Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Trenażer egzaminu zawodowego dla technika - Testy OnLine. Dynamiczne arkusze egzaminacyjne w PDF.
ID linku 1077
Tytuł Trenażer egzaminu zawodowego dla technika - Testy OnLine. Dynamiczne arkusze egzaminacyjne w PDF.
Url http://egzamin-zawodowy.edu.pl
Opis Arkusze egzaminacyjne na egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe dla technika w wersji online lub dynamicznie generowanych plików w formacie PDF. Każdy arkusz/test ma inny układ zadań i inną kolejność odpowiedzi. Trenażer umożliwia przygotowanie się do egzaminu zawodowego. Poza tym dostępny jest wydajny system testów przedmiotowych on-line. Wszystko za darmo.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe arkusz egzaminacyjny   egzamin zawodowy   etap pisemny   praktyczny   testy online   technik   elektryk 311[08]   informatyk 312[01]   ekonomista 341[02]   elektronik 311[07]   mechanik 311[20]   mechatronik 311[50]   rolnik 321[05]   weterynarii 322[14]
Data Apr 10, 2009
Imię kontaktowe qwesz
Email wyślij email do qwesz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Celther Polska
  Celther Polska jest młodą firmą biotechnologiczną oferującą linie komórkowe do badań naukowych. W swoim portfolio posiadamy indukowane pluripotentne komórki macierzyste oraz ich pochodne (kardiomiocyty, neurony, astrocyty) oraz ludzkie pierwotne nowotworowe linie komórkowe. Ponadto świadczymy usługi sekwencjonowania DNA zarówno metodą Sangera, jak i NGS (sekwencjonowanie następnej generacji) opierającym się na masowym równoległym sekwencjonowaniu kilkudziesięciu genów.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Certyfikat kompetencji zawodowych
  KOAL zajmuje się organizacją szkoleń, które przygotowują do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Szkolenia odbywają się w całej Polsce. Wysokość opłaty za szkolenie wynosi 1200 zł. W ramach szkolenia każdy z uczestników otrzymuje od nas niezbędne pomoce, materiały i przykładowe testy.
Każdy z uczestników kursu pozostaje pod naszą opieką do momentu uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Forum Wydziału Elektrycznego
  Forum Wydziału Elektrycznego Politechniki Częstochowskiej.
Forum stworzone z myślą o wzajemnej pomocy studentów WE w celu ułatwienia ukończenia studiów na tym wydziale. Pomoce naukowe, dodatkowe materiały oraz pomoc zdolniejszych studentów tym z gorszymi wynikami. Wspólna nauka, ogloszenia wydziałowe i wiele innych
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Korepetycje Gdynia
  Potrzebne korepetycje w Gdyni? Przyjdź do Edun Korepetycje w Trójmieście - zajmiemy się Twoimi szkolnymi problemami. Z nami nie musisz bać się kartówek ani pytania przy tablicy. Umiemy uczyć i robimy to skutecznie. Nasza oferta to nie tylko korepetycje, ale także kursy maturalne, językowe, poprawkowe i wiele innych. Prowadzimy także półkolonie letnie i zimowe. Zapraszamy do naszego oddziału.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Kursy, szkolenia, e-learning
  Prowadzimy szkolenia i kursy z zakresu szeroko pojętej informatyki m.in.: oprogramowanie biurowe, grafika, moodle. Instalujemy i uruchamiamy platformy e-learning moodle. Prowadzimy hosting platform moodle. Administrujemy platformami moodle, personalizujemy je, tworzymy kursy na bazie materiałów własnych lub zleceniodawcy, prowadzimy szkolenia administratorów platform i nauczycieli.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0