Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
MetalTech
ID linku 10772
Tytuł MetalTech
Url http://www.metaltech.info.pl
Opis MetalTech jest niedużą firmą specjalizującą się w produkcji podzespołów oraz remontach maszyn przemysłowych. Doświadczenie w branży, wykwalifikowany personel oraz wysoka jakość usłóg i produkcji pozwoliło nam na zdobycie zaufania wielu kontrachentów.

Naszą specjalnością są remonty maszyn, regeneracja oraz modernizacja podzespołów urządzeń:
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe metaltech   Andrzej Kiciński
Data Sep 16, 2010
Imię kontaktowe Andrzej Kiciński
Email wyślij email do Andrzej Kiciński
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Szczecin pranie tapicerek
  Jesteśmy firmą rozpoczynającą dopiero działanie na terenie Szczecina. Chociaż nie mamy imponującego stażu mieliśmy już okazję nagromadzić istotne doświadczenie w zakresie prania dywanów oraz wykładzin oraz prania tapicerki samochodowej i obić meblowych. W niniejszym obrębie utrzymywania czystości jesteśmy najpewniejsi, jednak oferujemy również profesjonalne usługi sprzątania mieszkań, powierzchni biurowych i powierzchni przemysłowych. Sprzątając cechujemy się osobistym nastawieniem do usługodawcy oraz wyjątkową dokładnością. Koszt sprzątania czy prania w każdej sytuacji wyznaczamy z zleceniodawcą mając na uwadze potrzeby a także istotę i zakres robót. Nasza firma to nie tylko biznes ale także coś więcej, toteż staramy interesować się grupami klientów, którzy potrzebują specjalnej pomocy przez wzgląd na zdrowie bądź sytuację finansową. W związku z tym oferujemy system upustów na usługi na rzecz jednostek potrzebujących, np. emerytów. Osoby przewlekle chore, które nie mogą samodzielnie prać tapicerki w swoim domu też skorzystają z obniżonej ceny za sprzątanie. Dążymy do tego żeby każdy przedszkolak dostał sposobność rozwijać się w czystym i zdrowym otoczeniu, dlatego przewidzieliśmy dodatkowo ulgi dla przedszkoli zarówno prywatnych jak i państwowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. KRISPAL palety Rzeszów
  Firma KrisPal Serwis z Kielc jest ekspertem w branży paletowej. Jej działalność koncentruje się na ich produkcji oraz naprawach. Firma proponuje wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi palety Euro Epal, przemysłowe jak również o nietypowych rozmiarach. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje także pełnowartościowe palety używane. Co więcej, firma prowadzi dystrybucję pelletu, wydajnego i przyjaznego środowisku surowca opałowego. Obszar działalności przedsiębiorstwa obejmuje oprócz tego usługi transportowe. Na stronie internetowej odnajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących działalności firmy KrisPal Serwis.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. PROJNORM Sp. z o.o.
  Firma założona w 1990 roku oferuje pełen zakres usług związanych z obsługą rynku nieruchomości oraz obsługą procesów inwestycyjnych. W ramach firmy "PROJNORM" działalność swoją wykonują rzeczoznawcy majątkowi z uprawnieniami zawodowymi w zakresie szacowania nieruchomości, nadanymi przez Ministra Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej. Oprócz rzeczoznawców majątkowych zespół składa się z inżynierów budowlanych, mechaników, ekonomistów oraz informatyków. Dysponujemy rzeczoznawcami majątkowymi ze specjalistycznymi uprawnieniami w zakresie: obsługi sektora bankowego, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny gruntów rolnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. księgowość wrocław
  Biuro rachunkowe ABR finanse we Wroclawiu to uznany gracz na rynku księgowości. Działamy w branży już od 1993 roku zdobywając coraz to nowe kwalifikacje. Młody, ambitny zespół sprosta każdemu zadaniu dobierając dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.
Głównie skupiamy kontrahentów z Wrocławia jednak jesteśmy otwarci na propozycje współpracy również i z całego Dolnego Śląska.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Patron
  Nasze biuro doradztwa prawnego funkcjonuje na obszarze Białegostoku, ale również pojawiają się u nas zainteresowani z różnych miejscowości kraju. Wszystko dlatego, że oferowane przez nas usługi – rachunkowość oraz odzyskiwanie długów – są na najlepszym poziomie, więc osoby liczące na rzetelną pomoc muszą korzystać z naszych usług. Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców, którzy pomagają swoją wiedzą w nawet bardzo trudnych sytuacjach. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz zadowolenie klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0