Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343




Nieruchomości w Stargardzie Szczecińskim - M² Nieruchomości
ID linku 10761
Tytuł Nieruchomości w Stargardzie Szczecińskim - M² Nieruchomości
Url http://m2nieruchomosci.stargard.pl
Opis Firma M² Nieruchomości oferuje pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Działa na terenie województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim. Posiada w ofercie domy, mieszkania, lokale użytkowe oraz działki w atrakcyjnych lokalizacjach. Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika. Licencja 6118. Proponuje kompleksową pomoc związaną z formalnościami i budową domu. Oferuje obsługę w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz oraz terenów zielonych.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości   Stargard   Stargard Szczeciński   m2 nieruchomości   biuro   mieszkania   mieszkanie   dom   lokale   działki   działka   sprzedaż   pośrednictwo   kredyty   zachodniopomorskie
Data Sep 16, 2010
Imię kontaktowe Ela
Email wyślij email do Ela
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Ogłoszenia nieruchomości na portalach internetowych.
  Wiele osób chcących kupić mieszkanie staje przed problemem jak znaleźć odpowiednią nieruchomość. Ogłoszenia nieruchomości na portalach internetowych są bardzo liczne- nie wszystkie jednak spełniają oczekiwania kupujących. Czasami warto szukać na portalach dysponujących mniejszą liczbą ogłoszeń. Jeśli oferta jest aktualna oraz przygotowana z dbałością o szczegóły, można dużo łatwiej znaleźć nieruchomości spełniające oczekiwania klienta. Wielka liczba ogłoszeń nieruchomości nie jest jedynym kryterium na jakie powinno się zwracać uwagę korzystając z portali.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Operaty szacunkowe - ewycena.pl
  Operaty szacunkowe, choć brzmią tajemniczo to nic innego, jak dokument urzędowy, na który składa się autorska opinia z wartością nieruchomości oraz z jej oceną. Zlecenie wykonania takiego operatu, można wykonać online. Prosty sposób na wiarygodną wycenę nieruchomości, znajduje się w zanadrzu twojej ręki. Ewycena.pl przygotuje dla ciebie profesjonalny operat, wykonany przez wykwalifikowanych i doświadczonych rzeczoznawców majątkowych. Nie krzątaj już sobie tym głowy! Zrelaksuj się i zamów go już dzisiaj.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Apartamenty
  Elmis-Invest jest firmą deweloperską zajmującą się budowa oraz późniejszą sprzedażą realizowanych przez siebie inwestycji budowlanych. W ich bogatej ofercie można znaleźć domy, mieszkania oraz apartamenty w Warszawie (Białołęka, Bielany) oraz okolicach (w szczególności Łomianki). Serdecznie zapraszam Państwo do odwiedzenia witryny www.elmis-invest.pl gdzie zapoznać się można z pełną ofertą przedsięborstwa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Hiszpania nieruchomości
  Ibermaxx Centrum Nieruchomości. Bardzo bogata oferta nieruchomości z hiszpańskiego rynku. Oferty od 50.000 euro po rezydencje za kilka milionów euro. Nieruchomości z licytacji bankowych. Kredyty hipoteczne w bankach hiszpańskich. Tłumaczenia dokumentów na język hiszpański. Ibermaxx nieruchomości zaprasza. Organizujemy wizyty rekonesansowe po wybrzeżu Costa Blanca w okolicach Alicante. Zapraszamy cały rok po słońce i lepszą jakość życia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Lokale tymczasowe
  Oferujemy Państwu lokale (10 sztuk) dla eksmitowanych osób w domu jednorodzinnym we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna) koło budowanego Szpitala Wojewódzkiego. Nie mają charakteru lokali tymczasowych i można je wynajmować przez cały rok. Pomieszczenia spełniają warunki zgodne z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 26 stycznia 2005 roku (DZ.U. z 2005 r. nr 17,poz. 155). Dom wyposażony jest w kuchnię i łazienkę. Posiada centralne ogrzewanie. W każdym pokoju jest okno. Wykończony został dwa miesiące temu. Nowe meble, armatura. Teren jest ogrodzony, monitorowany i ochraniany przez firmę ochroniarska . Pokoje są w wysokim standardzie (zdjęcia widoczne w galerii) Proponujemy współpracę od 01-04-2014 roku na warunkach uzgodnionych miedzy stronami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0