Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8646
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Separatory węglowodorów
ID linku 10735
Tytuł Separatory węglowodorów
Url http://www.mikan.com.pl
Opis Mikan sklep internetowy - oczyszczalnie ścieków, kręgi betonowe, studnie betonowe, separatory węglowodorów i separatory tłuszczów, grzejniki, rury i kształtki PCV. Hurtownia prowadzi sklep on-line - kanalizacja Pragma, rury PCV i kształtki PCV, grzejniki, śrubunki mosiężne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory, zawory, kolana hamburskie, kształtki, rury i kształtki PCV, materiały instalacyjne. Zapraszamy po studnie betonowe i kręgi betonowe.
Kategoria Firmy wg branży > Hurtownie
Słowa kluczowe kształtki pcv   rury   grzejniki   pcv   kształtki   zawory   oczyszczalnie   rury pcv   śrubunki grzejniki   zawory ścieków   Rury   zawory na grzejniki   instalacyjne zawory   separatory zawory   kształtki grzejniki   Zawory rury   Grzejniki   Zawory grzejniki   materiał
Data Sep 9, 2010
Imię kontaktowe Mikan
Email wyślij email do Mikan
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Hurtownie
1. Beczki plastikowe
  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MH oferuje duży wybór kanistrów i beczek plastikowych do przechowywania i transportu substancji płynnych, również niebezpiecznych. Posiadane certyfikaty uprawniają do wykorzystywania opakowań do magazynowania żywności, materiałów stosowanych w branży motoryzacyjnej, chemicznej itd. Asortyment jest starannie wyselekcjonowany, obejmuje kanistry i beczki w różnej pojemności i zróżnicowanym zamknięciem (w postaci dekla lub korka).
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie


2. AP-POL komplety sztućcy stołowych
  Ap-Pol to hurtownia porcelany i szkła, jaka funkcjonuje na rynku już prawie 25 lat. Prowadzimy dwa sklepy stacjonarne w Warszawie i Markach, proponujemy także możliwość składania zleceń za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W ciągu wielu lat działalności udało nam się nawiązać współpracę z wieloma cenionymi dostawcami i dzięki temu możemy Państwu zaproponować zakup porcelany najwyższej jakości - dostępnej w klasycznych wzorach, jak i wyróżniającej się nowoczesnym wzornictwem. Zajmujemy się również sprzedażą wyrobów ze szkła oraz sztućców. Zakres naszej działalności obejmuje zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie


3. Urządzenia chłodnicze
  Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży wyposażenia dla firm. Przede wszystkim współpracujemy z firmami z branży gastronomicznej zapewniając kompleksowe wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego. Ale w zakresie naszych działań jest też wyposażanie sklepów, jak również biur. Mamy nowoczesne rozwiązania i solidne produkty. Poznaj bliżej naszą ofertę handlową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie


4. Środki myjące, profesjonalne maszyny sprzątające
  AGAPIT istnieje na rynku już od 15 lat. Zajmuje się dystrybucją urządzeń sprzątających, profesjonalnych systemów higieny profesjonalnej, przemysłowych i profesjonalnych środków myjących oraz serwisem tych technologii. Dysponujemy sprawną siecią serwisową (rozbudowany dział reklamacji i zamówień, technicy, mobilne warsztaty, autoryzowane serwisy partnerskie), z własnymi profesjonalnymi warsztatami oraz magazynem zamiennych części. Jesteśmy producentem środków Speed i Septa oraz dystrybutorem i importerem następujących marek: Ehrle (urządzenia wysokociśnieniowe i bezdotykowe myjnie samochodowe), Comac (zmywarki, zamiatarki i odkurzacze).
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie


5. ABC HURTOWNIA Części samochodowe
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu bogatą ofertę hurtowni motoryzacyjnej ABC, której siedziba znajduje się w Katowicach. W branży działamy już od 1991 i nawiązaliśmy współpracę z producentami części, fabrykami samochodów jak i największymi dostawcami części zamiennych. Proponujemy Państwu najwyższej jakości części do samochodów wielu marek: chłodnice, wycieraczki, układy hamulcowe, kosmetyki, przewody, tłumiki, hamulce, akumulatory, pompy, elektrykę, oświetlenie, filtry, amortyzatory czy też wiele innych części. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Hurtownie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0