Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6298
Dom 3411
Firmy wg branży 8510
Internet 4258
Komputery 763
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 867
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3088
Zwierzęta i rośliny 322
Certyfikat kompetencji zawodowych użyczę Cała Polska
ID linku 10882
Tytuł Certyfikat kompetencji zawodowych użyczę Cała Polska
Url http://certyfikatlicencja.pl
Opis Udostępnię certyfikat kompetencji zawodowych niezbędny do uzyskania licencji przewoźnika w transporcie drogowym rzeczy i osób. Nie wymagam umowy o pracę! Faktura Vat! . Obsługuję teren całego kraju! Nie musisz obawiać się kontroli i inspekcji wszystko odbywa się legalnie i zgodnie z prawem! Zapraszam do współpracy. Tel. 507 282 407 Email : certyfikatlicencja@gmail.com Cennik i info : www.CertyfikatLicencja.pl
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe Certyfikat kompetencji zawodowych   krajowy przewóz rzeczy   udostępnię certyfikat kompetencji zawodowych   krajowy przewóz osób   licencja transportowa   międzynarodowy przewóz osób   taxi
Data Sep 18, 2010
Imię kontaktowe Grzegorz Fiałkowski
Email wyślij email do Grzegorz Fiałkowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. MAXIMUS transport adr Poznań
  Usługi transportowe na najwyższym poziomie zapewnia firma MAXIMUS z Poznania, działająca na rynku od 2001 roku. Naszą specjalnością są transport oraz spedycja międzynarodowa. Od lat organizujemy przewóz przeładunków obejmujący szereg działań, w tym m.in. przygotowanie odpowiednich dokumentów, załadunek i wyładunek przesyłek, ich kontrolę ilościową oraz jakościową. Nasi klienci mogą też liczyć na naszą pomoc w zakresie obsługi celnej oraz sporządzania i składania deklaracji INTRASTAT. Wszystkie zamówienia realizujemy solidnie oraz terminowo. Dokładne wiadomości o świadczonych przez nas usługach znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Przeprowadzki mazowieckie
  Firma Proponuje Państwu na wysokim poziomie usługi transportowe w Warszawie i najbliższym regionie. Główna specjalizacja to przeprowadzki i transport Warszawa, województwo Mazowieckie. Przewóz mebli, przeprowadzki biur oraz przeprowadzki firm a także transport quadów, złomu i innych dużych przedmiotów. Taxi bagażowe zaprasza - transport mebli Warszawa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Transport samochodowy
  Makro Service to firma zajmująca się prowadzeniem usług transportowo-spedycyjnych na szeroką skalę. Obejmują one Polskę, Europę oraz cały świat. Firma wykonuje dla wszystkich zainteresowanych klientów przewozy z zakresu transportu lotniczego, morskiego, drogowego oraz kolejowego. W razie potrzeby zagwarantowana jest również pomoc podczas opraw celnych w wybranych miejscach, a także wypełnianie deklaracji Intrastat. W celu możliwości zapoznania się klientów z szacowanymi cenami usługi zamieszczono na stronie dostosowany kalkulator kosztów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży


4. Transport Ponadgabarytowy Avator, logistyka i spedycja, zezwolenia i pilotaż
    To, co wyróżnia firmę AVATOR i sprawia, że możemy konkurować z inny-mi firmami transportowymi to wysoka i kompleksowa jakość naszych usług.


  Transport nadgabarytowy AVATOR to nie tylko terminowość dostaw, ale także bezpieczny transport Twojego ładunku.

  Transport ponadnormatywny AVATOR to nowoczesny sprzęt i komplekso-we usługi. Zajmujemy się przewozem wszelkiego rodzaju ładunków ponadgabarytowych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

  Naszym najcenniejszym zasobem, dzięki któremu świadczymy ponadga- barytowe usługi transportowe na tak wysokim poziomie są ludzie, którzy dla nas pracują. To właśnie ich innowacyjne pomysły, uczciwość i rzetel-ność pozwalają budować partnerskie kontakty z klientami, dzięki którym
z łatwością dostosowujemy indywidualną ofertę dla każdego kontrahenta.


  Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami na każdym etapie realizacji
usługi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Transport międzynarodowy Opole – firma RUBIKON
  Jedna z firm zajmującą się transportem międzynarodowym, oferująca swoje usługi na terenie Opola jest RUBIKON. Ponad 25 letnie doświadczenie firmy sprawia, że zyskuje swoich nowych klientów z dnia na dzień. Pojazdy firmy RUBIKON wyposażone są w nowoczesny tabor o ładowności do 25 ton. Posiadają również monitoring GPS, który ułatwia stały kontakt z kierowcami. Zajrzyj na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, a przy okazji obejrzyj galerię pojazdów jakie posiadamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0