Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343




Kaszuby agroturyzm
ID linku 10955
Tytuł Kaszuby agroturyzm
Url http://www.domki-ostrzyckie.com
Opis Agroturystyka Wodny Świat. Domek letniskowy Ostrzyce - wynajem domków letniskowych z tarasem widokowym, Biesiady, noclegi na Kaszubach nad jeziorem Ostrzyckim, woj. pomorskie. Tanie wczasy i wakacje - jezioro ostrzyckie. Rezerwat przyrody, korty, pole do mini golfa. Agroturyzm to idealna forma wypoczynku. Domki letniskowe Kaszuby - w okolicy Ostrzyce, Szymbark, Wieżyca i Kartuzy. Kaszuby domki do wynajęcia - noclegi i agroturyzm na Kaszubach. Wspaniałe położenie w otoczeniu zalesionych wzgórz.
Kategoria Turystyka > Agroturystyka
Słowa kluczowe kaszuby domki   domki letniskowe kaszuby   domki ostrzyce   agroturystyka kaszuby   kaszuby domki letniskowe   kaszuby biesiady   kaszuby agroturyzm   kaszuby noclegi   domki na kaszubach   kaszuby domki do wynajęcia   agroturyzm   domki Kaszuby   domki letniskowe   kas
Data Sep 23, 2010
Imię kontaktowe Wodny Świat
Email wyślij email do Wodny Świat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Agroturystyka
1. Osada Nad Słotwinką Krynica Zdrój - krynica-osada.pl
  Osada nad Słotwinką została stworzona z myślą o tych wszystkich osobach, które cenią sobie wypoczynek w miejscu, gdzie przede wszystkim otacza nas piękno natury. U nas będziecie mieli taką właśnie możliwość, ponieważ tworzyliśmy agroturystykę z myślą o osobach, które chcą oderwać się od funkcjonowania w dużych miastach. Mamy pełne przekonanie, że będziecie się tutaj dobrze czuli, zapraszamy więc do naszej osady.
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka


2. Agroturystyka Bieszczady - Zielony Azyl
  W ubiegłym roku spędziłem najwspanialsze wczasy w swoim życiu. Tego urlopu nie zapomnę nigdy. Miało to miejsce w przepięknej krainie o której mało kto pamięta o nazwie Bieszczady. Bo właśnie w Bieszczadach w ostatnim czasie bardzo rozwinęła się turystyka a dokładniej mówiąc agroturystyka. Dziś już nie musimy wyjeżdżać na drogie wczasy za granice czy nawet zastanawiać się pomiędzy wakacjami nad morzem czy w górach. Ten problem szybko możemy rozwiązać wybierając Bieszczady. Agroturystyka jest na tyle rozwinięta że z całą pewnością możemy liczyć na wysoki komfort podczas naszego pobytu na wczasach, ale również i Ci którzy na wygody nie liczą i z wielką chęcią zrezygnują z komfortu aby przez chwile odpocząć od cywilizacji, zgiełku, hałasu i ciągłej gonitwy aby odseparować się od tych doczesnych dóbr i spędzić czas po prostu odpoczywając na przykład bez radia, telewizji i Internetu to takie miejsca również znajdziemy. Wielu z nas chciałoby po prostu odpocząć jak za dawnych czasów (czasy te pewnie pamiętają jedynie nasze babcie i dziadkowie) tylko my i natura. Moim skromnym zdaniem wczasy w Bieszczadach a zwłaszcza wczasy w gospodarstwie agroturystycznym to najwspanialsza rzecz jaka może spotkać człowieka chcącego wypocząć. W Bieszczadach mamy kontakt ze wszystkim co najlepsze i najpiękniejsze a w dodatku to wszystko jest na wyciągniecie dłoni. Sporo zieleni, bliskość gór, rzek i jezior, szlaki turystyczne dzięki którym możemy dojść praktycznie w każdy zakątek Bieszczad. To coś w sam raz dla amatorów pieszych wędrówek i nie tylko. A każda wyprawa sprawia że coraz bardziej integrujemy się z przyrodą. Ja swoje szczęście znalazłem w Zielonym Azylu. Od dziś nazwa ta jak dla mnie pasuje w stu procentach do miejsca jak i do samej agroturystyki dla mnie to najlepszy azyl jaki możemy sobie wymarzyć. Bo to właśnie pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Zielony Azyl otworzył mi oczy na piękno Bieszczad i przyrody. Każdy z nas znajdzie dla siebie w Bieszczadach ciekawą formę wypoczynku, której z całą pewnością długo nie zapomni i zawsze chętnie powrócimy tam myślami.
Gorąco zapraszam w Bieszczady
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka


3. białowieża noclegi
  Przepiękny drewniany domek położony nad jeziorem Siemianówka w samym centrum Zielonych Płuc Polski czyli Puszczy Białowieskiej. Gospodarstwo Agroturystyczne oferuje noclegi w apartamentach jak i zwykłych pokojach gościnnych. Zapraszamy wszystkich spragnionych chwil wytchnienia w malowniczej wsi Białowieża ona nad wspaniałym zalewem Siemianówka.
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka


4. HELENA PARK dom weselny Świdwin
  Helena Park w Świdwinie to doskonałe miejsce na wypoczynek w otoczeniu przyrody. Oczekują tutaj na Państwa komfortowe i zadbane pokoje z przepięknym widokiem. Każdy z nich ma prywatną łazienkę, mikrofalówkę jak i TV. Czeka tutaj również moc atrakcji. Mogą Państwo między innymi wybrać się na przejażdżkę konną bądź lot paralotnią, powędkować w pobliskim stawie bądź zwiedzić okoliczne zabytki. W Helenówce mają Państwo oprócz tego możliwość urządzenia niezapomnianej uroczystości lub spotkania firmowego. Mieści się tutaj bowiem sala balowa, która bez trudu pomieści 250 osób. Na stronie internetowej dostępne są szczegóły oferty ośrodka.
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka


5. Noclegi kaszuby
  Gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach - U Adasia I Marysi - wczasy Kaszuby, Dębogóry, pomorskie. Oferujemy całoroczne pokoje, kwatery, wczasy nad jeziorem na Kaszubach. Atrakcyjne ceny na noclegi Kaszuby - agroturystyka kaszuby, Kościerzyna i Kartuzy. Skorzystaj z oferty - agroturystyka na kaszubach, wczasy na wsi pomorskie.
Kategoria:   Turystyka > Agroturystyka





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0