Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Firmy Wrocław
ID linku 10894
Tytuł Firmy Wrocław
Url http://wroclaw.pasazbiznesu.pl
Opis Portal regionalny miasta Wrocław wchodzący w skład serwisu PasazBiznesu.pl to regionalna baza firm, z podziałem na kategorie. Każdy wpis to dane teleadresowe, mapa lokalizacyjna, dane biznesowe. Ponadto w serwisie znajduje się również baza ogłoszeń regionalnych oraz wydarze lokalnych. Każdy z właścicieli może zamieścić własne dane o firmie lub dodać ogłoszenie. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z danymi - coraz obszerniejsza baza firm i ogłoszeń sprawia, że każdy może znaleźć potrzebne informacje.
Kategoria Biznes i ekonomia > e-Biznes
Słowa kluczowe handel   usługi   gastronomia   medycyna   turystyka   firmy   firmy Wrocław   firmy we Wrocławiu
Data Sep 23, 2010
Imię kontaktowe Niedźwiedzki Jakub
Email wyślij email do Niedźwiedzki Jakub
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > e-Biznes
1. Medale okolicznościowe - Pucharysklep.pl
  Puchary Sklep to internetowa platforma zakupowa, gdzie dostać można rozmaite przedmioty służące do nagradzania wybitnych osiągnięć sportowych. W ofercie sklepu znajdują się w szczególności puchary, medale okolicznościowe, statuetki oraz emblematy. zamówione towary wysyłane są kurierem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


2. Serwis Fox- Liczarki do banknotów, liczarki do bilonu
  Serwis Fox to firma z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie obsługi urządzeń bankowych. Naprawa liczarki do banknotów, liczarki do bilonu wymaga ogromnej wiedzy i znajomości takich urządzeń. Fachowe doradztwo wyspecjalizowanej kadry tej firmy gwarantuje udany zakup właściwej liczarki. Każda liczarka aby przyspieszać pracę musi być dokładna, więc wybór gdzie dokonamy jej zakupu jet niezwykle ważny.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


3. Paxonta.com - ankiety on-line
  Szybki, wydajny i profesjonalny system do tworzenia, wysyłki i analizy ankiet on-line, oferujący między innymi automatyczne raporty, eksport danych, wsparcie dla wielu języków, zaawansowaną logikę pytań czy pytania obowiązkowe. Serwis stworzony został w bardzo przyjaznej jasnoniebieskiej oprawie graficznej. Wraz z prostym i przejrzystym interfacem.

Z podstawowej wersji aplikacji możemy korzystać całkowicie za darmo.
System dostępny w kilku wersjach językowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


4. www.BiznesGazeta.pl - porady dla firm
  Portal biznesowy BiznesGazeta.pl jest odpowiednim źródłem wiedzy związanej wraz z głęboką strefą prowadzenia przedsiębiorstwa.
Opracowywane artykuły na łamach serwisu posiadają ogromną klasę pod względem merytorycznym, dlatego pewnie spotka się z radością ze strony odwiedzających.

Jest to miejsce godne uwagi dla osoby myślącej o założeniu własnego przedsiębiorstwa, a także dla już aktywnych przedsiębiorców.
A to dlatego, że pismaki serwisu obracają się nie tylko w dziale rejestrowania działalności ale również posiada ogromną ilość informacji o rozwiązaniach podatkowych.
Informacje są przekazywane w sposób czytelny i każdy powinien pojąć przekaz zawarty w treści.

Podsumowując, jest to właściwe źródło wiedzy, które pragnę gorąco zalecać osobie, która zachodzi w głowę o rozkręcaniu biznesu, już zakłada, a także w przypadku kiedy już prowadzi biznes.
Kwantum ważnych newsów referowanych przez reporterów jest powalająca także z pewnością nie da się ominąć tak fundamentalnych porad dla przedsiębiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


5. Warszawa
  Branżowa baza firm PasazBiznesu dla miasta stołecznego Warszawy to bogaty zbiór informacji o firmach, produktach i usługach w Warszawie. Każdy rekord zawiera dane adresowe, opis oferty, dane b2b, lokalizację oraz formularz kontaktowy. Ponadto w serwisie także ogłoszenia regionalne, baza aktualności i katalog stron internetowych. Zapraszamy do rejestracji własnych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0