokumentację niezbędną do prowadzenia rozliczeń,
świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych,
zapewniamy reprezentację w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędzie Statystycznym, itp.

Prowadzimy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Dane wrażliwe
  Jeżeli takie kwestie jak poufność informacji w firmie, cyberbezpieczeństwo czy infrastruktura krytyczna wydają się Państwu interesujące - a żaden przedsiębiorca nie może o nich zapomnieć, to zapraszamy do kontaktu z wrocławską firmą Prospects Incubator, o której wszystko zostało napisane na stronie internetowej www.prospectsincubator.com. Oferujemy głównie audyt, doradztwo oraz szkolenia dla pracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0