Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343




Instalacje LPG
ID linku 10751
Tytuł Instalacje LPG
Url http://autogascentrum.pl
Opis Oferta
Montujemy instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu firmy STAG-300,STAG-4



Zminiaturyzowany mikroprocesorowy sterownik wtrysku gazu. Nowoczesna, zaawansowana technologicznie konstrukcja, bazująca na niezawodnej i sprawdzonej wersji STAG-300.

Oprogramowanie wyposażone w opcje dodatkowej ręcznej korekty parametrów pracy w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz podgrzewanie wtryskiwaczy gazowych. Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe do 4 cylindrów, w tym: turbo, system dolotowy bez przepustnicy valvotronic; stosowany np. w BMW, full group, półsekwencyjny i sekwencyjny wtrysk benzyny. Wbudowany emulator wtryskiwaczy benzyny zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-4 współpracuje z oprogramowaniem AcGasSynchro.


Zalety i funkcje sterownika STAG-4:


» niewielkie gabaryty sterownika,

» możliwość ręcznej korekty parametrów pracy, w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz korekta i podgrzewanie wtryskiwaczy gazowych,

» intuicyjny sposób kalibracji sterownika,

» całkowicie wodoszczelna obudowa,

» niezauważalny moment przełączania na zasilanie gazowe,

» automatyczne przełączanie na benzynę w przypadku braku gazu (sygnalizowane dźwiękiem)

» przełącznik B/G ze wskazaniem poziomu gazu,

» wbudowany sekwencyjny emulator wtryskiwaczy benzyny,

» utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrotowy na poziomie identycznym jak przy zasilaniu benzyną,

» spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 4,

» sterownik współpracuje ze wszystkimi reduktorami i wtryskiwaczami gazu

» dostępny z końcówkami wtryskiwaczy gazu typu: RAIL, VALTEK, REG, ZAVOLI


STAG-300 premium


STAG-300 premium, to sterownik nowej generacji, wyposażony w Inteligentny System Autokorekcji ISA. System ten pracuje na podstawie monitorowanych na bieżąco korekcji krótko i długoterminowych STFT i LTFT. STAG-300 premium za pomocą STAG-OBD ADAPTER-a komunikuje się z każdym samochodowym systemem OBD II i EOBD (nie tylko CAN), co poza standardowymi parametrami umożliwia również odczytywanie korekcji ECU silnika.
Zastosowane w sterowniku STAG-300 premium rozwiązania, zapewniają bardzo precyzyjne dawkowanie paliwa i optymalizację proporcji mieszanki dostającej się do cylindrów. Jej skład jest dobierany nie tylko na podstawie informacji o czasie wtrysku benzyny jak w innych sterownikach gazowych, ale ściśle dostosowany do bieżących korekcji sterownika benzynowego podczas jazdy na gazie (nie tylko podczas kalibracji).
STAG-300 premium, został wykonany w technologii plug and drive oraz user friendly, co oznacza, że jego montaż oraz użytkowanie jest niezwykle proste. Po dokonaniu pierwszej kalibracji podczas montażu, STAG-300 premium dostosowuje się samodzielnie, w czasie rzeczywistym, podczas normalnego użytkowania pojazdu. Daje to gwarancję, że zasilany gazem LPG/CNG silnik pracuje zawsze w zakresie swoich optymalnych, ustawionych fabrycznie parametrów, analogicznie, jak w przypadku zasilania benzyną.
Do tej pory żaden z dostępnych na rynku sterowników wtrysku gazu nie gwarantował tak pełnej i doskonałej integracji z fabrycznym systemem zasilania pojazdu, jak jest to możliwe dzięki STAG-300 premium.
Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe o liczbie cylindrów od 1 do 8. Wbudowany w sterowniku emulator wtryskiwaczy benzyny jest zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-300 premium współpracuje z oprogramowaniem AcGasSynchro.

Minikit z elektroniką STAG 300 premium kompletowany jest z mechaniką o wysokiej jakości, taką jak nowa listwa wtryskową Valtek typ 34, którą cechuje szybka reakcja na sygnał sterujący. Pozwala to na precyzyjne dawkowanie gazu. Dzięki ulepszonej konstrukcji zwiększyła się także trwałość listwy (przebieg do 50 tyś km) i 3 lata gwarancji na sterownik lpg.

STAG-300 plus


Mikroprocesorowy sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-300 plus, powstał na bazie sprawdzonego i niezawodnego układu STAG-300. Zmodernizowany sterownik wyposażony jest w unowocześnione oprogramowanie z dodatkową mapą graficzną 3D, umożliwiającą precyzyjne dawkowanie wtrysku gazu w zależności od prędkości obrotowej silnika. Urządzenie posiada opcję dodatkowej ręcznej korekty parametrów pracy, w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz możliwość podgrzewania wtryskiwaczy gazowych. Rozszerzenie oprogramowania sterownika o dodatkowe funkcje precyzyjnego dawkowania wtrysku gazu sprawia, że samochody z instalacją opartą na sterowniku STAG-300 plus, spełniają normy emisji spalin Euro 5. Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe o liczbie cylindrów od 1 do 8, w tym: turbo, system dolotowy bez przepustnicy valvotronic; stosowany np. w BMW, full group, półsekwencyjny i sekwencyjny wtrysk benzyny. Wbudowany w sterowniku emulator wtryskiwaczy benzyny jest zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-300 plus współpracuje z programem AcGasSynchro. Zaawansowana technologia wykonania wyrobu jest gwarancją niezawodności STAG-300 plus.


Zalety i funkcje sterownika STAG-300 plus:

» mapa graficzna 3D, korekcja od obrotów silnika, wizualizacja graficzna i cyfrowa,
» filtr sygnałów obrotów silnika,
» typ sterowania wtrysków,
» max obciążenie silnika,
» podgrzewanie wtryskiwaczy,
» próg odcinania dotrysków,
» dodatkowe ustawienia wtryskiwaczy gazowych,
» nowe algorytmy pracy na CNG,
» dokładny pogląd parametrów pracy na oscyloskopie,
» intuicyjny sposób kalibracji sterownika,
» całkowicie wodoszczelna obudowa,
» niezauważalny moment przełączania na zasilanie gazowe,
» automatyczne przełączanie na benzynę w przypadku braku gazu (sygnalizowane dźwiękiem)
» przełącznik B/G ze wskazaniem poziomu gazu,
» wbudowany sekwencyjny emulator wtryskiwaczy benzyny,
» utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrot. na poziomie identycznym
jak przy zasilaniu benzyną,
» spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 5,
» sterownik współpracuje ze wszystkimi reduktorami i wtryskiwaczami gazu
» dostępny z końcówkami wtryskiwaczy gazu typu: RAIL, VALTEK, REG, ZAVOLI,
» 3 lata gwarancji na elektronikę stag.



Montujemy też tradycyjne instalacje pierwszej ,drugiej ,trzeciej generacji, czyli podciśnieniowa i elektroniczna z elektroniką analogową i cyfrową. Firmy Lokato,elektronika firm:AC,AEB,AUTRONIC,KME.


Naprawiamy i regulujemy oraz prowadzimy servis prawie wszystkie instalacje LPG Włoskie ,Polskie,Holenderskie:
Lovato,Emmagas,Tartarinitagas\seqent\TEC99Pro,Omvl DreamXXI,Bigas,Lovtec,Autronic,Elpigas,Tomasetto,Landi,Zavoli,BRC24\56,Bedini,Leonardo,AEB,Zenit,Protektor,KME,Diego,Stag50\100\150\200\300\4\,PrinsVSI,EmmaGas,CS-03,Ramzus,Sirocco,Elpigaz,Stella,Elisa,Bingo,Romano RIS,Autronic Mistral I\II,


Nasz adres
Mostówka 22 koło Wołomina
Tel:22 787-80-69
kom:0-501-395-240 kom:0-602-527-510
e-mail: gaz@autogascentrum.pl
www.autogascentrum.pl
Kategoria Motoryzacja
Słowa kluczowe instalacje gazowe   instalacje lpg   wtrysk gazu   sekwencja   stag300   stag   brc   lovato   zavoli   elpigaz   tartarini   omvl   tanie instalacje lpg   lpg   ac   autogaz centrum  
Data Sep 16, 2010
Imię kontaktowe Piotr
Email wyślij email do Piotr
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

Średnia ocena zarejestrowanych użytkowników : 5.00 5.00 (z 55)
Ilość recenzji: 1 Recenzje

Recenzja Damian, z http://autogascentrum.pl/ (data: 28-Sep-2010)
Temat: Montaż instalacji do X5
Komentarz: Firma godna polecenia zamontowałem gaz do BMW X5 z 2003r 5.0V8 zrobiłem 30000 tyś km na lpg i jest wszystko ok a co jest ciekawe nie dawno miałem stłuczkę i kiedy pan z ubezpieczalni przyjechał na oględziny to kiedy powiedział że pierwszy raz widzi tak zamontowaną instalacje lpg i jego pytanie było takie "a to w salonie gaz montują czy z Holandii pan sprowadził auto ?"
Ocena:

 Inne wpisy w Motoryzacja
1. PNEUMAT regeneracja sprężarek bydgoszcz
  Przedstawiamy Państwu firmę Pneumat z siedzibą w Mąkowarsku (woj. kujawsko - pomorskie), która działa od 2001 roku i jest nowoczesnym serwisem naprawy turbosprężarek, sprężarek samochodowych oraz pneumatyki hamulcowej. Oferujemy naprawę i sprzedaż turbosprężarek, wyważanie na profesjonalnym urządzeniu czy też wykonanie prób szczelności olejowej. Współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi w kraju i za granicą. Zapewniamy terminową i szybką realizację zamówień oraz fachową obsługę. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z naszą ofertą, zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.
Kategoria:   Motoryzacja


2. Lakiernik Wrocław
  Nasza firma zajmuje się blacharstwem i lakiernictwem na najwyższym poziomie, ale to nie wszystko co chcemy zaoferować naszym klientom. Pragniemy zaoferować nowoczesną i sprawdzoną flotę pojazdów takich jak BMW, Inchcape Polska oraz Iveco Unitrack. Zajmujemy się też całodobową pomocą drogową we Wrocławiu i całej Polsce. U nas każdy znajdzie to czego potrzebuje.
Kategoria:   Motoryzacja


3. Www.piaskowanieslezak.com.pl
  Doświadczona kadra firmy Sebastiana Ślęzaka zajmuje się odnawianiem różnego rodzaju środków ruchomych. Nasze prace wykonujemy w naszych placówkach, ale istnieje też wykonania usług w Państwa firmach. Dużą wagę przywiązujemy do ochrony środowiska naturalnego, co odzwierciedla się w naszym ekologicznym podejściu do codziennych czynności. Dysponujemy komorami mechanicznymi obróbki oczyszczania, komorami lakierniczymi do zabezpieczenia antykorozyjnego oraz komorą do lakierowania proszkowego.
Kategoria:   Motoryzacja


4. namierzanie GPS
  Współcześnie jazda bez mądrej nawigacji GPS wydaje się być czymś niewykonalnym. Bardzo w wielu przypadkach, mimo naszej nieświadomości, GPS jest używany do innych celów. system lokalizacji GPS to narzędzie obecne w każdym olbrzymim mieście. Ponadto z takiego monitoringu korzystają służby komunalne, posiadacze firm przewozowych, dostawcy towarów, rolnicy, budowlańcy i wielu innych. Dzięki korzystaniu z systemu GPS możemy polepszyć pracę nawet kilkudziesięcioosobowej firmie. Dzięki takiemu systemowi szef może spokojnie stwierdzić, jak wydajni są jego pracownicy. Przypuśćmy, iż prowadzimy spółkę, która zajmuje się eksportowaniem śmieci. Natomiast zauważamy, że zużycie paliwa jest w znacznym stopniu większe aniżeli powinno być przy sprecyzowanym załadunku, z określonym modelem samochodu. Wtedy fenomenalnym rozwiązaniem będzie zastosowanie systemu monitorującego to, gdzie znajdują się nasze pojazdy.
Kategoria:   Motoryzacja


5. KRM Motocykle
  Sprzedaż oraz serwis motocykli,skuterów,quaów marek takich jak : Honda , Yamaha ,Suzuki, Kawasaki ,BMW ,Harley Davidson, Ducati, KTM, Aprilla, Triumph . Sprowadzamy motockle z USA oraz z Europy. Zajmujemy sie rówież serwisem,oferujemy profesjonalnalne usługi.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:   Motoryzacja





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0