Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8646
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Trenażer egzaminu zawodowego dla technika - Testy OnLine. Dynamiczne arkusze egzaminacyjne w PDF.
ID linku 1077
Tytuł Trenażer egzaminu zawodowego dla technika - Testy OnLine. Dynamiczne arkusze egzaminacyjne w PDF.
Url http://egzamin-zawodowy.edu.pl
Opis Arkusze egzaminacyjne na egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe dla technika w wersji online lub dynamicznie generowanych plików w formacie PDF. Każdy arkusz/test ma inny układ zadań i inną kolejność odpowiedzi. Trenażer umożliwia przygotowanie się do egzaminu zawodowego. Poza tym dostępny jest wydajny system testów przedmiotowych on-line. Wszystko za darmo.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe arkusz egzaminacyjny   egzamin zawodowy   etap pisemny   praktyczny   testy online   technik   elektryk 311[08]   informatyk 312[01]   ekonomista 341[02]   elektronik 311[07]   mechanik 311[20]   mechatronik 311[50]   rolnik 321[05]   weterynarii 322[14]
Data Apr 10, 2009
Imię kontaktowe qwesz
Email wyślij email do qwesz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Programowanie PLC | asapel.pl
  Zastanawiałeś się kiedyś jak nowoczesne technologię wpływają na uproszczenie pracy ludzkiej? My wiemy, że bardzo, dlatego właśnie powstała firma Asapel, która oferuje usługi programowania PLC dla zakładów przemysłowych na terenie całej Polski. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy specjalistami z dziedziny automatyki i elektryki dla przemysłu. Programowanie PLC jest podstawą funkcjonowania tych dwóch dziedzin. To dzięki niemu maszyny i urządzenia wykorzystywane w przemyśle mogą pomagać w pracy, wykonywać cięższe zadania. Z dnia na dzień rozwijamy swoją działalność i umiejętności, dlatego nasza oferta stale jest poszerzana o nowe usługi. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników maszyny i urządzenia wykorzystywane w każdej branży przemysłu mogą być jeszcze bardziej dokładne i niezawodne. Wiemy, że programowanie PLC wpływa na jakość i funkcjonowanie przedsiębiorstwa, dlatego w myśl społecznej odpowiedzialności biznesu pomagamy nie tylko we wdrożeniu, ale także w obsłudze takich sterowników. Jesteśmy pionierami jeśli chodzi o nowoczesne technologię wykorzystywane w branży automatyki i elektryki przemysłowej. Działamy nieszablonowo i nie boimy się wyzwań, dlatego też jesteśmy wybierani przez wiele firm specjalizujących się w różnych gałęziach przemysłowych.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Silva UltraMind ESP System
  Silva UltraMind ESP System zawiera techniki pozwalające człowiekowi dokonywać samo uzdrowienia.

Według Silvy u większości ludzi w życiu codziennym dominuje działanie lewej półkuli mózgowej. Odpowiada ona za logiczny i analityczny sposób myślenia. Prawa półkula odpowiada za nasze emocje, marzenia, wrażliwość, intuicję oraz całą sferę duchową. Każda z półkul posiada swój zakres pasm częstotliwości. Lewa półkula pracuje w zakresie beta, prawa w zakresach alfa, theta (np. w czasie snu czy też głębokiej medytacji) i delta (w
czasie głębokiego wyłączenia stanu świadomości).
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Pomoc w pisaniu prac
  Strona WWW www.pracemagisterskie.net to portal oferujący wszelkiego rodzaju pomoc w pisaniu prac naukowych. Dzięki zaangażowaniu kadry oraz przystępnym stawkom studenci otrzymują wysokiej jakości prace zweryfikowane w programie plagiat. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały czas i zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Psychoterapeuta Poznań
  Madra – ośrodek szkoleń i psychoterapii Poznań. Prowadzimy szeroki zakres szkoleń i spotkań dostosowanych dla różnych grup wiekowych i tematyce w zależności od potrzeb. Pomagamy przetrwać różne trudności i zmartwienia. Z nami naprawdę łatwiej iść przez życie - zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Zarządzania
  Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje z zakresu przedmiotu Zarządzanie. Jeśli interesujesz się materiałami dotyczącymi finansów, makroekonomii, bilansoznawstwa, matematyki, statystyki to zapraszam do odwiedzenia naszego serwisu. Nasza strona skierowana jest w znacznej mierze do studentów. Baza wiedzy zamieszczonej na naszej stronie internetowej jest nieustannie powiększana. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego serwisu.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0