Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Sprzątanie Warszawa
ID linku 10905
Tytuł Sprzątanie Warszawa
Url http://www.bravoclean.pl/
Opis Jesteśmy firmą sprzątającą Warszawa, świadczącą usługi Sprzątanie Warszawa. Nasze usługi Sprzątania Warszawa świadczymy we wszelkiego typu budynkach. Firma sprzątająca Warszawa - BravoClean utrzymuje czystość w biurach, sklepach, magazynach, zajmujemy się odśnieżaniem i utrzymaniem terenów zewnętrznych. Wykonujemy również szereg usług specjalistycznych, m.in: doczyszczanie i konserwację posadzek, pranie wykładzin, mycie okien. Zapraszamy do korzystania z usług Sprzątania Warszawa!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Firma sprzątająca Warszawa   sprzątanie Warszawa
Data Sep 23, 2010
Imię kontaktowe Adrian
Email wyślij email do Adrian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Tłoczenie DVD
  Firma Visual Media Records to nic innego jak profesjonalne i rzetelne przygotowanie nośników DVD i CD. Tłocznia VM-Records prowadzi swoją działalność już od dwóch dekad i dzięki temu masz pewność, że trafiłeś na specjalistów w swojej dziedzinie. Nowoczesny zakład tłoczenia płyt, najlepsze standardy działania i oczywiście twoje pełne zadowolenie z uzyskania finalnego produktu. Czy trzeba zatem czegoś więcej? Zapraszamy do współpracy z VM-Records
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. BIAŁY KOTEK przedszkole prywatne osowa
  Poszukujesz językowego przedszkola dla swojego dziecka w Gdańsku? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Przedszkola z grupą żłobkową Biały Kotek. Jesteśmy przedszkolem językowym o profilu matematyczno - przyrodniczym. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Współpracują z nami: logopeda, ortopeda, rehabilitant oraz psycholog. Wszyscy pracownicy przedszkola są przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nauka języka odbywa się przez zabawę oraz normalne obcowanie z językiem. Chętne dzieci zapraszamy na zajęcia integracyjne. Więcej informacji oraz pełna propozycja mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. PAWEŁ BIELAWSKI materiały budowlane
  Handel Towarami Masowymi Paweł Bielawski to przedsiębiorstwo działające na rynku od 1994 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szreńsku, jednakże działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości nawozów, paszy oraz opału. Mamy między innymi produkty paszowe, kukurydzę, otręby, śrutę rzepakową i sojową oraz wysłodki buraczane, a także nawozy fosforowe, azotowe oraz dolistne. Prócz tego prowadzimy też sprzedaż artykułów rolniczych jak np.: środki ochrony roślin, sznurki oraz folie do belowania. Pełna propozycja i dane kontaktowe mieszczą się na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. GEOX tyczenie budynków
  Posiadająca siedzibę w Sochaczewie w województwie mazowieckim firma usług geodezyjnych GOEX gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Oferujemy wykonywanie pomiarów geodezyjnych i podwykonawczych, tyczenie działek i budynków, podział nieruchomości, usługi kartograficzne czy też sporządzanie map do celów projektowych. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem. Gwarantujemy terminowość, fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. rolety antywłamaniowe
  Bardzo dobrym sposobem na podniesienie bezpieczeństwa domu jest montaż profesjonalnych rolet zewnętrznych. WEGO może polecić Państwu produkty najwyższej jakości w postaci rolet antywłamaniowych, krat, bram wjazdowych i markiz. Rolety zewnętrzne poza rabunkami zapewniają osłonę przed słońcem, a w czasie burz mogą uchronić przed zbiciem szyb. Kraty montowane w sklepach, witrynach to najwyższej jakości stopy stali, bardzo odpornej na uszkodzenia mechaniczne i atmosferyczne. Zapraszamy do kontaktu z nami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0